Ultima vizită a fost: Acum este 24 Apr 2024, 20:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Succesesiin2006.
MesajScris: 09 Apr 2006, 21:39 
Nou Venit

Membru din: 08 Apr 2006, 23:58
Mesaje: 4
Esti cel mai bun din Piatra Neamt, la aranjamente de interior si la artificii. Succes si in 2006... "Clientii de la Central din iulie 2005".


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: doar baloane..atat!!!
MesajScris: 15 Apr 2007, 14:26 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Sunt buni si f buni la baloane, dar cum astea deja nu mai sunt de sezon!!!! in restu chestiilor pe care le fac sunt foarte limitati..
Iar faptul ca sunt ieftini, se vede in servicii..daca vrei ceva mai spectaculos e mai bine sa alegi altceva:huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: ALL THE BEST!
MesajScris: 14 Aug 2008, 02:47 
Nou Venit

Membru din: 14 Aug 2008, 02:30
Mesaje: 1
Am fost extrem de supermultumiti de serviciile firmei OTIMAR!Nu cred si nu stiu alte firme din Piatra Neamt care sa aiba mai multa rabdare si daruire pentru a face ca un vis sa devina realitate!Am citit celelalte mesaje si sunt de acord cu cele pozitive la adresa OTIMAR!!!In privinta celei care se semneaza claudytza, ma intreb unde lucreaza si/sau cit a primit de la firmele concurente pentru a scrie ineptiile postate pe forum! Un sfat pentru ea:inainte de a scrie, crede ceea ce scrii,iar daca n-ai ce face, fa baloane (ca sa nu spun bulbuci)!
Tot respectul pentru OTIMAR si pentru profesionalism! Superseriosi si superpromti in transpunerea in realitate a provocarilor ornamentale venite din partea clientilor!!! Cu respect, Rares (22 septembrie 2007 - Hotel Ceahlau):napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România