Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 13:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: ma marit ,ma marit, ma mariiiiiit:))
MesajScris: 19 Noi 2007, 14:07 
Nou Venit

Membru din: 13 Noi 2007, 18:13
Mesaje: 9
Citat:
exact la restaurant e mai greu eu fak la botosani desi sotul e din iasi insaaaaaa nik nu am gasit pe plakul meu si ce mi-a plakut era okupat si.....sa te hotarasti ce muzika vrei si sa vorbesti din timp k ei(X)bafta


ioan unde faci in BOTOSANI?ca si eu tot acolo voi face la EUROPA!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna tuturor!!
MesajScris: 11 Dec 2007, 16:22 
Nou Venit

Membru din: 20 Sep 2007, 00:44
Mesaje: 3
Eu am nunta in mai 2008 si ne-am gandit sa facem petrecerea la restaurant coroana(dupa Tg Frumos).Stie cineva ceva de restaurant? Apropo sunt din Pascani.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna tuturor!!
MesajScris: 13 Dec 2007, 04:22 
Junior

Membru din: 13 Oct 2005, 02:57
Mesaje: 58
Citat:
Eu am nunta in mai 2008 si ne-am gandit sa facem petrecerea la restaurant coroana(dupa Tg Frumos).Stie cineva ceva de restaurant? Apropo sunt din Pascani.

bun venit!
sa fie intr-un ceas bun!
dar de ce nu in Pascani?
de Coroana - nu am auzit nimic. Nu am idee nici macar pe unde vine... E la soseaua principala?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna tuturor!!
MesajScris: 13 Dec 2007, 17:14 
Nou Venit

Membru din: 20 Sep 2007, 00:44
Mesaje: 3
Pt ca la Pascani nu este nici un restaurantmai elegant.Coroana e chiar la strada principala care duce la Iasi, e nou si e destul de dragut.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salut :)
MesajScris: 14 Dec 2007, 14:36 
Nou Venit

Membru din: 13 Noi 2007, 18:13
Mesaje: 9
Citat:
Eu voi fi miresica in 2008 ianuarie dar am inceput treaba de pe acum... si nu-mi pare rau k am gasit nishte sali super. In schimb habar nu am pe unde sa ma uit dupa tinutele de cununie civila si dupa rochie de mireasa... are cineva vreo idee?:unsure:


salut alexandra ai putea da mai multe detalii in legatura cu salile pe care le-ai gasit in Iasi,preturi..ceva ??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna tuturor!!
MesajScris: 05 Ian 2008, 18:43 
Nou Venit

Membru din: 13 Noi 2007, 18:13
Mesaje: 9
Citat:
Pt ca la Pascani nu este nici un restaurantmai elegant.Coroana e chiar la strada principala care duce la Iasi, e nou si e destul de dragut.


am fost si eu in coroana ...e frumos,elegant...imi place...felicitari ptr.alegerea facuta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Iasi
MesajScris: 19 Ian 2008, 01:15 
Nou Venit

Membru din: 16 Ian 2008, 14:15
Mesaje: 1
buna, eu sunt din iasi si scriu aici prima data. sunt novice. ia sa vedem cine raspunde. sunt mireasa de 2008 - septembrie! waaaw, ce futurist suna roz:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: restaurant Concordia Iasi
MesajScris: 19 Ian 2008, 16:58 
Nou Venit

Membru din: 19 Ian 2008, 16:52
Mesaje: 2
Salutare tuturor,
Sunt curios , daca cineva dintre voi a facut nunta la Concordia in Iasi, cat sunt de seriosi cei de la restaurant. Adica, ei zic ca meniul ajunge 180 ron, si m-ar interesa, din experienta voastra, daca incarca la sfarsit cu aranjamente, chelneri si alte prcarii sau poti avea incredere in ei ca mentin oferta pentru care negociezi la inceput.Multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2006
MesajScris: 30 Ian 2008, 14:29 
Nou Venit

Membru din: 30 Ian 2008, 14:25
Mesaje: 1
buna ziua tuturor femeilor care isi doresc sa imbrace rochia de mireasa
eu imi caut de zori si nu prea gasesc pe placul meu, doi la mana banii sunt ceea ce ne lipsesc in mare masura dar o sa ne descurcam.....
astept un rasp de la doamnele care stiu cum sa ma organizez in ceea ce priveste nunta mea si cum sa pot face fata la tot ceea ce am nevoie pt noi doi
va pup....
:~*:nwink::npray:O:):-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mireasa 2008
MesajScris: 28 Mar 2008, 12:58 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2008, 16:08
Mesaje: 2
Buna! Nunta mea e in octombrie la Concordia din Iasi.
Am auzit ca e super.
Daca a avut cineva nunta acolo, imi poate spune cum a fost?
V-am pupat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2006
MesajScris: 10 Apr 2008, 04:54 
Junior

Membru din: 13 Oct 2005, 02:57
Mesaje: 58
Citat:
buna ziua tuturor femeilor care isi doresc sa imbrace rochia de mireasa
eu imi caut de zori si nu prea gasesc pe placul meu, doi la mana banii sunt ceea ce ne lipsesc in mare masura dar o sa ne descurcam.....
astept un rasp de la doamnele care stiu cum sa ma organizez in ceea ce priveste nunta mea si cum sa pot face fata la tot ceea ce am nevoie pt noi doi
va pup....
:~*:nwink::npray:O:):-*


cu ce iti putem fi de folos? sa auzim...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mireasa 2008
MesajScris: 10 Apr 2008, 04:55 
Junior

Membru din: 13 Oct 2005, 02:57
Mesaje: 58
Citat:
Buna! Nunta mea e in octombrie la Concordia din Iasi.
Am auzit ca e super.
Daca a avut cineva nunta acolo, imi poate spune cum a fost?
V-am pupat.

Concordia e cel nou deschis, in Bucium?
Daca da (parca asa retin ca se chema de la o alta discutie!), e frumos si scump [:D]
Spor la treaba!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Concordia Iasi
MesajScris: 10 Apr 2008, 04:57 
Junior

Membru din: 13 Oct 2005, 02:57
Mesaje: 58
Citat:
Salutare tuturor,
Sunt curios , daca cineva dintre voi a facut nunta la Concordia in Iasi, cat sunt de seriosi cei de la restaurant. Adica, ei zic ca meniul ajunge 180 ron, si m-ar interesa, din experienta voastra, daca incarca la sfarsit cu aranjamente, chelneri si alte prcarii sau poti avea incredere in ei ca mentin oferta pentru care negociezi la inceput.Multumesc

nu stiu sa-ti zic despre Concordia, in plus fata de ce am scris mai sus. Insa, din cate stiu eu de pe la multi altii care au facut nunti, indiferent de pretul meniului, in final cam orice restaurant incearca sa-si "traga" o parte cat mai mare si oricum va incarca factura, mai mult sau mai putin vizibil. Depinde de la caz la caz.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Iasi
MesajScris: 10 Apr 2008, 04:58 
Junior

Membru din: 13 Oct 2005, 02:57
Mesaje: 58
Citat:
buna, eu sunt din iasi si scriu aici prima data. sunt novice. ia sa vedem cine raspunde. sunt mireasa de 2008 - septembrie! waaaw, ce futurist suna roz:ndance:

pe tine cu ce te putem ajuta? spune-ti dorintele...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna tuturor!!
MesajScris: 10 Apr 2008, 13:29 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2008, 21:35
Mesaje: 1
Citat:
bun venit!
sa fie intr-un ceas bun!
dar de ce nu in Pascani?
de Coroana - nu am auzit nimic. Nu am idee nici macar pe unde vine... E la soseaua principala?



EU AM FOST IN ACEST RESTAURANT .... CA SI CLIENT .... E FRUMOS ... MIE MI-A PLACUT ...ESTE UN RESTAURANT NOU ... ELEGANT ... SI NU MAI SPUN DE OSPATARI .... SUNT F FFF ATENTI ...EU AM RAMAS SOCATA ... AM MAI FOST LA RESTAURANTE IN IASI ... DAR NU AM VAZUT ASA CEVA .. DC VREI MAI MULTE DETALII POTI SA IMI TRIMITI UN MAIL : *** (intreaba-ma pe privat)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Concordia Iasi
MesajScris: 09 Iul 2008, 12:18 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2008, 16:08
Mesaje: 2
Buna. Am fost la Concordia la nunta si a fost super. Numai ca trebuie sa stii ca iti doresti si sa ceri de la ei asta. Ei sunt deschisi la propuneri numai ca trebuie sa le explici ce vrei cu lux de amanunte.
Mult succes tuturor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Concordia Iasi
MesajScris: 19 Noi 2008, 13:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
Buna. Am fost la Concordia la nunta si a fost super. Numai ca trebuie sa stii ca iti doresti si sa ceri de la ei asta. Ei sunt deschisi la propuneri numai ca trebuie sa le explici ce vrei cu lux de amanunte.
Mult succes tuturor.

Depinde de ce anume le ceri ....dar eu stiu ca e destul de piparat pretul la acest restaurant...sunt multe restaurante bune si e posibil sa gasesti ceva mai bun....parerea mea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2006
MesajScris: 09 Ian 2009, 12:19 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:

daca ai vrea sa imi dai un nume si un numar pt DJ, ar fi super si ti-as fi recunoscatoare... Imi spui si cam care e tariful???



va rog dati-mi si mie nr si tariful lui pe privat!!! ms


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 09 Ian 2009, 13:56 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
fetelor, va rog mult dati-mi si mie un numar de tel si tarif pentru o formatie buna(vreau o atmosfera super la nunta). va roggggg. am inceput sa intru in panica!! nimeni nu mai este diponibil pt 11 iulie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 09 Ian 2009, 23:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
fetelor, va rog mult dati-mi si mie un numar de tel si tarif pentru o formatie buna(vreau o atmosfera super la nunta). va roggggg. am inceput sa intru in panica!! nimeni nu mai este diponibil pt 11 iulie.
tu vrei formatie din zona iasului?
daca vrei din buc iti dau nr formatiei care a fost la nunta mea.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România