Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 07:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Salut :)
MesajScris: 12 Mar 2007, 13:10 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Citat:


am sa incerc cu siguranta .. multumesc. Dar despre white wedding ati auzit ceva? Eu i-am gasit pe internet si mi se pare k au nishte super preturi... din nefericire sunt in Buc.


o alta intrebare... fetelor daca stiti spuneti-mi si mie cate ceva despre Casa Armatei(sala de la strada, parter) si Casa Lux.... adik poate stiti pe careva care a avut nunta acolo... impresii dupa sau poate chiar ati fost la o nunta?Vreau sa ma hotarasc la una din ele si nu stiu pe care... stau in dubiu si mi-ar ajuta mult nishte pareri.
Multumesc mult si pupici


ai sa gasesti rochii la W L chiar in centru orasului la Decora..dar mai ieftin gasesti direct la sursa, adica la Piatra Neamt, eu le recomand pt ca sunt ieftine si dragute...
spor la pregatiri


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salut :)
MesajScris: 04 Apr 2007, 13:52 
Nou Venit

Membru din: 29 Dec 2006, 01:46
Mesaje: 15
Citat:
Eu voi fi miresica in 2008 ianuarie dar am inceput treaba de pe acum... si nu-mi pare rau k am gasit nishte sali super. In schimb habar nu am pe unde sa ma uit dupa tinutele de cununie civila si dupa rochie de mireasa... are cineva vreo idee?:unsure:

eu am gasit o rochie super la *** (intreaba-ma pe privat) in iasi...au cateva modele din colectia 2007 foarte frumoase...a mea e un crem foarte deschis,care de la distanta pare alb. imi place si materialul...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2006
MesajScris: 04 Apr 2007, 14:00 
Nou Venit

Membru din: 29 Dec 2006, 01:46
Mesaje: 15
Citat:
Da chiar te rog daca ai cateva detalii pret meniu servire ornat formatie tort avantaje dezavantaje te rog sa-mi scrii ...eu inca nu m-am hotarrat ce sala sa aleg asa ca incerc sa caut ceva cat mai avantajos care pur si simplu sa ma lase fara cuvinete sa ma pot hotara


eu iti recomand sala mare de la *** (intreaba-ma pe privat). acolo facem noi. costa cam 1500000lei vechi (minim )meniul,in care se include tortul,prajiturile si racoritoarele, dar bauturile trebuie aduse din afara si se comisioneaza cu 25% din pret...
despre servire...am fost la o nunta acolo si a fost f bine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salut :)
MesajScris: 17 Apr 2007, 21:01 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2006, 18:08
Mesaje: 6
Citat:
Eu voi fi miresica in 2008 ianuarie dar am inceput treaba de pe acum... si nu-mi pare rau k am gasit nishte sali super. In schimb habar nu am pe unde sa ma uit dupa tinutele de cununie civila si dupa rochie de mireasa... are cineva vreo idee?:unsure:


Buna Alexandra

Poti incepe cu Alb si Negru de pe Stefan cel Mare. Gasesti atat tinute de cununie civila cat si de nunta atat pentru tine cat si pentru mire.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2007
MesajScris: 10 Mai 2007, 00:05 
Nou Venit

Membru din: 09 Mai 2007, 22:23
Mesaje: 11
Cine poate sa imi dea informatii despre Restaurant Unirea - Iasi? Eu am nunta pe 20 Octombrie acolo:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2007
MesajScris: 28 Mai 2007, 17:05 
Nou Venit

Membru din: 29 Dec 2006, 01:46
Mesaje: 15
Citat:
Cine poate sa imi dea informatii despre Restaurant Unirea - Iasi? Eu am nunta pe 20 Octombrie acolo:D

daca mai ai rabdare pana saptamana viitoare, o sa "fac rost" de niste detalii pentru tine...B)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2007
MesajScris: 12 Iun 2007, 00:34 
Nou Venit

Membru din: 29 Dec 2006, 01:46
Mesaje: 15
Citat:

Bine am sa am rabdare, oricum nici nu am inceput pregatirile pentru nunta ca am de trecut mai intai de licenta si dupa aia o sa am timp sa pregatesc evenimentul mult asteptat.Sper!!!


despre pregatiri,te sfatuiesc sa incepi cat mai curand...despre sala...speram sa pot intreba pe cineva, dar persoana respectiva e plecata din tara...
sorry ca nu te-am putut ajuta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salut :)
MesajScris: 14 Iun 2007, 17:35 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
sau magazinul miss in pacurari


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2007
MesajScris: 03 Iul 2007, 16:58 
Nou Venit

Membru din: 27 Feb 2007, 23:18
Mesaje: 1
Citat:


nu e nici o problema, oricum mersi fff frumos ca ai vrut sa ma informezi despre sala, am sa incep serios pregatirile peste doua saptamini, deoarece acum am un hop de trecut cu multe emotii.
Buna! Sunt si eu o viitoare mireasa, am nunta pe 13 octombrie anul acesta tot la Restaurant Unirea! La fel ca si tine, am terminat acum cu licenta si intru in focuri cu pregatirile pentru nunta! Ce parere aveti despre inchiriatul bijuteriilor? nu cred ca imi permit sa dau 500 RON pentru bijuterii dupa cum am vazut ca au preturile!:nscmoll:Va :-* si va doresc spor la pregatiri !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese Iasi 2007
MesajScris: 04 Iul 2007, 20:06 
Nou Venit

Membru din: 09 Mai 2007, 22:23
Mesaje: 11
Citat:
Buna! Sunt si eu o viitoare mireasa, am nunta pe 13 octombrie anul acesta tot la Restaurant Unirea! La fel ca si tine, am terminat acum cu licenta si intru in focuri cu pregatirile pentru nunta! Ce parere aveti despre inchiriatul bijuteriilor? nu cred ca imi permit sa dau 500 RON pentru bijuterii dupa cum am vazut ca au preturile!:nscmoll:Va :-* si va doresc spor la pregatiri !



Salut! Eu una nici nu ma gandesc sa inchiriez ceva. La bijuterii ... nu prea ma omor, am lantul meu de aur cu o cruciulita si cred ca nu il schimb. Acum depinde si ce vrei sa inchiriezi. Multa bafta la cumparaturi !!!:ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România