Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 01:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: toata lauda
MesajScris: 04 Aug 2008, 16:51 
Nou Venit

Membru din: 18 Ian 2008, 20:26
Mesaje: 5
Buna fetelor pentru cine are nevoie de un restaurant pentru o nunta de max.80 pers.:ok: va recomand din toata inima casa jienilor. Am facut nunta acolo in iulie 2008 iar mancarea ,servirea sunt extraordinare. Personalul este amabil, serviabil.:nwink:Pentru o nunta mai restransa este ok iar meniul nu este scump.Toata lumea a fost incantata de restaurant.:nwink::nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: super restaurant
MesajScris: 26 Aug 2010, 14:22 
Nou Venit

Membru din: 26 Aug 2010, 14:20
Mesaje: 0
eu am facut nunat la acest restaurant, pe 08.05.2010, am facut in locatia din str. aricultori, nu la cea veche din fainari. vreau sa va spun ca nu cred ca puteam sa gasesc o locatie mai buna ca acest restaurant. totul a fost extraordinar. personalul s-a purtat nemaiasteptat de bine, servirea impecabila, mancarea multa si foarte buna, iar restaurantul arata fff frumos, au si terasa si parcare. cand s-a terminat nunta au adunat tot ce a ramas( mancare, bautura, aranjamente florale) si vroiau sa ni le puna la pachet sa le luam acasa. dar noi nu am mai luat decat cateva sticle de baututa si putin din tort. tin sa specific ca nu mi-au perceput absolut nici o taxa. adica nici macar pentru ospatari care se percepe la orice alt restaurant.\r\nva recomad cu mare drag sa mergeti acolo. toata lumea de la nunta a vb numai de bine despre restaurant si personalul de acolo


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: super restaurant
MesajScris: 26 Aug 2010, 14:23 
Nou Venit

Membru din: 26 Aug 2010, 14:20
Mesaje: 0
eu am facut nunat la acest restaurant, pe 08.05.2010, am facut in locatia din str. aricultori, nu la cea veche din fainari. vreau sa va spun ca nu cred ca puteam sa gasesc o locatie mai buna ca acest restaurant. totul a fost extraordinar. personalul s-a purtat nemaiasteptat de bine, servirea impecabila, mancarea multa si foarte buna, iar restaurantul arata fff frumos, au si terasa si parcare. cand s-a terminat nunta au adunat tot ce a ramas( mancare, bautura, aranjamente florale) si vroiau sa ni le puna la pachet sa le luam acasa. dar noi nu am mai luat decat cateva sticle de baututa si putin din tort. tin sa specific ca nu mi-au perceput absolut nici o taxa. adica nici macar pentru ospatari care se percepe la orice alt restaurant.\r\nva recomad cu mare drag sa mergeti acolo. toata lumea de la nunta a vb numai de bine despre restaurant si personalul de acolo


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România