Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 07:19


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Craiova
MesajScris: 04 Iul 2007, 17:12 
Nou Venit

Membru din: 10 Ian 2007, 12:03
Mesaje: 1
Buna! Nu sunt din Craiova, dar pe aproape!
Nu e nimeni din zona mea, din cate am observat! E prima oara cand scriu, dar sper sa conversam pe tema nuntii!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Craiova
MesajScris: 15 Noi 2007, 20:59 
Nou Venit

Membru din: 16 Oct 2007, 23:08
Mesaje: 38
Citat:
Buna! Nu sunt din Craiova, dar pe aproape!
Nu e nimeni din zona mea, din cate am observat! E prima oara cand scriu, dar sper sa conversam pe tema nuntii!


Eu sunt din Craiova
Voi avea nunta pe 14 iunie 2008.
incantata sa va cunosc!! :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Craiova
MesajScris: 04 Dec 2007, 15:49 
Nou Venit

Membru din: 30 Dec 2006, 02:23
Mesaje: 1
hhhmmm..si eu sunt din craiova...si voi avea nunta p 10 mai 2008.
va doresctutror multa bafta la pregatri...si...sa aveti cea mai rumoasa nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna
MesajScris: 12 Dec 2007, 16:34 
Nou Venit

Membru din: 10 Dec 2007, 17:10
Mesaje: 1
Buna!Sunt din Craiova si am nunta pe 13 septembrie 2008.Spor la pregatiri,desi acum toti ne pregatim de sarbatori si probabil dupa o sa ne pregatim de nunti:ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 13 Dec 2007, 12:24 
Nou Venit

Membru din: 22 Noi 2005, 22:19
Mesaje: 1
Citat:
Buna!Sunt din Craiova si am nunta pe 13 septembrie 2008.Spor la pregatiri,desi acum toti ne pregatim de sarbatori si probabil dupa o sa ne pregatim de nunti:ncouple:


Buna, si eu am programata nunta tot pe 13 septembrie 2008, insa chiar ieri am aflat ca nu se pot face nunti in ziua asta, pentru este ajunul praznicului Inaltarii Sfintei Cruci.

Sunt in panica, pentru ca deja am facut contract cu restaurantul si DJ-ul. Tu ce stii despre asta?

Florina


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 07 Ian 2008, 19:37 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2007, 20:52
Mesaje: 5
Citat:

Buna, si eu am programata nunta tot pe 13 septembrie 2008, insa chiar ieri am aflat ca nu se pot face nunti in ziua asta, pentru este ajunul praznicului Inaltarii Sfintei Cruci.

Sunt in panica, pentru ca deja am facut contract cu restaurantul si DJ-ul. Tu ce stii despre asta?

Florina



daca este sa te iei dupa superstitii... nu mai faci nunta nicicind... eu am nunta pe 24.05


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 30 Ian 2008, 19:51 
Nou Venit

Membru din: 16 Oct 2007, 23:08
Mesaje: 38
Citat:


daca este sa te iei dupa superstitii... nu mai faci nunta nicicind... eu am nunta pe 24.05


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 06 Mar 2008, 19:42 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2008, 16:41
Mesaje: 3
salut!! si eu sunt din craiova! si-mi face placere sa vorbesc voi! mi-ar placea sa fim chiar mai multe de aici!:) as vrea sa stiu dc ati auzit ceva despre europeca - bun sau rau!! eu am auzit cam de rau...si vroiam sa facem nunta acolo, totusi! ce ziceti?!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 19 Mar 2008, 20:52 
Nou Venit

Membru din: 16 Oct 2007, 23:08
Mesaje: 38
Citat:
salut!! si eu sunt din craiova! si-mi face placere sa vorbesc voi! mi-ar placea sa fim chiar mai multe de aici!:) as vrea sa stiu dc ati auzit ceva despre europeca - bun sau rau!! eu am auzit cam de rau...si vroiam sa facem nunta acolo, totusi! ce ziceti?!



De Europeca nu am auzit foarte multe lucruri, numai ca este aranjat frumos in interior. Nunata mea o sa fie la restaurentul Stadion. Mie mi-a placut acolo !! :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Craiova
MesajScris: 23 Mar 2008, 14:30 
Nou Venit

Membru din: 20 Mar 2008, 16:05
Mesaje: 7
traiesc de 2 ani in spania dar sunt din craiova iar nunta va avea loc la restaurantul MERCUR,din craiova pe 24 aug:ndance::ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 23 Mar 2008, 14:34 
Nou Venit

Membru din: 20 Mar 2008, 16:05
Mesaje: 7
EUROPECA:Am o prietena care are nunta pe 23 aug la europeca si e super incantata .am auzit ca de anu acesta vor avea solisti de renume in muzica populara ca sa cante la nuntile organizate la ei.am fost acolo la o nunta anu trecut sui e super daca ai o nunta mare ,cu multi invitatii.prietenei mele stiu ca i-au impus in contract minimu de 200 de persoane.nu iti face griji ca o sa fie super


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 23 Mar 2008, 14:40 
Nou Venit

Membru din: 20 Mar 2008, 16:05
Mesaje: 7
Citat:


daca este sa te iei dupa superstitii... nu mai faci nunta nicicind... eu am nunta pe 24.05


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 23 Mar 2008, 14:46 
Nou Venit

Membru din: 20 Mar 2008, 16:05
Mesaje: 7
Citat:

Buna, si eu am programata nunta tot pe 13 septembrie 2008, insa chiar ieri am aflat ca nu se pot face nunti in ziua asta, pentru este ajunul praznicului Inaltarii Sfintei Cruci.

Sunt in panica, pentru ca deja am facut contract cu restaurantul si DJ-ul. Tu ce stii despre asta?

Florina
salut florina.din cate stiu eu toate restaurantele au datele cand poti face nunta si deci nu poti tocmi restaurantul daca nu se oficiaza casatorii in perioada respectiva.eu cand am tocmit restaurantul pana pe 15 aug nu puteam sa pun nunta ca era sfanta maria sau ceva de genu asta,nu le am cu sarbatorile.in fine am aflat de la restaurant ca nu pot sa fac nunta decat dupa 15 aug.asa ca ma gandesc ca nu va fi nici o problema in ceea ce priveste oficiarea casatoriei.pt fi insa linistita de ce nu te duci la biserica unde vrei sa aibe loc cununia religioasa si sa intrebi preotu.el sigur stie


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 26 Mar 2008, 13:48 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2008, 16:41
Mesaje: 3
Citat:
EUROPECA:Am o prietena care are nunta pe 23 aug la europeca si e super incantata .am auzit ca de anu acesta vor avea solisti de renume in muzica populara ca sa cante la nuntile organizate la ei.am fost acolo la o nunta anu trecut sui e super daca ai o nunta mare ,cu multi invitatii.prietenei mele stiu ca i-au impus in contract minimu de 200 de persoane.nu iti face griji ca o sa fie super

multumesc ary! pana la urma ne-am hotarat si am stabilit data -12 sept 2009 - si am ramas la europeca! intr-adevar este f frumos si m-am mai linistit cand am fost acolo si am vb cu doamna care se ocupa! sunt putin suparata ca n-am gasit o data mai devreme! da' asta e!! sper ca o sa fie bine!:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 31 Mar 2008, 16:25 
Nou Venit

Membru din: 16 Oct 2007, 23:08
Mesaje: 38
Stie vreuna din voi un salon unde iti poti face un machiaj profesionist in Craiova??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 01 Apr 2008, 16:03 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2008, 16:41
Mesaje: 3
Citat:
Stie vreuna din voi un salon unde iti poti face un machiaj profesionist in Craiova??

eu m-am machiat de cateva ori la modern la doamna mariana...foarte mult mi-a placut!ti-o recomand!:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 01 Apr 2008, 20:16 
Nou Venit

Membru din: 16 Oct 2007, 23:08
Mesaje: 38
Citat:
eu m-am machiat de cateva ori la modern la doamna mariana...foarte mult mi-a placut!ti-o recomand!:)


ok, merci mult. Tot acolo ma si coafez ca acolo lucreaza coafeza la care ma duc de obicei si sunt foarte multumita de ea.
Deci, doamna Mariana!!!! Am inteles.
Multumesc inca o data!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 18 Mai 2008, 16:20 
Nou Venit

Membru din: 27 Aug 2007, 02:59
Mesaje: 3
buna!eu nu sunt din craiova, dar viitorul meu sot este din craiova si o sa facem nunta la europeca pe data de 24 august 2008. imi place foarte mult restaurantul .cel ami mult dintre cele pe care le-am vazut .am si eu intrebare,,
nu stiu ce salon de coafura este bun prin craiova.ce-mi recomandati?
multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România