Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 00:33


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: face minuni
MesajScris: 01 Apr 2009, 16:14 
Nou Venit

Membru din: 01 Apr 2009, 15:47
Mesaje: 3
:napplause:irina Albei e o persoana foarte amabila cu care ne-am inteles de la inceput.Machiajul facut sotiei( mireasa) ne-a lasat cu gura cascata, asa ca s-au machiat la Irina mai toate damele din familie. Nu am crezut ca se pot face minuni dintr-un machiaj.Acum o recomandam tuturor prietenilor.E intr-adevar profesionista.Succes in continuare !!!:napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: fetelor, chiar merita un machiaj la Irina
MesajScris: 01 Apr 2009, 16:24 
Nou Venit

Membru din: 01 Apr 2009, 15:47
Mesaje: 3
Acum cateva luni am facut o programare la o sedinta de machiat la Irina Albei.Rezultatul a fost formidabil.Nu-mi venea sa cred ca arat asa de bine....sa nu mai spun ce de ochi invidiosi la nunta.E atat de rabdatoare si iti explica atatea ca am invatat multe de la ea despre arta machiajului.Foloseste produse si ustensile profesionale si de calitate.O recomand cu drag tuturor femeilor.Sa fiti fericite in viata !:nwink::ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: nota 10
MesajScris: 22 Apr 2009, 14:41 
Nou Venit

Membru din: 22 Apr 2009, 14:33
Mesaje: 1
Sincera sa fiu eram cam sceptica la inceput in ceea ce privesc machiajele facute de altcineva, de obicei ma machiez singura dar....asta a fost pana acum 2 saptamani cand am vazut-o pe aceasta doamna la lucru la nunta unei bune prietene....fratilor fara nici cea mai mica exagerare va spun sincer ca face minuni....eu deja m-am programat pt luna septembrie cand cu siguranta o sa am nevoie de un make up profesionist. Inca o data cu toate ca nu cred ca va mai aduceti aminte de mine de acum 2 saptamani de la hilton.....va apreciez foarte mult si deabia astept sa vina luna septembrie:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: recomandare
MesajScris: 23 Apr 2009, 23:46 
Nou Venit

Membru din: 23 Apr 2009, 23:38
Mesaje: 1
Am vazut-o la lucru pe doamna Albei pe platourile de la Antena 1. Ce pot sa zic...o recomand din toata inima...incercati sa o contactati si imi veti da dreptate....aaaaa....si multa bafta miresicilor!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Multumiri
MesajScris: 04 Sep 2009, 02:58 
Nou Venit

Membru din: 02 Sep 2009, 00:39
Mesaje: 1
Am avut nunta pe 22 aug a.c. si va pot spune ca dna Irina este o adevarata profesionista, caci machiajul mi-a rezistat de minune pe canicula de atunci si a stiut sa-mi puna in evidenta ochii, incat toti invitatii m-au admirat, spunandu-mi ca sunt de nerecunoscut.
Machiajul a eclipsat pana si rochita mea...deci, va multumesc inca o data pentru un machiaj deosebit! Numai bine viitoarelor miresici!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 04 Noi 2009, 13:16 
Nou Venit

Membru din: 04 Noi 2009, 12:52
Mesaje: 0
Este o profesionista! Am avut nunta pe 17 octombrie si Irina a realizat machiajul meu, cat si al altor persoane din familie. A fost extraordinar, de vis... nu am cuvinte sa vaspun cat de mult mi-a placut. Dimineata dupa nunta era intact. O recomand cu cea mai mare incredere!\r\n:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Am nunta in 8 mai la Breaza
MesajScris: 28 Apr 2010, 16:18 
Nou Venit

Membru din: 28 Apr 2010, 15:51
Mesaje: 1
Buna fetelor,am auzit multe lucruri bune despre Irina Albei, am vazut si pe net la www.promakeup.ro si am facut o programare de nunta in data de 8 mai, dimineata la ora 9 in Breaza jud.Prahova.In afara de mine( mireasa) mai sunt 4 persoane care ne vom face machiajul cu doamna Irina Albei. Abia astept....acum ca am reusit sa aranjam totul...timpul parca abia trece.Tineti-mi pumnii.Sunt tare nerabdatoare si promit ca dupa nunta sa va povestesc totul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Super profesionista
MesajScris: 10 Mai 2010, 13:56 
Nou Venit

Membru din: 28 Apr 2010, 15:51
Mesaje: 1
Asa cum v-am promis, revin cu amanunte despre machiajele facute la nunta mea de doamna Irina Albei.Fetelor...e extraordinara.FAce minuni.Eu aveam ceva probleme cu tenul si credeam ca vine sfarsitul lumii.Doamna Irina m-a linistit si am fost de nerecunoscut.Chiar si mama, mama soacra si cele trei prietene care s-au machiat au ramas socate de cat de bine aratau.Pretul, pentru ca am fost mai multe l-am negociat, doamna Irina e foarte flexibila.Produsele si instrumentele pe care le foloseste sunt super profesionale si machiajul era ca nou si a doua zi.Ne-a invatat cum sa corectam machiajul in caz ca se intampla ceva si cum sa ne demachiem de acum.E marfa ca iti da si sfaturi de cum sa te machezi si sa corectezi in viitor.Eu am fost super-super multumita si fericita.Sper ca si de acum cand incep o noua viata sa fiu la fel.Succes viitoarelor miresici si sa fiti frumoase !:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România