Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:57


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Brasov
MesajScris: 15 Noi 2005, 16:40 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2005, 15:29
Mesaje: 20
O zi buna la toata lumea!!
O sa deschid eu inscrierea miresicilor din Brasov.
Asa ca Mireasa -21 octombrie 2006
Locatie: Casa Romaneasca
Le astept pe celelalte fericite posesoare a unei nunti in 2006 in Brasov.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 06 Dec 2005, 11:56 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2005, 15:29
Mesaje: 20
Bine ai venit Gabi si sa dea Domnul sa fie asa cum ne dorim noi ,fetele:))))nunta ...
La nunta ne vor canta GABI SI REMUS , nu stiu daca ai auzit de ei....fac toti banii din lume ;am mai fost la nunti cu ei si zau daca am stat vreo secunda jos:)
Cat despre organizarea nuntii, in mare parte ma voi ocupa eu ...ma gandeam sa asteptam pana la targul care va avea loc in aprilie la ITC; ATUNCI PROBABIL VOM GASI SI CEVA OFERTE PROMOTIONALE ..zic si eu...oricum eu nu voi avea baloane ...doar niste huse si ornamente din flori si organza...oricum mai ramane foto si video si biserica de rezervat ..biserica pe care am ales-o este cea din Schei..cred ca Sf Nicolae se numeste..
oricum de abia suntem la inceput si e bine sa ne mai informam cat de cat ...
Ne mai auzim ...
Cu drag,
Mirela


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 09 Ian 2006, 11:40 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2005, 15:29
Mesaje: 20
Mandro, ce sa-i faci ? ne mai chinuim impreuna catva timp .....tu cu mine si eu cu tine :))) eu zic sa nu mai astepti pana in mai ;intrebarea este daca vei slavi 10 kg pana in mai si iti ramane rochia mare ?:)
Mirela


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 09 Ian 2006, 11:45 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2005, 15:29
Mesaje: 20
Bine ai venit Alina , in clubul miresicilor din Brasov:))
La restaurantul meu ni s-a spus ca meniul ( include 4 feluri de mancare si 2 bauturi -noi am ales aperitivul si berea)nu ar trebui sa depaseasca 1200000;in conditiile in care anul acesta a ajuns la 900.000 lei. Dar pe langa asta trebuie sa aducem apa, sucul,sampania, tortul, frcutele ..asa ca tot pe la 1.300.000 lei ajungem un meniu.La biserica inca nu am vorbit dar din cate stiu eu se vorbeste cu 6 luni inainte iar actele la primarie cu exact 10 zile inainte de nunta se depun; aici trebuie sa ai mare grija ...
Mirela


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 09 Ian 2006, 11:47 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2005, 15:29
Mesaje: 20
[Gabii , este vorba de o formatie alcatuita din 3 baieti si noua ne-au cerut 1500 Euo ; am platit deja 400 euro avans ....din punctul meu de vedere este foarte scump dar viitorul meu sot a spus ca plateste el muzica numai sa fie totul ok ..asa ca el a luat decizia finala ....in orice caz am CD cu ei de la diverse nunti asa ca daca te intereseaza ....
Mirela


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 15 Ian 2006, 13:43 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2006, 13:38
Mesaje: 18
Citat:

Sa stii ca si eu sunt o viitoare miresica!! Am nunta pe 2 septembrie 2006 la restaurantul Panoramic de pe Tampa!! Sper sa fie bine si sa iasa asa cum ne dorim.Deocamdata suntem in cautari de formatie,DJ,firme care organizeaza nunti....etc
Mi-ar placea sa facem schimb de pareri,pt ca sigur mi-ar fi de ajutor.Asta pt ca eu stau in Bucuresti deocamdata...mai am 2 ani de facultate..:(
Sa fie intr-un ceas bun!! Gabi

Si mie mi-a trecut prin cap sa-i urc pina pe Timpa dar m-am razgindit. E f dificil sa-i cobor si cum nu pot sa se spun "Gata a sosit nenea de la cabina, toata lumea jos!" am renuntat. Dar locatia e unica!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 18 Mar 2006, 16:28 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2006, 13:38
Mesaje: 18
Citat:
Buna si eu am nunta anul acesta in 14 octombrie la capitol. V-ati gasit dj si cine se ocupa de poze?

Buna ! noi am gasit un fotograf care este si vecin cu mine dar nu stiam ca e fotograf. am fost la el si ne-a aratat citeva albume de fotografii si filmari de la nuntile la care a lucrat si ne-au placut. daca vrei sa-ti dau nr lui de tel cu mare placere. despre Dj l-am gasit la nunta prietenilor nostri anul trecut si daca vrei iti poate face si fotografiile (am vazut albumul lor si e frumos dar i-a cam chinuit cu "asezatul in poza" cam 2 ore si nu mi-a placut acest moment)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Mirii anului 2006
MesajScris: 06 Apr 2006, 19:33 
Junior

Membru din: 17 Dec 2005, 02:07
Mesaje: 59
Fetelor dupa cum stiti intre 6-9 aprilie are loc la Brasov targul de nunti "MIRII ANULUI 2006"

Acesta găzduieşte un număr de 33 de firme din Braşov, Bucureşti, precum şi din alte zone ale ţării: Craiova, Miercurea Ciuc, Piatra Neamţ, R


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Mirii anului Brasov
MesajScris: 09 Apr 2006, 19:17 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2006, 20:25
Mesaje: 17
salutare

sambata 8 aprilie am ajuns in brasov
am ajuns in brasov mai cam pe la 3, 4 dupa-amiaza si cum eu aveam treaba de la 8 seara mi-a pierdut timpul prin oras.
mi-am adus aminte de targul de nunti de la international trade center si am zis ca nu pierd ocazia sa vad ce e nou. rochii de mireasa, una si una, aranjamente pentru toate gustureile, dar putina muzica cam 4 standuri.
oricum ideea este ca targurile sunt tare bunesi pe langa afacereile incehiate m-am ales si un micro-recital delia, invitata la unul din standuri.
astept urmatorul targ ca poate ma-nimenresc in oras.

v-am pupicit


{EDITAT PENTRU SCOATEREA DE RECLAMA; VA RUGAM SA CITITI REGULAMENTUL DIN JOSUL PAGINII, LA NOTIFICARE} - webmaster`ul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 22 Mai 2006, 05:48 
Nou Venit

Membru din: 14 Feb 2006, 18:53
Mesaje: 1
Daca vrei pentru aranjat sala pot sa-ti recomand o firma serioasa cu preturi rezonabile.(EDITAT PENTRU SCOATEREA DE RECLAMA; VA RUGAM SA CITITI REGULAMENTUL DIN JOSUL PAGINII, LA NOTIFICARE-Dianae


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România