Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 04:54


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 15 Apr 2008, 23:03 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
heyy..de ce nu a mai scris nimeni nimic aici de anul trecut???
nu are nimeni nunta din piatra neamt anul asta????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 19 Apr 2008, 17:45 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
hello eu am nunta anul asta in piatra


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 20 Apr 2008, 21:41 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
Citat:
hello eu am nunta anul asta in piatra


unde? cand? cum stai cu pregatirile?:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 24 Apr 2008, 14:00 
Nou Venit

Membru din: 03 Apr 2008, 18:55
Mesaje: 8
Hello! Am fost si eu miresica anul trecut dar acum ma interesez de noutati pentru sora mea (care este foarte ocupata si cica n-are timp sa stea pe net)
Ce mai e nou? Ati fost la targul de nunti?O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 24 Apr 2008, 19:18 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
Citat:
Hello! Am fost si eu miresica anul trecut dar acum ma interesez de noutati pentru sora mea (care este foarte ocupata si cica n-are timp sa stea pe net)
Ce mai e nou? Ati fost la targul de nunti?O:)


da am fost la targ..doar de curiozitate ca eu mi-am pus aproape tot la punct..cand are sora ta nunta si unde?..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 29 Apr 2008, 12:55 
Nou Venit

Membru din: 03 Apr 2008, 18:55
Mesaje: 8
Pe 7 Septembrie la Caprioara.
Ea in schimb nu si-a pus la punct aproape nimic.:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 29 Apr 2008, 18:27 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
Citat:
Pe 7 Septembrie la Caprioara.
Ea in schimb nu si-a pus la punct aproape nimic.:ndance:


heyy si eu tot pe 7 septembrie..bafta la pregatiri..mai e timp..numai ca noi ne-am mai pus una alta la punct ca atat la el cat si la mine e prima nunta din familie si parintii sunt stresati si ne-au presat..:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 05 Mai 2008, 20:28 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
pe 4 octombrie la troian si inca sunt la inceput cu pregatirile,dar tu unde ai nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 06 Mai 2008, 11:09 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
Citat:
pe 4 octombrie la troian si inca sunt la inceput cu pregatirile,dar tu unde ai nunta?

la central..noi mai avem si alte "proiecte" anul asta asa ca am luat-o din timp cu pregatirile..spor si voua


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 06 Mai 2008, 16:20 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
e mai bine asa sa ai gata din timp ce vrei.poate ma poti ajuta cu un fotograf,pe tine cat te costa filmatul si pozele?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 06 Mai 2008, 22:13 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2008, 22:08
Mesaje: 42
Citat:
e mai bine asa sa ai gata din timp ce vrei.poate ma poti ajuta cu un fotograf,pe tine cat te costa filmatul si pozele?

chiar maine ma intalnesc cu oamenii sa vorbesc si o sa-ti scriu si preturi si nr de contact..o zi buna


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 07 Mai 2008, 19:12 
Nou Venit

Membru din: 03 Apr 2008, 18:55
Mesaje: 8
Cum-necum am reusit sa pun totul la punct intr-o perioada extrem de scurta (2 saptamani)Si cand ma gandesc ca la nunta mea a durat cam 4 luni imi vine sa ma mai marit odata.
Am rezolvat si decorarea si filmarea, fotografiile, buchetele,etc. numai rochia si costumul o sa le ia atunci cand vine acasa pe 10 august.
Sunt fericita ca le-am rezolvat pe toate.
Deacuma ma stresa prea tare cu telefoanele sora-mea.
Spor la pregatiri si celorlalte miresici.
Daca va intereseaza va pot da detalii si preturi la firma cu care am aranjat totul.
:rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 07 Mai 2008, 20:09 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
pai cand ai experienta e mai usor.m-ar interesa si pe mine niste preturi daca se poate la fotograf,flori?firma completa nu imi trebuie dar sunt destule detalii de pus la punct.bafta in continoare pa pa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 08 Mai 2008, 19:24 
Nou Venit

Membru din: 03 Apr 2008, 18:55
Mesaje: 8
Citat:
pai cand ai experienta e mai usor.m-ar interesa si pe mine niste preturi daca se poate la fotograf,flori?firma completa nu imi trebuie dar sunt destule detalii de pus la punct.bafta in continoare pa pa


Eu am incheiat contractul cu Mariage-ul (cu ei am lucrat si la nunta mea si am fost mai mult decat multumita).
Am luat pachetul ala de 990 de Euro cu de toate. Daca nu ma insel il au si pe site.
florile ma costa 50 Ron aranjamentul , ce depasesc cele din pachet, iar fotografiile la fel, ce depaseste 5,5 RON/buc.(si iti alegi tu cate si care le vrei).
Sper sa te ajute cu ceva! Succes in continuare!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 11 Mai 2008, 13:07 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
Citat:

Eu am incheiat contractul cu Mariage-ul (cu ei am lucrat si la nunta mea si am fost mai mult decat multumita).
Am luat pachetul ala de 990 de Euro cu de toate. Daca nu ma insel il au si pe site.
florile ma costa 50 Ron aranjamentul , ce depasesc cele din pachet, iar fotografiile la fel, ce depaseste 5,5 RON/buc.(si iti alegi tu cate si care le vrei).
Sper sa te ajute cu ceva! Succes in continuare!;)

eu nu am auzit lucruri prea bune despre mariaj.multumesc de informatii,dar oricum nu am nevoie de o agentie completa ci doar de bucatele.am fost la o nunta organizata de ei si la cununia religioasa cautau priza in biserica ca li se dascarcase bateria la aparatul foto.inseamna ca ai fost un caz fericit.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 11 Mai 2008, 18:57 
Nou Venit

Membru din: 03 Apr 2008, 18:55
Mesaje: 8
Citat:
eu nu am auzit lucruri prea bune despre mariaj.multumesc de informatii,dar oricum nu am nevoie de o agentie completa ci doar de bucatele.am fost la o nunta organizata de ei si la cununia religioasa cautau priza in biserica ca li se dascarcase bateria la aparatul foto.inseamna ca ai fost un caz fericit.



Sa-ti spun un lucru. Atunci cand mi-am cautat agentie pentru mine am fost pe la toate agentiile. Aproape toti au incercat sa-mi umple capul ca cei de la Mariage sunt scumpi, nu fac lucruri de calitate si tot felul de lucruri ca sa nu ma duc la ei. Tocmai aceasta inversunare m-a facut sa ma duc sa cer o oferta -macar de curiozitate-. Vreau sa-ti spun ca mai am in grupul nostru de prieteni vreo 6 cupluri care au apelat la ei, si ca si mine toti am fost extrem de multumiti (atat la calitate cat si la pret care apropo era cam cel mai mic de la toti).
Eu nu sunt aici sa le iau apararea dar cred ca daca isi incarcau camerele in timp ce filmau la biserica nu e o crima, si de altfel o baterie de camera se mai si descarca. la mine la nunta, cand am ajuns la biserica erau deja de vreo 6 ore dupa noi!!
Am vazut si eu si pe alte forum-uri pareri negative la adresa celor de la Mariage dar nici una scrisa de miri care au fost nemultumiti de serviciile lor ci doar din auzite.
Imi cer scuze daca am fost un pic prea vehementa dar cred ca cei de la Mariage n-au facut cele mai multe nunti in Piatra Neamt pacalind clientii, iar la calitatea serviciilor pe care le fac, daca ei nu-si iau apararea trebuie sa faca cineva si asta.
Multa bafta la pregatiri!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 12 Mai 2008, 22:03 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
nu am vrut sa-i atac am spus doar ce am vazut la nunta la care am fost.inseamna ca la prietenii mei a fost un caz nefericit dar pentru ei au contat greselile lor.
succes in continoare pa pa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 10 Iul 2008, 17:37 
Nou Venit

Membru din: 22 Noi 2006, 10:01
Mesaje: 3
BUNA fetelor
as vrea sa imi cumpar rochia de mireasa din piatra neamt?cum sunt preturile?sunt frumoase rochiile?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Piatra Neamt 2006
MesajScris: 12 Iul 2008, 02:26 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
Citat:
BUNA fetelor
as vrea sa imi cumpar rochia de mireasa din piatra neamt?cum sunt preturile?sunt frumoase rochiile?

buna.si eu am fost la cumparaturi prin piatra dar rochia mi-am luat-o din brasov.totusi in piatra sunt rochii frumoase.poti sa incerci.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: miresica de septembrie
MesajScris: 04 Aug 2008, 00:54 
Nou Venit

Membru din: 14 Oct 2007, 19:59
Mesaje: 1
Buna Fetelor!
Sunt si eu miresica de Piatra Neamt, cu nunta in septembrie, la Central. Vreau sa cer si eu niste pareri despre agentia Boema, a lucrat cineva cu ei? Cum vi s-au parut? Nu mi-am gasit pana acum fotograf, nici nu am cautat ce-i drept, dar ma gandeam ca poate mi-ati putea recomanda pe cineva cu care ati lucrat sau de care ati auzit. Multumesc!

Pupici!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România