Ultima vizită a fost: Acum este 04 Mai 2024, 11:11


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 19 Iun 2007, 15:08 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
monny sa stii ca am fost in bv joia trecuta, da nu stiu daca am stat 3 ore. sunt usper aglomerata cu munca, mi-am micsorat programul la 4 ore dar am o groaza de lucru in rest :( ajuns rupta acasa tot dupa 21. trebuie sa mai vin in bv luna asta sa imi iau sticlele de vin pt invitatii din selgros, am vazut unele micutze si elegante. ca nu am fost in stare sa imi fac inca invitatiile, si apoi sa imi iau rochia, am zarit una in vitrina la luciano in brintex, era deja inchis magazinul ca ama ajuns dupa ora 17


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 03 Iul 2007, 16:09 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
ele sunt dirct invitatia. adica luam sticlele din selgros si facem la o tipografi niste autocolante aurii sau argintii depinde ce se potriveste mai mult si le lipim peste eticketa sticlelor. :D sper sa iasa bine. mai fac si 50 de invitatii normale pe langa sa le dau la babe ):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 06 Iul 2007, 20:55 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Pai cu invitatiile e dus-intors pentru ca acum depinde la cati vrei sa dai...Am dat la mai multe persoane cu toate ca eram costienta ca nu vin dar in fine.
Aici la Bv am impartit vreo 60-70 invitatii si mi-au venit vreo 100 de persoane si in partea cealalta cam 130 invitatii si mi-au venit cam 220 persoane.
Petrecerea la sala a inceput pe la 14.00 si s-a terminat la 01.00, dar ziua fost destul de lunga ptr. ca m-am trezit la 6.
Pana m-a coafat , pana au venit domnisoarele, pana m-am imbracat...la 12 eram la primarie.
Apoi pozele la parc ...si la sala eram franta, am avut un zambet asa fals..de oboseala.
Altceva ce mai vrei sa stii?
:lol:

Asa sunt nuntile in Brasov! nunti de zi! noi am avut nunta de zi/noapte, ca la sala a inceput dupa ora 17! asa am chemat invitatii! dar merg la sfarsitul acestei luni la o nunta in Buzau - se marita o colega de birou! - si are nunta de noapte, dupa amiaza dupa ora 17 e cununia civila, dupa 18 cea religioasa si dupa ora 20 la restaurant! cica tine pana dimineata! oricum mi-am rezervat camera, asa ca daca vad ca nu rezist, la culcus!
In privinta invitatiilor, in general am impartit in stanga si in dreapta, sa aibe amintire, dar am stiut de la inceput cine vine si cine nu, mai ales ca sunt genul care intreb si iar intreb, imi place sa organizez si nu ma omor dupa surprize! asa ca dintre cei care au confirmat, trei perechi nu au venit (rusine sa le fie! ca noi oricum am cheltuit si pentru ei!)!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Magazin ARticole NUnta Nou
MesajScris: 23 Iul 2007, 11:45 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
eu am rezolvat cu rochia, am inchiriat-o din sibiu
acum nu imi gasesc pantofi si imi caut ceva de pus la gat


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Magazin ARticole NUnta Nou
MesajScris: 27 Iul 2007, 22:25 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2007, 21:35
Mesaje: 2
Buna fetelor! Am si eu nunta in octombrie in Brasov.
Tinand cont ca eu sunt din Arad si nu cunosc mai deloc Brasovul, v-as ruga sa-mi dati si mie niste adrese cu magazine specifice de nunta, cu rochii, pantofi, stiti voi...
Week-endul viitor voi merge acolo si vreau sa ma duc direct la tinta nu sa stau atunci sa caut magazinele.
Va multumesc si va doresc la toate multa multa fericire!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Magazin ARticole NUnta Nou
MesajScris: 02 Aug 2007, 11:06 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
rochia e crem
si accesorii aurii
vreau pantofi crem, am vazut ceva pe aici prin faga dar nu aveau marimea mea, am rugat sa imi faca comanda.. vineri vin la brasov sa vad daca gasesc cate ceva. inainte sa imi inchiriez rochia nu stiam ce pantofi sa caut... acum stiu si probabil o sa gasesc una alta :D merg in eliana si apoi pe centru pe undeva


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 03 Aug 2007, 20:20 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Facem la Pensiunea Ela la 2 km de Bv spre Sanpetru si au o curte foarte frumoasa,iar noi vom face poze la foisor.
Voi cum mai stati cu pregatirile?

Am fost anul trecut la o nunta care a avut loc la pensiunea Ela, intr-adevar au o gradina unde se pot face fotografii frumoase, inclusiv un foisor! singurul lucru care nu mi-a placut a fost ca erau doua incaperi, intr-una eram la masa si ringul de dans era in alta incapere! in rest ok tot! sa aveti o nunta frumoasa!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România