Ultima vizită a fost: Acum este 16 Apr 2024, 20:40


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: o nunta cum n-am mai vazut
MesajScris: 19 Mar 2009, 00:23 
Nou Venit

Membru din: 18 Mar 2009, 23:37
Mesaje: 1
Am fost invitata la o nunta la "Aristocrat Events Hall" in 2008 unde am ramas profund impresionata de echipa de la "Videodreams", au fost la mare inaltime; filmarea super cu mai multe camere se vedea si in sala totul pe mai multe ecrane, macaraua video, fotografiile facute pe loc in seara nuntii m-au uimit, intr-o ora am avut deja prima fotografie la masa. "Capac" de parca nu a fost suficient, au difuzat si cateva videoclipuri care au fost superb realizate, au primit aplauze meritate, adevarati profesionisti,... nu credeam ca exista asa ceva. bravo lor!,...intradevar filmari de vis...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: FELICITARI
MesajScris: 23 Mar 2009, 14:13 
Nou Venit

Membru din: 23 Mar 2009, 13:52
Mesaje: 1
Am avut ocazia de a vedea pe viu ca sa zic asa acesti oameni la treaba si vrea sa spun ca am ramas impresionat.Nu credeam ca exista cineva sa faca asemenea investitie si sa ofere servicii la un nivel asa de ridicat. Va felicit ca acordati atata atentie evenimentelor si puneti o adevarata valoare si unicitate clipelor importante din viata noastra. Ne simtim deosebiti cand vedem rezultatul. :love: Cu stima Cristi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: SALUTARI DE LA BARLAD
MesajScris: 23 Mar 2009, 17:12 
Nou Venit

Membru din: 23 Mar 2009, 17:09
Mesaje: 1
Bravo Baietzi ! Ne-am intalnit la Barlad.
Adevarati profesionisti!
O sa fiu nas la anul , poate colaboram.
Succes in continuare si numai bine!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: NUNTA in 2010
MesajScris: 23 Mar 2009, 17:22 
Nou Venit

Membru din: 23 Mar 2009, 17:03
Mesaje: 2
Sunt din Ploiesti.V-am vazut acolo si mi-a placut foarte mult partea cu proiectia si fotografiile date invitatilor. Felicitari si numai bine pacat ca nu vv-am gasit pentru nunta, poate o sa veniti la cumetrie cand o fi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: ....
MesajScris: 23 Mar 2009, 17:23 
Nou Venit

Membru din: 23 Mar 2009, 17:03
Mesaje: 2
sau cand o sa fim nasi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: intr-adevar...
MesajScris: 16 Iun 2009, 17:37 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
as fi vrut sa intalnesc si eu asa profesionisti cum spuneti voi...am avut nunta tot la aristocrats si a iesit din toata nunta o porcarie.pe langa faptul ca a fost o singura camera,a mai si stat intr-un singur loc,asa incat avem un film cu o serie de personaje derulate cu spatele,care trec prin fata camerei!si ce e mai rau e ca nu putem repeta acest eveniment!imi pare tare rau ca nu am apelat la o echipa de profesionisti,chiar daca e mai scump cred ca merita,altfel...ramaneti doar cu regretele!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nunta la Tulcea
MesajScris: 25 Aug 2009, 03:27 
Nou Venit

Membru din: 25 Aug 2009, 03:10
Mesaje: 1
Bai...!! n-am auzit de astia ..., dar sa stii ca mi-au placut... Mi-au facut si poza la masa,...si nu m-au pacalit...mi-au si dat-o cam intr-o ora:p:p:p:p, am si dansat dupa macara, am vazut si cum coafa mireasa,....mirele era arab, toata lumea dansa, cand romanii, cand arabii, cand toti la un loc. Nu a fost asa ceva in Tulcea, a fost mai mult decat o nunta, ....un spectacol reusit!!!...frumoasa organizare, dar si locatie. Videodreams, nu am auzit de ei, doar ca-s din Moldova... Bravo lor.., mai invatam si noi altceva in afara de a prinde peste!...merita sa incercati, daca va permite-ti,...prinde-ti pestele cel mare.:rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 17 Sep 2009, 17:13 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2009, 18:13
Mesaje: 3


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 17 Sep 2009, 17:48 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2009, 18:13
Mesaje: 3


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Felicitari VIDEODREAMS
MesajScris: 29 Sep 2009, 20:24 
Nou Venit

Membru din: 17 Sep 2009, 20:23
Mesaje: 1
Eu am avut onoarea sa particip la 2 nunti alaturi de VIDEODREAMS din cele aproape 30 la care am fost pana acum, daca nu mai multe. Din punct de vedere foto-video au fost, de departe, cei mai tari pe care i-am vazut. Am fost atat de incantat incat este a doua recomandare pe care le-o fac, pe prima o gasiti pe siteul lor (filmaridevis.ro), chiar daca nu au fost la nunta mea, la ambele am fost un simplu nuntash. Si nici nu i-am cunoscut personal. Sunt foarte tari! Recomand tuturor care vor sa scape de unul dintre multele stresuri pe care le au in organizarea unei nunti, adica cel foto-video, sa apeleze la ei. Sigur nu vor fi dezamagiti! Ba din contra...! Bafta tuturor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 09 Oct 2009, 01:46 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2009, 18:13
Mesaje: 3


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România