Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 16:36


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Zalau 2006
MesajScris: 04 Iul 2007, 11:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
O:)Cum a fost la nunta de la Porolissum? Pai, servirea ireprosabila, mancarea f buna, usor condimentata ( in stilul lor )..legat de restaurant nu am ce sa reprosez.



Cati invitati erau la nunta la care ai fost la porolissum?
Ca eu am fost apt trecuta acolo sa verific ultimele detalii...si iti spun sincr nu imi place deloc.
Noi avem in jur de 200 de invitati, iar in sala care e gata nu incap decat max 100 si nu mai ramane loc de ring de dans.
Iar a doua sala nu este gata.
SDunt foarte dezamagita.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Zalau 2006
MesajScris: 10 Iul 2007, 13:40 
Nou Venit

Membru din: 25 Mai 2007, 21:18
Mesaje: 18
Citat:


Cati invitati erau la nunta la care ai fost la porolissum?
Ca eu am fost apt trecuta acolo sa verific ultimele detalii...si iti spun sincr nu imi place deloc.
Noi avem in jur de 200 de invitati, iar in sala care e gata nu incap decat max 100 si nu mai ramane loc de ring de dans.
Iar a doua sala nu este gata.
SDunt foarte dezamagita.
Nu au terminat a doua sala inca?:nscmoll: Nasol. La nunta la care am fost noi au fost 170 de invitati daca nu ma insel..noi am stat in sala aia nerenovata..:((..si asta a fost in mai..nu pot sa cred ca nu au terminat de renovat inca..de parca nu ar avea patronul de unde:-` Aiurea asa..si mirilor la nunta carora am fost in mai le-au promis ca o sa fie renovata sala si nu a fost..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Zalau 2006
MesajScris: 11 Iul 2007, 02:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Nu au terminat a doua sala inca?:nscmoll: Nasol. La nunta la care am fost noi au fost 170 de invitati daca nu ma insel..noi am stat in sala aia nerenovata..:((..si asta a fost in mai..nu pot sa cred ca nu au terminat de renovat inca..de parca nu ar avea patronul de unde:-` Aiurea asa..si mirilor la nunta carora am fost in mai le-au promis ca o sa fie renovata sala si nu a fost..


sunt nesimtiti.in sala nerenovata miroase a igrasie.eu am noroc ca programasem 2 nunti.dar cred ca fac un singura la mures.ca eu acolo nu fac nunta la nesimtitii aia.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România