Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 18:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 06 Iun 2007, 18:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

da...nu-i problema ....cred ca aveam dreptate mai devreme! Iarasi o amanam!!:(


dar de ce nu va intalniti voi bucurestencele?va e mai usor.daca tot s-a programat....ar fii pacat.eu as veni.pe cuvant.dar tot imi fac timp cat de repede.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 07 Iun 2007, 18:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

dar de ce nu va intalniti voi bucurestencele?va e mai usor.daca tot s-a programat....ar fii pacat.eu as veni.pe cuvant.dar tot imi fac timp cat de repede.

si eu as veni...

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 07 Iun 2007, 20:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

dar de ce nu va intalniti voi bucurestencele?va e mai usor.daca tot s-a programat....ar fii pacat.eu as veni.pe cuvant.dar tot imi fac timp cat de repede.
care bucurestence? eu si DJ? Ca restul vad nu comunica! :wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 08 Iun 2007, 02:49 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
Pai cred ca pana la urma noi 5 ne intalnim.... :D:D:D
Dar in cazul asta nu am putea sa o lasam pe sambata viitoare, ca noi suntem in zugraveli si pentru Victor e mai dificil?



hey, eu am stat cam prost cu timpul si nu am mai avut timp sa intru....eu vreau sa vin dar am o mica problema, weekend-ul asta lucrez pana la 6 seara asa ca cel mai devreme eu pot sa ajung la opt...poate va mai gasesc acolo....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 08 Iun 2007, 19:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
nu cred ca mai are rost vreo intalnire! Oricum ... numai noi 2 suntem foarte interesate de organizare, restul vad ca au probleme mult mai importante decat intalnirea cu forumul! Spor la rezolvarea lor!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 09 Iun 2007, 00:32 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
Weekend-ul viitor lucrezi?



weekend-ul viitor sunt libera...eu pot veni si acum daca ne intalnim un picut mai tarziu...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 10 Iun 2007, 04:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
nu cred ca mai are rost vreo intalnire! Oricum ... numai noi 2 suntem foarte interesate de organizare, restul vad ca au probleme mult mai importante decat intalnirea cu forumul! Spor la rezolvarea lor!


nu te supara asa.e destul de greu sa vii la intalnire daca nu esti din bucuresti.
mie imi ia 6 ore pana acolo.numa dus.daca staula intalnire seara tre sa ma si cazez in bucuresti.eu am nooc ca am prieteni multi acolo.dar ma gandesc la cele care nu au pe nimeni si ar vrea sa vina.trebuie sa iti iei camera la hotel....e destul de complicat.
crede-ma ca daca as fi din bucuresti in fiecare saptamana as organiza intalniri.dar asa.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 11 Iun 2007, 14:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Atunci cred ca cel mai bine ne intalnim noi, toti 6 sau 7 (cu tot cu soti si bebei la purtator) sambata viitoare, in Cismigiu. Cine mai vrea sa vina direct la restaurantul de langa lac la ora 18!

Deci a ramas pe sambata viitoare, sa inteleg. Din pacate eu nu pot sa vin, dar e o probabilitate foarte mare sa vina Domnisoara cu mirese din partea Ghidului... Am avea nevoie totusi sa stim cate mirese o sa vina, din motive... surpriza. :p:D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 15 Iun 2007, 20:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Pai lista pare sa fie:
- Gina cu sotul
- nicoleta 015
- eu cu sotul si cu bebe (la purtator O:))

Mai vine cineva?


bine bine. ..... nu se mai trece nimeni pe lista ... no problem! Las ' ca venim noi cu poze din parculetul inflorat si atunci o sa va para rau ca ati tras chiulul!:unsure::devil::nmusic:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 16 Iun 2007, 02:10 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

bine bine. ..... nu se mai trece nimeni pe lista ... no problem! Las ' ca venim noi cu poze din parculetul inflorat si atunci o sa va para rau ca ati tras chiulul!:unsure::devil::nmusic:



:((:(( ce n-as da sa fiu si eu din bucuresti...as veni fara discutii, mai ales ca imi doresc f mult sa va cunosc si face to face...dar asta e viata...distractie placuta si asteptam sa vedem cum v-ati distrat:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 54 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România