Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 11:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 13 Iun 2006, 20:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
salutare tuturor. Sper ca nu par neserioasa ca am scris acum ceva timp, v-am intrebat daca ma primiti si dupa aia am disparut..
va urmaresc de multa vreme, insa nu am prea avut timp sa intru si sa discutam. deci, daa aveti nevoie de ceva sfaturi..va stau la dispozitie
:~*

mai bine ai pune mana si ne-ai scrie in ce stadiu esti cu pregatirile!! Nu vad de ce nu te-am primi....in fond nu e site-ul nostru!!:D:D:D Da-ne informatii despre diverse chestii care trebuie cumparate...daca stii ce cum cat costa!! Sa ne ajutam intre noi!%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 15 Iun 2006, 18:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Salutare tuturor! E prima oara cand postez un mesaj aici. Sper sa-mi iasa. Eu am nunta pe 14 oct. Pana atunci...mi-am ales rochita- pe 24 luna asta ma duc la proba. Am emotii mari. Pana atunci am o intrebare pentru GinaAngelina. Ai postata o poza cu niste pantofiori superbi...Care este originea lor? Ia-i gasit si prin magazine sau sunt doar de pe internet????!!!!Va pup pe toate...Si bafta la pregatiri si cumparaturi!!!;)


Imi pare rau......sunt luati de pe net! Si eu as fi visat la ei ..dar raman dosr cu visul!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 18 Iun 2006, 01:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
cu pregatirile sunt aproape gata. Mi-am cumparat rochia de mireasa, azi imi iau costumul pentru civila si miercuri ma duc sa aleg florile pentru buchet.
In rest totul e rezolvat..
daca vreti sa ma intrebati ceva, astept si daca pot va raspund cu placere!


pune poze cu rochia...sunt curioasa cum e! Si eu mai am cateva chestii de facut si termin! Sa mai dai detalii legate de florarii....poate gasesti tu ceva mai ieftin!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Bucuresti 2006
MesajScris: 18 Iun 2006, 14:20 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2005, 00:22
Mesaje: 2
Buna fetelor! Sunt si eu o miresica de august 2006, mai precis 26 august,:lol: insa am o mica problema nu stiu unde sa mai caut pt. o persoana care sa coafeze si macheze la domiciliul clientei! (X)
Persoana pe care ma bazam s-a mutat de la salonul pe care il stiam eu si nu am nici un nr. de telefon de la ea ):(!
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste idei! O:)
Va multumesc mult de tot! :lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 19 Iun 2006, 21:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
poza cu rochia nu stiu sa pun:blink:

:((
poti sa pui la instrumente -> album poze personale...si faci upload fisierul cu poza!:lips::lips::lips: bafta%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 27 Iun 2006, 03:56 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Poate sa-mi spuna si mie cineva niste preturi?Ma intereseaza cat trebuie sa dau la primarie(sector 2),la biserica(m-ar interesa cea de pe Batistei)si daca e vreun restaurant dragut pe langa biserica de pe Batistei.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România