Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 05:00


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: parerea mea despre machiajul creat de roxana carda
MesajScris: 25 Aug 2008, 16:19 
Nou Venit

Membru din: 25 Aug 2008, 16:11
Mesaje: 1
stil, rafinament , calitate si unicitate sunt doar cateva cuvinte care pot descrie rezultatul final al unui machiaj creeat de roxana.cu o experienta vasta in domeniu si cu produse de foarte buna calitate poate transforma dintr-un simplu machiaj o exprimare a personalitatii fiecarei mirese.
se adapteaza in functie de fiecare eveniment, de caracterul fiecarei persoane si de dorintele ei.
doar incercand va veti convinge ca tot ce am scris mai sus nu e fictiune ci purul adevar.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: o iubesc pe roxana
MesajScris: 06 Sep 2008, 19:00 
Nou Venit

Membru din: 02 Noi 2007, 18:02
Mesaje: 5
Am avut nunta pe 16 august anul acesta.Am fost machiata de Roxana.....adevarat profesionalism....chiar e talentata mai...nu stiu ce sa mai zic....toata lumea mi-a apreciat machiajul si a rezistat pana la 7 a doaua zi dimineatza dupa 10 siruri de pupaturi din partea invitatilor si fara nici un retus
o sa atasez si foto la galeri imediat dupa machiaj si al 7 dimineatza....O pup pe roxana si mult spor in continuare..Pastram legatura...Claudia


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Machiaj
MesajScris: 27 Sep 2008, 13:36 
Nou Venit

Membru din: 10 Sep 2008, 16:14
Mesaje: 2
La mine din pacate nu a rezistat machiajul, dupa cateva ore fata era lucioasa, rujul nu mai era deloc si se luase pana si fardul de pe pleoape. Imi pare rau sa o spun, dar nu am fost multumita.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Raspuns pt. ivanka
MesajScris: 28 Sep 2008, 19:05 
Nou Venit

Membru din: 11 Iul 2008, 17:37
Mesaje: 2
Iti ,,multumesc'' pt. ce ai scris, dar ar fi trebuit sa ti cont de sfaturile mele in legatura cu cosmetica.Eu cred ca am facut tot ce s-a putut cu tenul tau descuamat, iar pe viitor te sfatuiesc sa ai mult mai multa grija de tenul tau, pt. ca tu chiar ai nevoie.Nu sunt impotriva criticilor, dar ma astept ca ele sa aiba suport real.
Fetelor va dau un sfat:aveti grija de tenul vostru, e foarte important sa aratati bine tot timpul, nu numai atunci cand sunteti mirese.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: machiaj
MesajScris: 30 Sep 2008, 13:11 
Nou Venit

Membru din: 10 Sep 2008, 16:14
Mesaje: 2
O sa iti trimit poze sa te convingi singura, un machiaj profesionist ar fi trebuit sa reziste pana dimineata fara probleme, indiferent de problemele specifice tenului, plus ca am tinut cont de sfaturile tale si am fost la cosmetica. Nu am nimic personal cu tine, insa cred ca produsele care le-ai folosit nu au fost cele mai potrivite tipului meu de ten, altfel ar fi rezistat machiajul. Nu am scris acest comentariu ca sa iti fac reclama negativa, e doar adevarul, poate mai sunt persoane cu ten ca al meu care pot lua aminte pe viitor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Mesaj de la Ruxandra pt Roxana !!
MesajScris: 10 Oct 2008, 18:13 
Nou Venit

Membru din: 09 Oct 2008, 15:06
Mesaje: 2
Cuvantul "multumesc" nu este de ajuns pt tot ceea ce ai facut pt mine pt a fii o mireasa in adevaratul sens al cuvantului.Machiajul ales si creat de tine m-a lasat fara cuvinte si toata lumea m-a admirat in cea mai importanta zi din viata mea de pana acum. Cat despre machiajul sorei mele, numai cuvinte de lauda,eram convinsa ca nu ne vei dezamagi si ca o vei machia la fel de frumos ca pe mine.Cat despre machiajul mamei nici nu stiu ce cuvinte de lauda sa folosesc pt ca mi se par de prisos.Iti multumim din suflet toate trei si de-abi astept o noua ocazie ca sa apelez la mainile tale "magice".Te pup si tot binele din lume!
P.S. Voi posta si niste poze ! Ruxandra


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Mesaj pt Ivanka
MesajScris: 10 Oct 2008, 19:53 
Nou Venit

Membru din: 09 Oct 2008, 15:06
Mesaje: 2
Nu ne cunoastem si mi-a parut rau ce ti s-a intamplat cand am citit, dar sa stii ca Roxana nu are absolut nici o vina, iar produsele pe care le foloseste nici atat.Atata timp cat tu singura ai recunoscut ca ai prbl cu tenul si ca ai mers la cosmetica la sfatul ei, imi pare rau ca ai aflat in modul acesta, dar cu o floare nu se face primavara.Daca ai prbl cu tenul trebuie sa te duci periodic la cosmetica si nu doar cu o saptamana inaintea nuntii.Eu am avut nunta pe 13 sept ( si a plouat in ziua aia ...) si nici eu, mama sau sora mea nu am avut prbl cu machiajul. De asta ce mai zici ? Si sunt sigura ca Roxana a folosit aceleasi produse si la noi si la tine. Atat am avut de spus.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: sorry ivanka
MesajScris: 15 Oct 2008, 00:32 
Nou Venit

Membru din: 02 Noi 2007, 18:02
Mesaje: 5
Pentru problema ta iti recomand Dermastyle.Mergi la dna doctor Mihaela Leventer si o sa-ti revii cu tenul.Crede-ma roxana nu a avut nici o vina....pentru ca in ziua nuntii mele au fost 41 de grade afara, cod galben pana la 1 noaptea si machiajul il poti vedea la 5 jumate dimineatza in Galeria Foto la Machiaj/coafura.Adica....mai mult de atat.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: o mana de profesionist,un machiaj reusit
MesajScris: 29 Oct 2008, 01:16 
Nou Venit

Membru din: 18 Iul 2008, 15:47
Mesaje: 1
Am avut nunta pe 13sept;unii ar spune hm...cu ghinion.Eu spun ca a fost cea mai frumoasa zi din viata noastra de pana acum.M-am simtit ca o adevarata"printesa medievala",asa cum am si fost caracterizata.Roxana a fot pt mine exact persoana pe care trebuia s-o cunosc.M-a ajutat cu mai multe dar in ceea ce priveste machiajul...am ramas fara cuvinte atat eu,sotul meu,cat si restul invitatilor.Desi am plans,am ras,am dansat,am transpirat,dimineata machiajul era impecabil;tenul a aratat minunat,combinatia creeata de ea,la fel.Iti multumesc din suflet,Roxana!Astept cu nerabdare sa-ti mai fac o vizita dar deja te-am anuntat :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Roxana machiaza bestial
MesajScris: 02 Feb 2009, 01:24 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2009, 01:03
Mesaje: 1
Am avut nunta pe 16 august si atat machiajul meu cat si al nasei mele au rezistat pana dimineata:really:.Si asta in conditiile in care afara erau peste 40 de grade. Roxana este o tipa extraordinara si o voi recomanda tuturor cunostintelor :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna,
MesajScris: 15 Iul 2009, 13:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
ma intereseaza si pe mine pretul pt o mireasa, nasa si soacra. multumesc!

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Raspuns
MesajScris: 26 Iul 2009, 03:10 
Nou Venit

Membru din: 11 Iul 2008, 17:37
Mesaje: 2
Buna,
Pentru detali legate de pret ma puteti suna direct la numarul afisat mai sus.
Multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România