Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 06 Oct 2011, 15:03 
Nou Venit

Membru din: 06 Oct 2011, 16:11
Mesaje: 2
Buna fetele!!
Imi poate recomanda cineva o formatie?localul l-am inchiriat..Popas Cismea...acum suntem la formatie.Vreo parere pro sau contra despre local?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 06 Mai 2012, 15:18 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2011, 13:39
Mesaje: 16
catalina_ct scrie:
Buna fetele!!
Imi poate recomanda cineva o formatie?localul l-am inchiriat..Popas Cismea...acum suntem la formatie.Vreo parere pro sau contra despre local?


...din pacate nu am fost acolo dar sper sa ai noroc sa fie bine...ca formatie Va recomand din toata inima solista Aurelia Vasile si Tomis grup din Constanta.Sunt super profesionisti,canta toate genurile de muzica si fac o atmosfera pe cinste! Noi am avut noroc sa ne cante la nunta,recomandati fiind de nasii nostri la a caror nunta au cantat....Am sperat sa ne cante si la botezul celui mic asta vara dar din pacate ne-am trezit prea tarziu si erau ocupati deja.Daca e cineva interesat ii puteti suna la 0723 417721 ...sunt super de treaba si nu jupuie omul daca intelegeti ce vreau sa zic...va sfatuiesc sa ii contactati din timp ca sunt destul de ocupati si am inteles ca sunt si cam cunoscuti prin constanta....i-am vazut si pe antena1 la stiri au cantat in bucuresti la nunta unor prezentatori de la antena dar uite nu imi amintesc cum ii chema....daca vreti sa-i ascultati au si un site www.tomisgrup.ro...Sper sa va fie de ajutor,stiu cat e de greu sa gasesti o formatie ca lumea si la un pret acceptabil...Multa Bafta ! Sper sa ai o nunta de vis asa cum iti doresti!Eu am avut parte de a mea!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 06 Mai 2012, 15:21 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2011, 13:39
Mesaje: 16
karolina_girll scrie:
Buna tuturor mireselor din Constanta . Eu am nunta la anu` 2011 si inca nu am gasit formatie , ma poate ajuta cineva cu o informatie ? Multumesc anticipat ! :)



Va recomand din toata inima solista Aurelia Vasile si Tomis grup din Constanta.Sunt super profesionisti,canta toate genurile de muzica si fac o atmosfera pe cinste! Noi am avut noroc sa ne cante la nunta,recomandati fiind de nasii nostri la a caror nunta au cantat....Am sperat sa ne cante si la botezul celui mic asta vara dar din pacate ne-am trezit prea tarziu si erau ocupati deja.Daca e cineva interesat ii puteti suna la 0723 417721 ...sunt super de treaba si nu jupuie omul daca intelegeti ce vreau sa zic...va sfatuiesc sa ii contactati din timp ca sunt destul de ocupati si am inteles ca sunt si cam cunoscuti prin constanta....i-am vazut si pe antena1 la stiri au cantat la nunta unor prezentatori de la antena dar uite nu imi amintesc cum ii chema....daca vreti sa-i ascultati au si un site www.tomisgrup.ro...Sper sa va fie de ajutor,stiu cat e de greu sa gasesti o formatie ca lumea si la un pret acceptabil...Multa Bafta! Sper sa ai o nunta de vis asa cum iti doresti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 28 Iun 2012, 11:41 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Toata lumea cauta ceva nou in materie de marturii. Iar o echipa tanara si ambitioasa a adus ceva inedit in Romania.

Fotografii Magnetice! Ce poate fi mai frumos decat sa pleci de la nunta cu o fotografie facuta in timpul evenimentului, pe care o poti afisa oriunde pe frigider, la birou etc...

mai multe detalii gasiti pe : www.momentos.ro
sau la tel : 0747.133.463


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 21 Dec 2012, 05:31 
Nou Venit

Membru din: 18 Dec 2012, 17:23
Mesaje: 1
Salut miresicilor,
Sper sa ma puteti ajuta si pe mine pentru ca simt ca incet-incet ma apuca groaza.
Pe mine m-a cerut de curand, luna asta, iar nunta o vrem pe 31 august 2013, deci nu avem foarte mult timp.
Nu vom avea o nunta mare, inca n-am estimat exact, dar undeva pe la 100 de invitati. Problema este ca multi vor fi din afara orasului si ne va trebui hotel sa ii cazam si am prefera sa gasim un restaurant care:

-are hotel si accepta nunta pe 31 august (inca in sezon)
-accepta numar mai mic de invitati (~100)

Credeti ca am putea gasi ceva asa rapid?

Ar mai fi o varianta: sa gasim un restaurant in vecinatatea unui hotel, pe undeva prin Mamaia, astfel incat sa nu fie nevoiti invitatii sa mearga mult pe jos.

Multumesc mult!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna ! Daca mai esti interesata de local pentru 31 august 20
MesajScris: 20 Feb 2013, 12:04 
Nou Venit

Membru din: 20 Feb 2013, 13:54
Mesaje: 1
Anorien scrie:
Salut miresicilor,
Sper sa ma puteti ajuta si pe mine pentru ca simt ca incet-incet ma apuca groaza.
Pe mine m-a cerut de curand, luna asta, iar nunta o vrem pe 31 august 2013, deci nu avem foarte mult timp.
Nu vom avea o nunta mare, inca n-am estimat exact, dar undeva pe la 100 de invitati. Problema este ca multi vor fi din afara orasului si ne va trebui hotel sa ii cazam si am prefera sa gasim un restaurant care:

-are hotel si accepta nunta pe 31 august (inca in sezon)
-accepta numar mai mic de invitati (~100)

Credeti ca am putea gasi ceva asa rapid?

Ar mai fi o varianta: sa gasim un restaurant in vecinatatea unui hotel, pe undeva prin Mamaia, astfel incat sa nu fie nevoiti invitatii sa mearga mult pe jos.

Multumesc mult!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 21 Mar 2013, 15:06 
Nou Venit

Membru din: 10 Feb 2013, 04:06
Mesaje: 3
Anorien scrie:
Salut miresicilor,
Sper sa ma puteti ajuta si pe mine pentru ca simt ca incet-incet ma apuca groaza.
Pe mine m-a cerut de curand, luna asta, iar nunta o vrem pe 31 august 2013, deci nu avem foarte mult timp.
Nu vom avea o nunta mare, inca n-am estimat exact, dar undeva pe la 100 de invitati. Problema este ca multi vor fi din afara orasului si ne va trebui hotel sa ii cazam si am prefera sa gasim un restaurant care:

-are hotel si accepta nunta pe 31 august (inca in sezon)
-accepta numar mai mic de invitati (~100)

Credeti ca am putea gasi ceva asa rapid?


Ar mai fi o varianta: sa gasim un restaurant in vecinatatea unui hotel, pe undeva prin Mamaia, astfel incat sa nu fie nevoiti invitatii sa mearga mult pe jos.

Multumesc mult!

Daca va intereseaza foto-video [email protected]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 25 Ian 2017, 07:32 
Nou Venit

Membru din: 25 Ian 2017, 09:06
Mesaje: 8
Daca nu sunteti hotarate ce furnizori sa alegeti sau nu stiti care furnizor e de incredere sau nu, intrati pe https://www.alizera.ro/furnizori si cereti pareri


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România