Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 05:05


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 57 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 27 Iun 2008, 00:53 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
Ai dreptate cu cofetaria de la stadion, auzisem de ea, dar mi-a scapat din vedere. Desi socrii mei cumpara prajituri de acolo. Multam de idee. Chiar saptamana asta vreau sa merg si la Cornul sa vad cum e cu casutele, si eu m-am gandit ca e posibil sa fie ocupate. Daca nu se va putea, am sa caut si eu in alta parte. Am mai vorbit ieri cu cineva care a fost nas la o nunta la Cornul si au fost multumiti. Si mancarea a fost buna si nici nu au avut probleme cu ospatarii. Sunt curioasa ce meniu iti propune si la ce pret. Am auzit variante intre 110 si 140. Am sa profit ca ai nunta inaintea mea sa te mai intreb cate ceva. Daca mai ai timp inainte de luna de miere sa-mi povestesti.[/qu
sigur o sa am timp pt ca nu plecam decat cateva zile la munte cu nasii si parintii si apoi la munca ca si asa lipsesc o gramada cat sa mai inteleaga si sefii astia!
eu acum am o problema cu florile nu stiu unde sa fac lumanarile si buchetele si cine o sa imi faca aranjamentul de pe masa mirilor pt ca eu nu am firma care sa se ocupe de aranjatul salii mi-o aranjez singura. dar voi veni luni acasa si am sa incep sa caut pe la florarii sa vad care este treaba. si mai vorbim cred ca doar maine mai am timp sa iti scriu pt ca la pitesti eu nu a net sau mai bine imi dai nr tau de tel si vb la tel.

Florarii sunt mai multe. Eu am mai lucrat la serviciu cu Thea Decor si sunt foarte seriosi si fac aranjamente frumoase. In plus patroane sunt 2 surori foarte dragute si sufletiste si cred ca poti negocia cu ele. Au un magazin absolut superb vis-a-vis de benzinaria de langa Praxis. Iti dau in mesaj privat si nr de tel.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 30 Iun 2008, 11:31 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
Citat:
Florarii sunt mai multe. Eu am mai lucrat la serviciu cu Thea Decor si sunt foarte seriosi si fac aranjamente frumoase. In plus patroane sunt 2 surori foarte dragute si sufletiste si cred ca poti negocia cu ele. Au un magazin absolut superb vis-a-vis de benzinaria de langa Praxis. Iti dau in mesaj privat si nr de tel.

ti-as fi recunascatoare daca mi-ai da acel numar ca sa merg sa vad ce este pe acolo.
azi plec la pitesti ne auzim la tel


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 01 Iul 2008, 00:32 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
ti-as fi recunascatoare daca mi-ai da acel numar ca sa merg sa vad ce este pe acolo.
azi plec la pitesti ne auzim la tel

Am trimiiiisss!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 19 Aug 2008, 21:07 
Nou Venit

Membru din: 10 Iul 2007, 20:57
Mesaje: 3
nimeni nu stie nici un cameraman
eu stiu un camereman f bun si ti l recomand , sunt tot din Pitesti


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 22 Ian 2009, 14:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
nimeni nu stie nici un cameraman
eu stiu un camereman f bun si ti l recomand , sunt tot din Pitesti

sunt din pitesti...cam tarziu m-am inscris...(?)

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 07 Feb 2009, 21:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
HELLO Pitesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 08 Feb 2009, 14:53 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
HELLO Pitesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ei, din pacate cu Pitestiul e mai greu. Probabil miresele din zona noastra nu prea sunt pasionate de internet... Si eu am fost o mireasa singura pe forum din punctul de vedere al zonei... dar daca pot sa te ajut cu ceva, sa-ti povestesc una, alta de pe la nunta noastra sau de la pregatiri, o fac cu cea mai mare placere. Doar sa ma intrebi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 08 Feb 2009, 19:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
Ei, din pacate cu Pitestiul e mai greu. Probabil miresele din zona noastra nu prea sunt pasionate de internet... Si eu am fost o mireasa singura pe forum din punctul de vedere al zonei... dar daca pot sa te ajut cu ceva, sa-ti povestesc una, alta de pe la nunta noastra sau de la pregatiri, o fac cu cea mai mare placere. Doar sa ma intrebi.

ms frumos!cu siguranta voi apela la sfaturile tale!vb:lips:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 18 Feb 2009, 18:21 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2009, 00:21
Mesaje: 6
Citat:


salut... eu sunt din mioveni si am facut nunta pe 2 sept 2006..daca vrei idei, ajutor sau sfaturi intraba-ma si poate te pot ajuta

buna.eu am nunta la Modern si mi au cerut 10%pt ospatari..nu mi s pare ok


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 03 Mar 2009, 16:07 
Nou Venit

Membru din: 21 Ian 2009, 19:43
Mesaje: 3
Citat:
buna.eu am nunta la Modern si mi au cerut 10%pt ospatari..nu mi s pare ok


10% din suma finala..sau cum?
si mie mi se pare mult ..adica dk am de plata 200mil...20mil dau la ospatari?
Dar poate astea sunt preturile...eu inca nu stiu la mine...inainte sa semnez contractul voi intreba clar...
Fetelor fotograf si cameraman...ati luat?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 14 Mar 2009, 15:12 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

10% din suma finala..sau cum?
si mie mi se pare mult ..adica dk am de plata 200mil...20mil dau la ospatari?
Dar poate astea sunt preturile...eu inca nu stiu la mine...inainte sa semnez contractul voi intreba clar...
Fetelor fotograf si cameraman...ati luat?

Noi am dat pretul unui meniu pt un ospatar. 10 ospatari, 10 meniuri in plus, ma rog banii respectivi. Dar le-am precizat de la inceput ca le dau fara nicio problema, cu conditia sa fiu multumita. Sa nu am plangeri din partea invitatilor. Insa cred ca cel mai mult a contat faptul ca am vb cu sefa de sala. I-am spus ca vreau sa iasa totul bine, am rugat-o sa ma ajute si i-am dat de inteles ca nu degeaba. M-a ajutat si cu aranjarea salii, a meselor, a avut grija cu ospatarii. N-am avut nicio problema. A, ba da, la tort nu a apreciat bine si a taiat bucatile cam mici, si ne-a ramas aproape jumatate din tort... Dar nu conteaza. Important e ca lumea s-a simtit bine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 15 Mar 2009, 12:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
buna, alinutza!ce mai faci?

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 15 Mar 2009, 22:55 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
buna, alinutza!ce mai faci?

Buna, in general bine. Imi astept sotul sa se intoarca in tara (in iunie) si intre timp fac planuri de concediu si pentru cand voi fi nasa... Am inceput sa ma uit dupa rochii. Tu cum stai cu pregatirile?:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 29 Mai 2009, 18:51 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
buna buna, eu stau in bucuresti dar nunta va avea loc in Slatina, de acolo sunt , vad k fetele de acolo nu zic nimic .....pe acest site......eu mai am pana la nunta dar timpul trece repede si nu am gasit nici fotograf+cameraman, lautari.. am dat doar avansul pt restaurant....saptamanile acestea nu am mai avut timp de nunta absolut deloc cu atatea probl pe cap....:(
poate stii cineva lautari buni si cameram care nu i-au foarte mult :wacko: cu criza asta idioata....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 07 Noi 2009, 19:49 
Nou Venit

Membru din: 07 Noi 2009, 15:25
Mesaje: 1
Buna seara Pitesti!sunt miresica de 2010!va pup pe toate!:*:*:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 29 Dec 2009, 22:09 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2009, 15:09
Mesaje: 3
Buna fetelor! Eu sunt noua pe aici...Voi avea nunta pe 15 mai 2010 la Complexul Capitol. Este cineva care a facut acolo sau o sa aiba nunta acolo?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pitesti
MesajScris: 27 Aug 2015, 15:41 
Nou Venit

Membru din: 27 Aug 2015, 18:03
Mesaje: 2
Nici o mireasa din Pitesti in 2015 pe aici?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 57 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România