Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 05:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Nu este reclama
MesajScris: 21 Aug 2006, 14:07 
Nou Venit

Membru din: 16 Iun 2006, 15:27
Mesaje: 9
Acestea sunt feed-back-uri din partea mireselor, nu este reclama mascata. Ele pot fi atat pozitive cat si negative.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: SUNT NISTE HOTI
MesajScris: 18 Ian 2008, 23:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Nu te simti furat? eu m-am simtit furata de ei, mi-au furat momentul dansului, bucuria, cu balonul lor facut in sictir. este o firma care nu face 2 bani, nu au experienta si au angajat oameni care habar nu au ce inseamna aceste evenimente.
Fetelorfirma aceasta inseala si minte oamenii, nu va duceti la ei, pe mine m-au pacalit asa ca nu va doresc si voua acelasi lucru. Sunt neexperimentati si neprofesionisti, cel putin de asta au dat dovada. niste hoti, asta sunteti. ar trebui sa va numiti "arta de a distruge nunti"

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: E tarziu sa spui asta...
MesajScris: 21 Ian 2008, 14:23 
Nou Venit

Membru din: 23 Iul 2007, 18:04
Mesaje: 25
Nu stiu ce experienta ai avut tu cu ei, dar e destul de tarziu sa spui ca nu sunt profesionalisti. Nunta ta a fost in 2006, cu siguranta s-au schimbat multe de atunci.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Niciodata nu e tarziu
MesajScris: 21 Ian 2008, 15:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Si daca am avut nunta in 2006 ce? Patronul este acelasi si in ziua de azi. Serviciile lasa de dorit

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Mie imi plac.....
MesajScris: 23 Ian 2008, 15:52 
Junior

Membru din: 16 Noi 2006, 18:59
Mesaje: 55
Eu am fost la o nunta organizata de ei la un hotel de 5 stele din Bucuresti si a fost totul ireprosabil. Decor super, flori proaspete si frumoase, casacada ciocolata, etc...Coordonarea evenimentului a fost super si nunta a fost in octombrie 2007. Cred ca poate s-au mai schimbat, eu una sa stiti ca i-am recomandat la :nbride:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Solicitam lamuriri
MesajScris: 24 Ian 2008, 19:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Buna ziua,
In calitate de administrator al acestui site, deoarece Ghidul Miresei se afla in mijlocul unui conflict intre utilizatorul Ayrun si firma Arta Nuntii, solicit explicatii pentru acuzele aduse.
Precizez ca Ghidul Miresei nu doreste sa aduca prejudicii de imagine unui client, dar nici sa limiteze dreptul la opinie al mireselor.

Astept lamuriri din partea ambelor parti.
Va multumesc.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Raspuns
MesajScris: 24 Ian 2008, 19:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
De aproape 1 an si jumate vroiam sa le scriu dar nu mai gaseam contractul facut cu firma lor, firma care ne-a distrus cel mai frumos moment al nuntii si anume deschiderea nuntii prin dansul nostru. Si-au batut joc de noi cu acel balon jumbo care in primul rand trebuia sa contina confetti si 100 de baloane mai mici, dar nici gand de ele. Confetti au lipsit complet, iar cele 100de balonase au fost defapt vreo 50-60, numarate. Imi aduc aminte perfect ca in acea perioada , data nuntii 17.09.2006, patronul acestei firme ne-a spus ca va fi plecat din tara si ca va trimite 2 angajati sa se ocupe de aranjamente. Poate ar trebui sa verifice persoanele pe care le angajeaza si pe care le trimite sa se ocupe de asa evenimente sa nu mai strice si bucuria altora, asa cum ne-au facut-o noua. Imi dau seama ca probabil de lene ce l-e fost nu au mai pus confetii si restul de baloane. In caz ca e nevoie, Coradyne, iti pot trimite si poze care fac dovada balonului Jumbo "PLIN DE CONFETTI SI etc ". Cam atat. Ei stiu despre ce este vb.

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Replica la mesajele utilizatorului Ayrun
MesajScris: 24 Ian 2008, 23:37 
Nou Venit

Membru din: 04 Ian 2006, 20:26
Mesaje: 1
Numele meu este Paul Vamanu si sunt unul dintre actionarii firmei care gestioneaza brandul ArtaNuntii.
In primul rand, imi cer scuze in numele echipei pe care o conduc pentru prejudiciul emotional pe care vi l-am adus.
In al doilea rand, atat eu cat si echipa ArtaNuntii condamnam limbajul folosit in primul mesaj in care ne-ati adus numai injurii si nu ati prezentat situatia reala. De aceea, nu voi raspunde la acest mesaj.
Al doilea mesaj face referire la faptul ca au lipsit confetti din balonul jumbo. Personalul restaurantului in care s-a desfasurat evenimentul dvs. nu a permis echipei sa introduca in balon confetti. Referitor la cel de-al doilea aspect, aprecierea numarului de baloane din jumbo este subiectiva. In acea zi nu am putut supraveghea personal echipa si poate ca au dorit sa termine programul mai repede si s-au grabit. Poate. In orice caz, in balon erau mai mult de 50


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Raspuns
MesajScris: 25 Ian 2008, 20:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Probabil am exagerat putin la primul mesaj,imi cer scuze ca v-am jignit, dar nu inteleg ce vreti sa spuneti cu prezentarea situatiei reale? Era normal ca angajatii dvs sa ne sune si sa ne anunte daca era ceva in neregula si asa stiam ce ce avem de facut, dar pe noi nu ne-a anuntat nimeni nimic, cat despre cele 50-60 de baloane, numarati in foto. In sfarsit, ideea e ca trebuia sa fim anuntati, iar daca cei de la salon nu permiteau conffeti, nu mai luam. Noi am fost informati de la inceput ce avem si ce nu avem voie, iar confetti nu se regaseau pe lista. Cat despre aspectul ca angajatii dvs se grabeau sa ajunga acasa mai repede asa cum ati spus........., inseamna ca ar trebui sa fiti mai atent cu persoanele care le angajati. Cum ar fi sa plece toata lumea acasa de la servici si sa-si lase treaba neterminata? Nu e normal

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România