Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 04 Mar 2009, 17:13 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2009, 17:06
Mesaje: 5
Citat:
Hai ca ma alatur si eu clubului de viitoare printese-mirese :nblink: din Constanta. In sfarsit. Am arvunit localul si acum suntem in stadiul "formatie/DJ". Deja am intrat in pana, daca pot spune asa. :sick:

Iti pot recomanda pe baietii de la Ars Romantica! Au cel mai bun fotograf din Constanta in echipa, un cameraman de exceptie si asigura si sonorizari! Cred ca ofera pachetul cel mai competitiv pentru intreaga gama de servicii!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: local 2009
MesajScris: 04 Mar 2009, 17:24 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2009, 17:06
Mesaje: 5
Citat:
salutare miresici, eu sunt noua pe aici.. si nu sunt din constanta dar nunta o vom face in constanta. am ales restaurantul de la hotel bulevard, a fost cineva acolo la vre-o nunta? astept opinii!! multumesc si bafta la pregatiri!

Restaurantul Bulevard este OK! Arata super elegant si servirea e in regula! Daca ai nevoie de celelalte servicii, gen foto/video DJ aranjamente si rochie de mireasa ii poti contacta pe cei de la Ars Romantica! Sunt super baietii si te pot ajuta cu toate aceste servicii la calitate maxima! Incearca poate te intelegi cu ei...Iti tin pumnii stransi! Bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: local 2009
MesajScris: 10 Mar 2009, 13:15 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2009, 17:06
Mesaje: 5
Citat:
Restaurantul Bulevard este OK! Arata super elegant si servirea e in regula! Daca ai nevoie de celelalte servicii, gen foto/video DJ aranjamente si rochie de mireasa ii poti contacta pe cei de la Ars Romantica! Sunt super baietii si te pot ajuta cu toate aceste servicii la calitate maxima! Incearca poate te intelegi cu ei...Iti tin pumnii stransi! Bafta!

Fetelor, ce se intampla de nu mai scrie nimeni pe forum?!?! Va vreau mai entuziaste putin! haideti sa vorbim!:nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: local 2009
MesajScris: 10 Mar 2009, 13:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
:)

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: local 2009
MesajScris: 11 Mar 2009, 11:47 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2009, 17:06
Mesaje: 5
Citat:
:)

faci nunta in constanta, pe 9 mai 2009?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: local 2009
MesajScris: 11 Mar 2009, 14:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
faci nunta in constanta, pe 9 mai 2009?

o nu....doar zambeam si eu...imi pare rau pt confuzie...o zi buna!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: local 2009
MesajScris: 21 Apr 2009, 15:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Expomariage 2009
Perioada: Constanta 24-25-26 aprilie
Locatie: Hotel Iaki

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: machiaj si coafuri
MesajScris: 26 Iun 2009, 12:12 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Buna tuturor! unde va machiati si coafati in constanta si cam la ce preturi?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: machiaj si coafuri
MesajScris: 01 Iul 2009, 20:23 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
Citat:
Buna tuturor! unde va machiati si coafati in constanta si cam la ce preturi?

nu stiu daca am voie sa spun dar asta e suport eventualele mustrari.
la raluca salon e landa audi pe ferdinad sau incearca la hera se lucreaza de vis la ambele saloane. daca vrei ceva mai acceptabil mergi la beauty salon langa tomis


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: machiaj si coafuri
MesajScris: 02 Iul 2009, 11:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
nu stiu daca am voie sa spun dar asta e suport eventualele mustrari.
la raluca salon e landa audi pe ferdinad sau incearca la hera se lucreaza de vis la ambele saloane. daca vrei ceva mai acceptabil mergi la beauty salon langa tomis
eu stau chiar langa audi dar nu am fost niciodata la ala.mi se parea mie privind din afara ca e prea scump :)pentru tuns,coafat,merg in Tomis 3 la un salon dar imi scapa numele :(

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: machiaj si coafuri
MesajScris: 21 Iul 2009, 19:29 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2008, 03:30
Mesaje: 30
Citat:
nu stiu daca am voie sa spun dar asta e suport eventualele mustrari.
la raluca salon e landa audi pe ferdinad sau incearca la hera se lucreaza de vis la ambele saloane. daca vrei ceva mai acceptabil mergi la beauty salon langa tomis


la raluca salon sa stiti ca nu e chiar asa de speriat un tuns e 50 ron deci un coafat de mireasa e cam 150-200 ron si la hera lucreaza fetele de vis iar la beauty cred ca e bun in conditiile in care sunteti miresici mai conservatoare si nu vreti nimic deosebit. eu o verisoara care s-a coafat la extravaganza cred ca se numeste am inteles ca e mai sus de dacia pe tomis pana in tulcei dar nu stiu prea multe detalii despre locatie. eu acolo ma fac. cel mai bine mergeti la proba mai intai ca sa nu aveti probleme sau surprize neplacute. cine are posibilitati si iti doreste sa fie de nu se mai recunoaste nici ea in oglinda sa le aduca pe fetele de la rina de la tulcea. eu la ele ma tund si imi cam fac tot de 2 ani incoace. prefer sa fac naveta o data la luna sa ma tund sa ma pensez si altele decat sa ma las pe mana fetelor de aici pentru ca nu am gasit pe nimeni care sa ma fileze asa cum trebuie.
tot ce va doresc e multa bafta ca o sa aveti nevoie si mai ales NERVI DE FIER si daca gaseste cineva un magazin unde vinede la kg sa imi opreasca si mine cam 2-3 tone.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: machiaj si coafuri
MesajScris: 07 Aug 2009, 15:41 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2009, 17:06
Mesaje: 5
fetelor, cum stati cu pregatirile?
Citat:

la raluca salon sa stiti ca nu e chiar asa de speriat un tuns e 50 ron deci un coafat de mireasa e cam 150-200 ron si la hera lucreaza fetele de vis iar la beauty cred ca e bun in conditiile in care sunteti miresici mai conservatoare si nu vreti nimic deosebit. eu o verisoara care s-a coafat la extravaganza cred ca se numeste am inteles ca e mai sus de dacia pe tomis pana in tulcei dar nu stiu prea multe detalii despre locatie. eu acolo ma fac. cel mai bine mergeti la proba mai intai ca sa nu aveti probleme sau surprize neplacute. cine are posibilitati si iti doreste sa fie de nu se mai recunoaste nici ea in oglinda sa le aduca pe fetele de la rina de la tulcea. eu la ele ma tund si imi cam fac tot de 2 ani incoace. prefer sa fac naveta o data la luna sa ma tund sa ma pensez si altele decat sa ma las pe mana fetelor de aici pentru ca nu am gasit pe nimeni care sa ma fileze asa cum trebuie.
tot ce va doresc e multa bafta ca o sa aveti nevoie si mai ales NERVI DE FIER si daca gaseste cineva un magazin unde vinede la kg sa imi opreasca si mine cam 2-3 tone.
:napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 10 Feb 2010, 10:30 
Nou Venit

Membru din: 30 Mar 2009, 13:53
Mesaje: 3
miresici din cta...pe unde sunteti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 04 Oct 2010, 13:02 
Nou Venit

Membru din: 04 Oct 2010, 15:19
Mesaje: 7
Buna tuturor mireselor din Constanta . Eu am nunta la anu` 2011 si inca nu am gasit formatie , ma poate ajuta cineva cu o informatie ? Multumesc anticipat ! :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 19 Noi 2010, 11:38 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2010, 13:31
Mesaje: 4
sunt asa putine mirese in constanta ????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 19 Noi 2010, 11:40 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2010, 13:31
Mesaje: 4
suntem singurele mirese din constanta? nu te pot ajuta cu muzica, inca nu m-am ocupat de asa ceva, de fapt este pe lista lui iubi, eu ...caut inca rochia de mireasa!!! tu ai gasit-o ???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: restaurante in constanta
MesajScris: 10 Feb 2011, 17:19 
Nou Venit

Membru din: 06 Feb 2011, 16:48
Mesaje: 1
buna fetelor! sunt valy si sunt noua p aici. si am o intrebare pentru voi. eu voi avea nunta anul viitor in iunie, si inca mai cautam un restaurant in constanta. problema este ca vrem neaparat unul cu mese rotunde, iar numarul de invitati nu depaseste 200 de persoane. din cate am vazut, melody gold si ten salon au mese rotunde, dar aici nu primesc decat de la 200 d pers in sus. aveti vreo idee in acest caz? am inteles ca si zorile este frumos, dar mie nu imi place decat cel mare care este de la 250 la 360 de pers.. astept idei. multam frumos.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 19 Apr 2011, 15:35 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2010, 13:31
Mesaje: 4
Salut !
Nu am mai intrat de ceva vreme pe forum, dar...unde sunt miresele din Constanta? Toate miresele de 2011 si-au gasit rochii, pantofi , tot ce trebuie ? :cry:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 20 Sep 2011, 08:22 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2011, 17:04
Mesaje: 2
IRINA FASHION
CONSTANTA, STR. MIRCEA CEL BATRAN 129
ROCHII DE MIREASA BENJAMIN ROBERTS, MODECA, TIA BRIDAL
ROCHII DE SEARA TERANI, ALEXIA DESIGN
Din octombrie 2012: rochii SAN PATRICK


Fişiere ataşate:
1_271[1].jpg
1_271[1].jpg [ 24.87 KiB | Vizualizat de 13842 ori ]
Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 23 Sep 2011, 23:49 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2011, 17:04
Mesaje: 2
BENJAMIN ROBERTS COLECTIA 2012


Fişiere ataşate:
BR 2302-a.jpg
BR 2302-a.jpg [ 41.72 KiB | Vizualizat de 13819 ori ]
Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România