Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 14:41


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Felicitari!
MesajScris: 05 Feb 2006, 19:48 
Nou Venit

Membru din: 16 Ian 2006, 00:10
Mesaje: 3
F. frumos siteul si modele frumoase de rochii; un site bine realizat si cu lucruri dragutze.M-a impresionat!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: scarba
MesajScris: 17 Iul 2006, 00:14 
Junior

Membru din: 06 Ian 2006, 18:11
Mesaje: 67
nu o sa va vina sa credeti.. O amica a unei prietene de a mea a fost la acest atelier.. dupa multe ore de mers cu masina pana acolo a ajuns acolo .. vanzatoarea foarte draguta i-a arata cateva rochii ( dragute spune ea dar c-am scumpe pt calitatea materialelor folosite). Intra patronul ( un taran pur si simplu) care ii spune daca nu vreti sa aveti de gand sa cumparatai nu probati va rog).. tipa ii spune ca atunci va pleca si .." ala" ii spune chiar va rog...:)) ca sunt satul de fitze de mirese... Tipa l-a inregistrata nu mi-a venit sa cred .. mi-a mai spus ca saraca vanzatoare a pus capul in pamant de rusine:) MAi buna ii faza ca tipa e una cunoscuta in presa, dar era nemachiata si in blugi , fara alte fitze... si nu a avut chef sa comenteze...la taranismele unui cretin.. MAi precizez ca am auzit ca " atelierul" e de fapt casa in care sta ala. ( banuieste) si nu pare deloc o firma serioasa:)DE abia asteptam sa va spun....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: da
MesajScris: 03 Sep 2006, 01:44 
Nou Venit

Membru din: 24 Aug 2006, 01:14
Mesaje: 3
am observat, ca am mers in destule locuri ca,majoritatea vanzatorilor de rochii de mirese si nu numai sant asa de scarbiti parca dai bani din buzunarul lor :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: probabil ai avut noroc
MesajScris: 20 Oct 2006, 19:57 
Junior

Membru din: 06 Ian 2006, 18:11
Mesaje: 67
ai avut noroc... ca de era la targ.. si voiau publicitate.. daca vrei sa vedeti sediu.. lor minutat din piatra neamt.. vanzatoarea cica o draguta.. patronul.in chimb lasa de dorit


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: sunt superbe
MesajScris: 30 Mai 2007, 18:49 
Nou Venit

Membru din: 03 Mai 2007, 18:30
Mesaje: 1
Am avut nunta in aprilie si am purtat o rochie White Lady. Sunt superbe si va pot spune ca dupa o zi si o noapte de petrecut rochia arata in stare excelenta, nesifonata, fara sa se fi rupt vreun pic cum am mai auzit la alte mirese.

Le multumesc celor de la White Lady pentru cat de draguti si rabdatori au fost cand am cumparat rochia.

va recomand macar sa vizitati magazinul lor cand cautati o rochie de mireasa.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: pentru ORELANA!!!!
MesajScris: 25 Iun 2007, 17:30 
Nou Venit

Membru din: 23 Mar 2007, 21:54
Mesaje: 1
Buna!
Am o intrebare pt tine...daca imi poti raspunde...cat te-a ajuns rochita? (nr6)...
multumesc!O zi buna!!!:nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: rochii
MesajScris: 07 Oct 2007, 15:37 
Nou Venit

Membru din: 04 Sep 2007, 11:59
Mesaje: 4
Buna fetelor. Si eu am avut o experienta cu "taranul" despre care se vorbeste pe aici. Doar am intrebat daca se pot face rochii si la comanda la care mi-a raspuns:" AI O EDUCATIE DE DOI BANI SI NU AM NEVOIE DE PROSTIA TA"
Am ramas fara cuvinte.....


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România