Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:46


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 147 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 25 Apr 2009, 22:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

o sa caut acum, la pagina aceea, iti multumesc ca esti atat de prompta :D

LATER EDIT: cred ca nu am stiut unde sa caut... :cry:

la galerie la marturii si cocarde:)

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 25 Apr 2009, 22:56 
Nou Venit

Membru din: 25 Apr 2009, 19:31
Mesaje: 8
Citat:
la galerie la marturii si cocarde:)


multumesc, fug acus :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna miresicilor
MesajScris: 28 Apr 2009, 22:00 
Nou Venit

Membru din: 24 Apr 2009, 22:16
Mesaje: 2
multumesc fetelor!!O sa dau si eu marturii invitatilor,am vazut pe net unele superbe,dar tinand cont k voi face nunta la un restaurant unde constructia terasei are o tenta runtica, am optat pentru marturiile clasice cu bombonele,chiar si invitatiile amintesc de scrisorile medievale,de tip scroll,ce se ruleaza si se pun intr o cutiuta,(costa 2lei,dar depinde de unde le luati,pt k in alta parte erau 3lei,iar pe net costa 6ron,e o mare diferenta)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: salutari
MesajScris: 01 Mai 2009, 13:00 
Nou Venit

Membru din: 25 Apr 2009, 19:31
Mesaje: 8
miresicilor, de machiat unde va machiati?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targu Jiu
MesajScris: 03 Mar 2011, 14:40 
Nou Venit

Membru din: 03 Mar 2011, 16:24
Mesaje: 1
Ciao fetele !

Mai e cinevamiresica in 2011 in Targu Jiu ?
As dori sa imi fac nunta la Parc.Cine imi povesteste daca e ok meniul, deservirea, etc. ?
Unde v-ati machiat ?

Eu sunt originara din Tg Jiu dar cum locuiesc in Timisoara, nu mai stiu cum stau treburile...
Merci de ajutor !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targu Jiu
MesajScris: 19 Iun 2011, 17:14 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 14:29
Mesaje: 267
Localitate: Targu-Jiu
Florenzza scrie:
Ciao fetele !

Mai e cinevamiresica in 2011 in Targu Jiu ?
As dori sa imi fac nunta la Parc.Cine imi povesteste daca e ok meniul, deservirea, etc. ?
Unde v-ati machiat ?

Eu sunt originara din Tg Jiu dar cum locuiesc in Timisoara, nu mai stiu cum stau treburile...
Merci de ajutor !



florenza, cauta pe facebook jamilla makeu-up. e pe tg jiu. te pup, bafta la pregatiri! eu am avut nunta la parc :))) a fost mai mult decat superok.

_________________
Maktub... așa este scris.

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Targu Jiu
MesajScris: 15 Iul 2013, 17:32 
Nou Venit

Membru din: 15 Iul 2013, 20:02
Mesaje: 1
Buna ziua ! As vrea sa va zic si voua oful meu de fosta mireasa. Am avut nunta in Tg jiu la restaurantul Lexi Star ( fost Pandra) si pot sa va zic ca am fost foarte dezamagita de personalul restaurantului care trebuia sa fie 3 ospatarii pe care i-am si platit si din care au servit la masa doar unul , sa nu mai zic ca am fost cu sotul meu sa alegem meniul si ni s-a zis ca cafeaua e 4,5 Lei care trebuia sa fie cu lapte si o ciocolatica mica sau biscuite , dupa care sa am surpriza la nunta ca imi aduce cafeaua fara nimic si sa nu mai zic ca era foarte mica si buna de aruncat... Meniul a fost sa zic impecabil, dar cu cafeua si servirea m-au enervat enorm de mult si sa nu mai zic ca trebuia sa caut ospatarita sa imi aduca gheata ca se topise pe masa si ele stateau bagate in bucatarie sa isi pregateasca pachetele cu mancare din meniu sa le ia acasa. Am vrut sa las pe cineva in bucatarie si au spus ca nu are voie nimeni in bucatarie decat bucatarii si ospatarii. Am venit a doua zi dupa nunta sa vb cu sefa lor, a ramas pe Vineri sa ne sune sa rezolvam problema, si intr-un final nu ne-a sunat si am venit Luni si ca sa vezi ca sefa era acolo , a spus la unu din osptari ca are treaba si nici nu a avut bunul simt sa ne zica cand sa ne inoarcem. Intr-un final sunt niste hotii si mincinosii cu un personal de tot r* (cenzurat pentru limbaj inadecvat), scuzati-mi expresia. Eu va recomand sa va feriti de acest restaurant daca se poate numi asa.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 147 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România