Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 10:47


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: EVITATI!!!
MesajScris: 17 Oct 2018, 15:06 
Nou Venit

Membru din: 17 Oct 2018, 02:20
Mesaje: 2
Nu obisnuiesc sa fac reclama negativa insa mi-ar parea foarte rau sa stiu ca formatia BELLA BAND a mai pacalit alti tineri. A trecut o luna de la nunta care din pacate ne-a fost umbrita exact de cei care trebuiau sa ne ajute sa creăm cele mai frumoase amintiri: formatia BELLA BAND. Firma S.C. BELLA BEST EVENTS S.R.L. - \r\nhttp://www.bellamusic.ro/\r\nhttp://www.bellaband.ro/\r\n\r\nScriu cu parere de rău și o mare mâhnire in suflet despre problemele pe care le-am întâmpinat in ziua nuntii din cauza formatiei BELLA BAND. NU este posibil ca o firma de un asemenea renume și cu asemenea prețuri sa ofere o prestație mai jos decât excelenta. Ceea ce am trăit și suportat in noaptea evenimentului nu doresc niciunui cuplu sa trăiască. Stresul de a-ți pierde un solist principal și pe urma de a afla ca ai fost mințit cu nerușinare - deoarece a avut alt eveniment la care a participat, spaima de a vedea ca cel de-al doilea solist a plecat acasă inainte de ora 12, lăsându-te cu un gol de câteva ore care trebuia acoperit de cineva.\r\n\r\nIn momentul in care am semnat contractul cu formatia BELLA BAND s-a stabilit negru pe alb ca atat Mihai Chitu cat si Irina Dragoi (solistii alesi de noi) vor canta pe parcursul intregului eveniment. \r\n\r\nDesi erau stipulate in contract NU au fost respectate:\r\n\r\n1. MIHAI CHITU a susținut doua programe de aproximativ 20 de minute fiecare, părăsind locația la ora 23:20, în condițiile în care petrecerea a început cu dansul mirilor la ora 22:10. (Acesta trebuia sa participe la tot evenimentul conform contractului)\r\n\r\n2. Solista Irina Drăgoi ne-a anuntat telefonic în jurul orei 15:20 în ziua nuntii despre faptul că are noduli pe corzile vocale si va trebui sa facă un repaos vocal de câteva săptămâni, întrucât o fortare a corzilor vocale i-ar putea afecta vocea permanent. A2a zi după nunta, am aflat cu stupoare - chiar de pe Facebook-ul solistei unde aceasta a postat o poza de la o petrecere (avem postarea doveditoare), faptul că aceasta, nu a venit sa cânte la evenimentul nostru după cum era stipulat in contract deoarece se afla la un eveniment în Săftica. Atat motivul invocat cât și afectiunea prezentata de doamna Irina Drăgoi fiind o minciuna fără scrupule - o astfel de necesitând un repaus vocal de aproximativ 30 de zile - acest lucru fiindu-ne confirmat de un medic ORL.\r\n\r\n\r\n 3. De asemenea, in contract era stipulat ca echipa BELLA BAND va asigura folosirea fumului greu atât la dansul mirilor cât și la tăierea tortului. Inainte cu 30 min de tăierea tortului echipa a fost anunțată pentru a se pregăti. Nu cred ca mai trebuie sa zic, ca nici acest moment NU a fost asigurat de către echipa BELLA BAND.\r\n\r\n4. Pe lângă toate încălcările atribuțiilor prevăzute in contractul semnat între noi, mirii și Bella Band, s-a mai adăugat încă una: managerul formației Bella Band ne-a solicitat un playlist pentru a fi cântate in cadrul evenimentului. Aceasta lista a fost arătată și agreata atât cu managerul formației cât și cu formația. Din aceasta lista abia 3 melodii au ‘văzut lumina zilei’.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România