Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:35


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: foarte frumos!
MesajScris: 28 Feb 2008, 16:04 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2008, 15:35
Mesaje: 2
Frumos! E altceva! Pe data de 8 iunie sunteti liberi? Astept un pm de la dumneavoastra. Numai bine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna ziua
MesajScris: 02 Mar 2008, 13:52 
Nou Venit

Membru din: 28 Feb 2008, 21:02
Mesaje: 2
Pozele sunt interesante.Ma intreb insa daca nu sunt furate de pe alte situri din strainatate.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: neinteresant
MesajScris: 02 Dec 2008, 05:56 
Nou Venit

Membru din: 02 Dec 2008, 05:26
Mesaje: 6
da, am vaut si site-ul vostru da fara suparare mie nu imi place, pozele mai sunt cum mai sunt dar la filmare dezastru, nu am vazut si eu nici un inceput nici un generic, nici o animatie sau tranzitie, am vazut si eu la alte nunti niste trandafiri care se deschid, niste ingerasi, ceva frumos, care sa te impresioneze.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Apropo de "fluturasi" si "generic&q
MesajScris: 27 Ian 2009, 14:32 
Nou Venit

Membru din: 13 Aug 2007, 08:31
Mesaje: 1
Ne bucuram ca ai avut timp si rabdare sa te uiti pe situl nostru si sa tragi o concluzie. Zic asta pentru ca spre deosebire de alti colegi din domeniu, noi punem cam tot ce avem pe site, nicidecum cele mai bune 30 de fotografii. Cat despre "tranzitie", "generic" si "trandafiri care se deschid", chiar imi pare rau sa te anunt, dar nu ne sunt pe plac. In clipa in care eu am sa vad un film artistic, un serial sau chiar un episod dintr-o telenovela ca va contine una din cele spuse de tine mai sus, PROMIT cu mana pe tastatura ca voi include in montajele noastre cel putin un "trandafir care se deschide", "niste ingerasi"..."ceva frumos"! Pentru a-ti face o parere despre asemenea montaje...te invit sa vizionezi documentarul "Nunti, muzici si casete video" al lui Tudor Giurgiu. Il poti viziona pe data de 30 ianuarie 2009 pe HBO la ora 1:35 AM. Iti garantez ca vei rade copios.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România