Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Constanta
MesajScris: 07 Noi 2005, 01:47 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Pentru miresele de la malul marii ;), un loc de intalnire :rocker:.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 09 Noi 2005, 14:31 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2005, 02:00
Mesaje: 34
din pacate, eu sunt o mireasa a bucurestiului, dar cea mai buna prietena a mea va face nunta la constanta in septembrie anul viitor! abia astept si am mai multe emotii canmd ma gandesc la ea decat la mine!!TE pup Alinutza si iti doresc toata fericirea din lume!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 09 Noi 2005, 16:03 
Nou Venit

Membru din: 05 Noi 2005, 20:15
Mesaje: 28
Salut!nu e nici o viitoare mireasa din Tg jiu :mellow: sau macar pe aroape?:,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Malul Marii si malul Dunarii
MesajScris: 07 Ian 2006, 15:05 
Nou Venit

Membru din: 30 Dec 2005, 19:19
Mesaje: 6
Buna ideea de gasca din Dobrogea:)
Vreau si eu sa cunosc mai multe "pareri" din zona, sa am multe de analiza pt o viitoare nunta.
Asdar mirese din Dobrogea Alaturati-va!!!1
:lol: :wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Malul Marii si malul Dunarii
MesajScris: 07 Ian 2006, 16:54 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
constantencelor... unde mergem la coafor? ati gasit cameramani? fotografi?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re:
MesajScris: 08 Ian 2006, 20:32 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
Posted by ralukris
gata! m-am lamurit si cu luna mai. cine ce-o zice e o luna frumoasa...
imi spune si mie cineva din constanta cum a rezolvat cu dj-ul, cameramanul si fotograful si de unde i-a luat? ma refer la unii ca lumea... seriosi si profesionisti... si un cabinet de cosmetica bun. am niste probleme cam delicate cu tenul... am fost operata pe creier si am nevoie si de un hair-style-ist bun. mi-a mai crescut parul, in mai fac nunta si un an de la operatie si as vrea sa-mi fac extensie de par... visul oricarei mirese: sa aibe parul lung la nunta ei. nu-mi imaginez coafura de mireasa pe parul scurt. nu am mai vazut... si plus de asta nici nu mi-ar placea. sper sa reusesc cu extensia. m-am mai linistit de cand mi-a venit ideea asta...va pup si CASA DE PIATRA (SAU DE BETON) cum vreti voi. important e sa o aveti si sa va iubiti voi...:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 09 Ian 2006, 04:41 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Ce norocoase sunteti ... puteti alege lejer o nunta la malul marii (... ca in filme :P) :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 25 Feb 2006, 20:39 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
mai, fetelor, dar asa de putine mirese suntem din constanta?:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 26 Feb 2006, 12:16 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:
mai, fetelor, dar asa de putine mirese suntem din constanta?:(


Si eu sunt din constanta si chiar fac nunta la malul marii!:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 27 Feb 2006, 23:06 
Nou Venit

Membru din: 18 Oct 2005, 02:53
Mesaje: 1
;)

Targ pentru nunti si salon de cosmetica si infrumusetare: 07


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 01 Mar 2006, 13:00 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
viitoare miresici din constanta,am cateva intrebari pentru voi:
- voi unde ati gasit fotograf si cameraman si cu cat?
- va cumparati rochiile de-a gata sau le faceti la comanda? eu as vrea sa mi-o fac la comanda.
- ce tarife ati gasit la biserici? au am gasit 500 mii slujba si cate 1 mil de preot.
- de unde va faceti aprovizionarea cu bauturi? eu am luat vinul de la murfatlar, iar pentru celelalte, cred ca voi incerca depozitele din zona industriala.
si nu mai stiu ce sa va mai intreb decamdata.
:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 02 Mar 2006, 17:52 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
Citat:
viitoare miresici din constanta,am cateva intrebari pentru voi:
- voi unde ati gasit fotograf si cameraman si cu cat?
- va cumparati rochiile de-a gata sau le faceti la comanda? eu as vrea sa mi-o fac la comanda.
- ce tarife ati gasit la biserici? au am gasit 500 mii slujba si cate 1 mil de preot.
- de unde va faceti aprovizionarea cu bauturi? eu am luat vinul de la murfatlar, iar pentru celelalte, cred ca voi incerca depozitele din zona industriala.
si nu mai stiu ce sa va mai intreb decamdata.
:)




deci! sa o luam cu inceputul...
1. cameraman si fotograf e posibil sa-i luam pe cei de la nunta prietenei mele
mai am o prietena care are un fin care se ocupa de asa ceva... inca nu l-am sunat...
2. rochia mi-o iau de-a gata pentru ca nu sunt sigura daca o sa-mi placa sau nu. poate nu pica bine pe mine modelul ala... si plus de asta, nici nu am rabdare pana se face. urmeaza mii si mii de probe...bla, bla, bla
3. la biserica dam 1 mil mirii iar de rest se ocupa nasul...
4. bauturile inca nu le-am luat si nici nu ne-am gandit. ne descurcam...cand o veni sotul meu... cred ca tot asa, din zona industriala. oricum fara n-o sa ramanem.
mie oricum mi se pare ca nu o sa iasa cum vreau eu...:( uite, am gasit o carte de vizita cu filmari video si foto-digital (DVD)- va scriu pe privat daca aveti nevoie!
nu stiu de unde o am dar am gasit-o aici. nu m-am uitat cand ai nunta...succes!!!!:wok:%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 02 Mar 2006, 17:59 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
nu te-am gasit la miresele anului 2006. nu te-ai trecut sau ai alt nume? eu am intrat cu raluca... astept data nuntii... si la ce biserica ai gasit tu?la catedrala, cumva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 03 Mar 2006, 12:21 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Buna miresicilor constantele! nu m-am trecut la nunta, pentru ca nu aveam o data sigura. oscilam intre 26 august si 2 septembrie. cred ca pana la urma ramanem pe 2.
la noi e mai ... complicat putin. vrem sa facem o petrecere mai deosebita de nunta, ce in aer liber. am gasit un camping care are o terasa chiar spre plaja si ne-am hotarat pentru acolo. acum asteptam raspunsul de la preot, sa ne spuna daca putem oficia cununia pe plaja. sunt un picut cam stresata ca sotul meu se intoarce undeva prin iunie, iar pana atunci ma interesez singurica ce si cum. iar cu nunta, noi o sa platim tot, inclusiv biserica. nu vrem sa implicam pe nimeni cu cheltuieli, pentru a nu se trezi ca au pretentii sa iasa cum vor ei.
rochia vreau sa mi-o fac la comanda, pentru ca am in cap un model de cand eram mica :D (X) si o vreau neaparat asa. si nici nu as vrea sa dau prea multi bani pe ea.
cu mirele, e cam complicat cum il imbracam, ca noi suntem cam anti-costume. ne-ar fi placut ceva in genul costumatiei lui axel rose din november rain, daca va mai aduceti aminte videoclipul. numai ca asa ceva nu se gaseste la noi.
hai ca v-am facut capul mare. va pup si va doresc mult succes. :wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 03 Mar 2006, 15:05 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Pentru decoratiuni v-ati interesat? Sau e prea devreme? Eu nu stiu de unde sa incep, unde sa le caut...:wacko:
pentru decoratiuni am cerut o lista de pret de la meritaje, daca vrei ti-o trimit, numai sa imi dai adresa ta de mail. oricum, mi se par scumpe ... si sunt clasicele decoratiuni cu baloane si d-astea. eu as fi vrut,dat fiind locul, sa amenajam ceva mai rustic, cu stuf, dovleci ... numai ca nu am la cine sa apelez pentru asta. cred ca tot la baloane si huse de organza ramanem. cu slujba pe plaja ... inca nu stim nici noi. acum doar sa ne dea ok-ul, ca nu trebuie sa fie neaparat pe nisip, ci si pe spatiul verde din camping, care e chiar in fata terasei ... mai sunt si neamurile care sunt atat de retincente in privinta asta. toti se reped sa dea sfaturi si sa zica ca e bine ca ei si nu e bine ca tine ... tocmai d-aia nu vrem sa lasam pe nimeni sa ne ajute cu bani, ca vin cu pretentii ... :((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 03 Mar 2006, 15:23 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
eu am lista de pret de la meritage constanta. daca o vrei, ti-o trimit. nu stiu daca se poate aici pe site la mesaje personale. daca nu, da-mi adresa de mail. daca ai pe yahoo, ne putam chatui pe messenger.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România