Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 08:37


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Targoviste, Dambovita
MesajScris: 11 Apr 2007, 20:35 
Junior

Membru din: 06 Apr 2007, 18:47
Mesaje: 68
Citat:
Buna tuturor!
Am nunta in septembrie la Targoviste, la rest. Casa Domneasca.
Pana acum totul merge conform planului, mai putin muzica.. Nu resusesc sa gasesc Dj.
In afara de asta mama insista ca la nunta trebuie sa se cante "live", numai ca mie nu mi-au placut cantaretii propusi de restaurant si insist sa am muzica asigurata de un DJ.

Ma ajuta cineva, macar ca sprijin moral, fiindca simt ca m-am impotmolit aici...



Salut,
Nu dispera, acelasi lucru am patit si eu. Nu mi-a placut formatia localului si i-am refuzat nestiind ce-o sa fac mai departe. Dar cu perseverenta si luciditate am mers mai departe, am intrebat stanga dreapta ceva recomandari si intr-un final printr-o minune cred am avut mare noroc la cea mai tare formatie din jud Mures. Formatia avea nunta programata insa a fost amanata din diverse motive si i-am putut contracta eu. NU dispera, asta e foarte important.
Referitor la nunta cu Dj, mie imi place mai mult cu formatie. Nunta cu dj pare a discoteca..n-ai aceeasi senzatie...dar asta depinde de gusturi. Incearca si mergi din resturant in restaurant sa vezi daca vreo formatie care iti place si tie mai e disponibila la data nuntii tale si nu are contracte cu restaurantele in care canta, dc nu Dj sunt la bucuresti cu stiva :) Sunt sigura ca o sa rezolvi, imp e sa-ti menti calmul
Bafta multa !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Targoviste, Dambovita
MesajScris: 12 Apr 2007, 13:16 
Junior

Membru din: 06 Apr 2007, 18:47
Mesaje: 68
Citat:

In rest... cu sala e ok, o sa fie decorata cu alb si auriu, mai am de stabilit florile si fotograful. Sper ca astea sa mearga mai usor...


Vezi? pana la urma va fii ok.Imp e sa fii calma ca sa poti sa-ti duci la bun sfarsit planurile.Multa bafta in continuare !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Targoviste, Dambovita
MesajScris: 29 Feb 2008, 18:54 
Nou Venit

Membru din: 29 Feb 2008, 18:11
Mesaje: 7
Buna fetele!si eu voi avea nunta la Casa Domneasca pe 27 iulie:)...sper sa iasa bine!imi puteti recomanda si mie va rog un cameraman si un fotograf bun din targoviste?...ptr k inca nu am vb cu nimeni si vreau sa o fac din timp!va multumesc:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta la Targoviste, Dambovita
MesajScris: 11 Mar 2008, 12:46 
Nou Venit

Membru din: 11 Mar 2008, 12:34
Mesaje: 1
Citat:
Buna fetele!si eu voi avea nunta la Casa Domneasca pe 27 iulie:)...sper sa iasa bine!imi puteti recomanda si mie va rog un cameraman si un fotograf bun din targoviste?...ptr k inca nu am vb cu nimeni si vreau sa o fac din timp!va multumesc:*


Eu am avut nunta anul trecut si am apelat la o firma din oras, care mi-a decorat sala, mi-a dat invitatii, marturii si cardurile de masa si mi-a asigurat si filmarea si fotografierea. Am fost super-multumita, nu am avut ce sa reprosez. Iar ca si preturi, mi s-au parut super-rezonabile, comparand cu ceilalti decoratori locali(studiasem amnuntit toate ofertele). Firma se numeste Magic Party si-i gasesti la Casa Sindicatelor.Incearca si acolo.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România