Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 16:57


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Biserica ...
MesajScris: 12 Ian 2009, 19:19 
Nou Venit

Membru din: 03 Ian 2009, 19:31
Mesaje: 15
Buna tuturor... sunt o tinerica VIITOARE mireasa ... am nunta pe 19 Septembire 2009 :ndance: .. am niste emotiiiii:nbump::nbump: !! .. Va rog sa ma ajutati si sa-mi dati cateva idei despre o biserica ... din Iasi care sa faca o slujba frumoasa:ncouple:! Astept ... :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Biserica ...
MesajScris: 12 Ian 2009, 19:20 
Nou Venit

Membru din: 03 Ian 2009, 19:31
Mesaje: 15
Biserica Sf. Nicolae .. din Copou .. stiti ceva de ea?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 13 Ian 2009, 15:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
fetelor, va rog mult dati-mi si mie un numar de tel si tarif pentru o formatie buna(vreau o atmosfera super la nunta). va roggggg. am inceput sa intru in panica!! nimeni nu mai este diponibil pt 11 iulie.
eu am formatia rubin
iti pot da nr lor pe privat ca sa incerci


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Biserica ...
MesajScris: 13 Ian 2009, 15:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
Buna tuturor... sunt o tinerica VIITOARE mireasa ... am nunta pe 19 Septembire 2009 :ndance: .. am niste emotiiiii:nbump::nbump: !! .. Va rog sa ma ajutati si sa-mi dati cateva idei despre o biserica ... din Iasi care sa faca o slujba frumoasa:ncouple:! Astept ... :heart:

Si eu tot poe 19 septembrie am nunta
super fain....la o biserica de langa mall
este un rpeot care iti face o slujba nemaipomenita
eu l-am auzit la o nunta si mi-au dat lacrimile la cat de frumos canta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 15 Feb 2009, 13:55 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
tu vrei formatie din zona iasului?
daca vrei din buc iti dau nr formatiei care a fost la nunta mea.

scuze ca raspund tarziu. am gasit formatie cu 4000 ron chiar in bacau comanesti. am avut un noroc....:clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 15 Feb 2009, 13:56 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
eu am formatia rubin
iti pot da nr lor pe privat ca sa incerci


am gasit :clap: ms mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 15 Feb 2009, 14:00 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
a, si era sa uit ce era mai important. am gasit costum pt mire la tata si fiul cu 480 ron. am avut o bafta incredibila. dupa ce am probat rochita la creal am plecat spre parcare si i-am spus puiul sa mergem si acolo macar sa ne uitam. bineinteles ca s-a lasat greu convins...dar intr-un final a intrat. mai erau 2 din colectia trecuta. l-a probat, i-a venit, i-a placut si l-a luat...super tare. de ce nu as avea si eu bafta asta? oricum arata ca un printisor ;)) si-a luat si brau si camasa si papion. in total am cheltuit 640 ron. mai trebuiesc pantofii si am rezolvat-o cu mirele. %%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 15 Feb 2009, 22:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
a, si era sa uit ce era mai important. am gasit costum pt mire la tata si fiul cu 480 ron. am avut o bafta incredibila. dupa ce am probat rochita la creal am plecat spre parcare si i-am spus puiul sa mergem si acolo macar sa ne uitam. bineinteles ca s-a lasat greu convins...dar intr-un final a intrat. mai erau 2 din colectia trecuta. l-a probat, i-a venit, i-a placut si l-a luat...super tare. de ce nu as avea si eu bafta asta? oricum arata ca un printisor ;)) si-a luat si brau si camasa si papion. in total am cheltuit 640 ron. mai trebuiesc pantofii si am rezolvat-o cu mirele. %%-

foarte frumos...bv tie....sa o tii toit asa....dar rochitza ta ai gasit-o? eu m-am dezamagit un pic de la comentariile facute la poza mea cu rochitza....stiu ca va arata altfel asa cum vreau sa o modific eu....dar sigur nu o sa mai pun si alta poza la galerie....spor la pregatiri in continuare


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 16 Feb 2009, 11:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
foarte frumos...bv tie....sa o tii toit asa....dar rochitza ta ai gasit-o? eu m-am dezamagit un pic de la comentariile facute la poza mea cu rochitza....stiu ca va arata altfel asa cum vreau sa o modific eu....dar sigur nu o sa mai pun si alta poza la galerie....spor la pregatiri in continuare

de ce sa nu pui?nu fii dezamagita ,e normal sa nu avem toate aceleasi gusturi,altfel ar exista un singur model de rochie de mireasa!
conteaza sa iti placa tie,sa te simti tu bine in ea...crede-ma poti avea rochie de la valentino,considerata de unii superba,fara cusur..tot se gaseste cineva care sa nu creada la fel...
daca tie iti place si te simti bine in ea..e perfect!:lips:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 19 Feb 2009, 23:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
de ce sa nu pui?nu fii dezamagita ,e normal sa nu avem toate aceleasi gusturi,altfel ar exista un singur model de rochie de mireasa!
conteaza sa iti placa tie,sa te simti tu bine in ea...crede-ma poti avea rochie de la valentino,considerata de unii superba,fara cusur..tot se gaseste cineva care sa nu creada la fel...
daca tie iti place si te simti bine in ea..e perfect!:lips:
multumesc frumos pentru incurajari...mai am 5 zile pana ma duc la proba ...sa vedem cu este asa cum am modificat-o.....abia astept...poate poate o sa mai postez o poza:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 20 Feb 2009, 02:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
multumesc frumos pentru incurajari...mai am 5 zile pana ma duc la proba ...sa vedem cu este asa cum am modificat-o.....abia astept...poate poate o sa mai postez o poza:D

:lips:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 20 Feb 2009, 12:39 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
Citat:
foarte frumos...bv tie....sa o tii toit asa....dar rochitza ta ai gasit-o? eu m-am dezamagit un pic de la comentariile facute la poza mea cu rochitza....stiu ca va arata altfel asa cum vreau sa o modific eu....dar sigur nu o sa mai pun si alta poza la galerie....spor la pregatiri in continuare


puffy, cum sa nu pui poze?:nscmoll:
ete na, fiecare cu parerea lui - acum, conteaza ft mult si cum ti-o exprimi...
tie trebuie sa iti place cel mai tare si sa te simtit bine in ea.
nu te ingrijora :-* or sa se rezolve toate


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 20 Feb 2009, 22:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

puffy, cum sa nu pui poze?:nscmoll:
ete na, fiecare cu parerea lui - acum, conteaza ft mult si cum ti-o exprimi...
tie trebuie sa iti place cel mai tare si sa te simtit bine in ea.
nu te ingrijora :-* or sa se rezolve toate

bineinteles ...mie si lui iuby ne place mult si se aseaza bine ....multumesc pt incurajari:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 31 Mar 2009, 00:32 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
bineinteles ...mie si lui iuby ne place mult si se aseaza bine ....multumesc pt incurajari:D


pufy daca tie iti place si te simti bine in ea, doar atat conteaza. pe mine parerile diferite pe care le-au avut colegii si parintii m-au facut sa fiu si mai hotarata ca pe aia o vreau. initial cand am vrut sa o iau pe cea originala mi-au spus ca e prea scumpa pentru o singura noapte. acum ca o fac cu 1400 ron, iar e scumpa...(cea originala era 1600 euro)...ba e prea decoltata...ba nu are bretelutze...iar in final nelipsita replica "dar voi faceti cum credeti"...si neobrazata mea replica "chiar asa o sa facem, cum vrem noi" ;))(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 31 Mar 2009, 00:36 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
tocmai m-am uitat la "timpometrul" de jos si nu imi vine sa cred ce putin mai am pana la nunta (X) si cate chestii mai am de rezolvat.
fetelor, am nevoie de niste trandafirasi din spuma pentru paharele de sampanie a mirilor si nasilor. aveti idee unde pot gasi?(exceptand mall-ul pt ca sunt niste neseriosi)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 08 Apr 2009, 11:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
tocmai m-am uitat la "timpometrul" de jos si nu imi vine sa cred ce putin mai am pana la nunta (X) si cate chestii mai am de rezolvat.
fetelor, am nevoie de niste trandafirasi din spuma pentru paharele de sampanie a mirilor si nasilor. aveti idee unde pot gasi?(exceptand mall-ul pt ca sunt niste neseriosi)
eu lucrez sincer in mall...dar nu am apucat sa ma uit niciodata la aranjamente.....poate in siraj sa cauti.......


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 09 Apr 2009, 14:36 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2009, 20:56
Mesaje: 65
sal fetelor.si eu sunt din iasi.mai precis din tg frumos.si am nunta pe 22 august.dar pana acu nu am luat mai nik.dar ma uit f des pe net si cam stiu ceea ce imi place.cred k v-ati uitat la paharele pt miri alea cu picior mire si mireasa inel sau cu piciorul ala in forma de cala.ce ziceti ????sunt sanse sa gasim in iasi asa ceva???k imi plac f mult si nu am incredere sa le cumpar de pe net.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 10 Apr 2009, 22:11 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
sal fetelor.si eu sunt din iasi.mai precis din tg frumos.si am nunta pe 22 august.dar pana acu nu am luat mai nik.dar ma uit f des pe net si cam stiu ceea ce imi place.cred k v-ati uitat la paharele pt miri alea cu picior mire si mireasa inel sau cu piciorul ala in forma de cala.ce ziceti ????sunt sanse sa gasim in iasi asa ceva???k imi plac f mult si nu am incredere sa le cumpar de pe net.


eu am vazut ceva in genul cala care cuprindea tot piciorul si o bucatic din cupa cand am fost sa-mi leg licenta...acum 2 ani, in spate la fidelio.acum nu stiu ce sa-ti spun...daca mai au sediul acolo...sau cat costa...oricum aveau si invitatii, si meniuri samd. daca ai drum pe acolo sa te uiti in vitrina(acolo e si xerox, si cartonari licente...de toate)
daca vrei ceva mai simplu, pahare imbracate in pamblica/snur, gasesti frumoase la parter in mall cu preturi cuprinse intre 25 si 50 ron.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 10 Apr 2009, 22:15 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
by the way, am terminat paharele. au iesit foarte dragutze si finutze. :D:rofl::rofl: am facut si place-cardurile si plicurile pt bani :D
de acum astept sa-mi vina invitatiile pe 18 de la bucuresti si vreau sa mai fac niste invitatii haioase pt prieteni.
am si eu o intrebare: cosulete pt flori de unde luati?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 10 Apr 2009, 22:25 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
si inca una: unde ati vazut pantofi de mireasa? eu am cautat si nik. vreau ceva nu foarte inalt si de preferat din material satinat, nu piele.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România