Ultima vizită a fost: Acum este 30 Mar 2024, 10:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vand rochie de mireasa San Patrick, model Casandra 2011
MesajScris: 12 Noi 2012, 23:33 
Nou Venit

Membru din: 13 Noi 2012, 00:52
Mesaje: 2
[i]Am avut nunta pe 1 Sept 2012. Multe pregatiri, emotii, nebunie :wacko:! a trecut atat de repede incat nici nu ne-am dat seama. Rochia pe care am ales-o a fost de la San Patrick, model Casandra din 2011. Tip sirena, cu trena de aprox 1 m lungime, in totalitate din dantela. Este intr-o stare perfecta, am avut mare grija de ea deoarece m-am indragostit de ea din prima clipa ! acum as vrea sa o vand deoarece nu suport ideea de a o inchide in dulap si de a o scoate ingalbenita dupa 10 ani. Poate o va face fericita pe alta miresica asa cum m-a facut pe mine! Marimea este 36-38, din lungime nu a fost scurtata decat vre-o 3 cm. Este cea din poza de pe profilul meu. Daca doriti mai multe poze sau informatii suplimentare va rog sa mi scrieti pe adresa de e-mail: [email protected]. Pretul de achizitie a fost de 4000 lei, eu vreau sa o vand cu 2200 lei. Cadou: voal transparent, 2 m lungime.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand rochie de mireasa San Patrick, model Casandra 2011
MesajScris: 13 Noi 2012, 13:46 
Nou Venit

Membru din: 09 Noi 2012, 15:29
Mesaje: 11
ne poti pune si noua niste poze ceva? ca ne facem o idee


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand rochie de mireasa San Patrick, model Casandra 2011
MesajScris: 14 Noi 2012, 10:44 
Nou Venit

Membru din: 13 Noi 2012, 00:52
Mesaje: 2
mersi pentru mesaj albulici! promit ca pun niste poze cu rochitza! vineri trebuie sa ridic pozele de la fotograf si sambata voi posta cateva din ele! pana atunci numai bine! :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand rochie de mireasa San Patrick, model Casandra 2011
MesajScris: 15 Noi 2012, 13:19 
Nou Venit

Membru din: 09 Noi 2012, 15:29
Mesaje: 11
mersi! asteptam cu drag pozele:P


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România