Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 18:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1444 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 16 Iul 2006, 22:30 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetelor, asteptam aici VOTUL VOSTRU referitor la o figura pe care ati dori-o pe coperta urmatoarei editii din Ghidul Miresei!

Dorim sa facem o revista pe gustul miresicilor, si tocmai de aceea speram sa aflam tocmai de la VOI ce gusturi aveti!

Deci: ALEGETI O VEDETA SI APOI APASATI PE OK
Multumim!
:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 13:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Fetelor, asteptam aici propuneri referitoare la o figura pe care ati dori-o pe coperta urmatoarei editii din Ghidul Miresei!

Dorim sa facem o revista pe gustul miresicilor, si tocmai de aceea speram sa aflam tocmai de la VOI ce gusturi aveti!

Deci: PE CINE ATI DORI SA VEDETI PE COPERTA?
Scrieti doar numele persoanelor pe care le-ati dori... Dupa ce vom avea cateva nume propuse, vom face optiuni pentru a fi votate! Acolo va puteti exprima si optiunea votului, dar acuma nu are sens sa propuneti de mai multe ori aceleasi persoane!

Multumim!
:love:
:D%%-%%-:Das vrea chiar eu sa apar pe coperta!!:D:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 13:58 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
:D%%-%%-:Das vrea chiar eu sa apar pe coperta!!:D:D:D


mie chiar mi se pare o idee buna :D... macar din cand in cand sa apara cate o mireasa pe coperta... si un interviu cu ea... :blink:... zic si eu, nu dati cu rosii :D :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 14:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Fetelor, asteptam aici propuneri referitoare la o figura pe care ati dori-o pe coperta urmatoarei editii din Ghidul Miresei!

Dorim sa facem o revista pe gustul miresicilor, si tocmai de aceea speram sa aflam tocmai de la VOI ce gusturi aveti!

Deci: PE CINE ATI DORI SA VEDETI PE COPERTA?
Scrieti doar numele persoanelor pe care le-ati dori... Dupa ce vom avea cateva nume propuse, vom face optiuni pentru a fi votate! Acolo va puteti exprima si optiunea votului, dar acuma nu are sens sa propuneti de mai multe ori aceleasi persoane!

Multumim!
:love:


interesanta idee. mi-ar placea sa fiu pe coperta.
nu stiu exact.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 16:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
ca sa se vanda, bagati o vedeta! una care a fost/va fi mireasa curand :flowers: ...parerea mea :love: chiar daca cele mai multe mirese nu au banii vedetelor sa-si faca o nunta ca a lor, interesul e mult mai ridicat pt nunta monicai gabor sau a andreei marin de exemplu decat a unei anonime din orasul X despre care nu stie nimeni nimic...:-`


mie, personal, mi s-a acrit sa tot vad prin reviste nunta vedetei X sau Y...
mi se pare mult mai dragut sa fie una dintre fetele de pe forum...sa fie pt zi vedeta...sa zicem.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 16:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
dap...dar oare cate sunt ca noi? si mie mi-ar placea s-o vad pe gina_d sau pe clarut pe coperta si in revista dar... nu stiu... :rolleyes:


sincer, nu te-ai saturat sa o tot vezi pe MG pe toate posturile Tv si in presa scrisa?
colac peste pupaza o sa-i difuzeze in direct nunta...ce porcarie...!!!:mellow::mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 17:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

sincer, nu te-ai saturat sa o tot vezi pe MG pe toate posturile Tv si in presa scrisa?
colac peste pupaza o sa-i difuzeze in direct nunta...ce porcarie...!!!:mellow::mellow:


eu sincer ...nu vad ce au vedetele in plus fata de noi! Poate doar mai multe fitze...ca in rest...nimik deosebit! Tocmai d-aia nu vad de ce nu s-ar miza si pe niste oameni simpli care sa fie imaginea unei reviste!....asa se descopera talentele ascunse!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 17:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
sau.....o alta idee...de ce nu am pune pe coperta .....o poza de grup cu toti useri activi de pe site...in rochii de mireasa bineinteles ...fiecare cu rochia proprie!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 17:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
sau.....o alta idee...de ce nu am pune pe coperta .....o poza de grup cu toti useri activi de pe site...in rochii de mireasa bineinteles ...fiecare cu rochia proprie!!


super idee.
ai foarte mare dreptate. nu au nimic in plus fata de noi decat f multi bani si aere de vedeta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 19:19 
Junior

Membru din: 06 Iul 2006, 16:52
Mesaje: 96
Citat:

super idee.
ai foarte mare dreptate. nu au nimic in plus fata de noi decat f multi bani si aere de vedeta.


Salutare fetelor!
Va sustin in tot ce ati spus pana acum insa oare "Ghidul miresei" ce parere are?
Poate ei se gandeau din start la o figura cunoscuta?!:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 19:40 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:
sau.....o alta idee...de ce nu am pune pe coperta .....o poza de grup cu toti useri activi de pe site...in rochii de mireasa bineinteles ...fiecare cu rochia proprie!!


eu cred ca asta ar fi o idee super buna...o poza facuta de un profesionist cu un background frumos..iar grupul sa fie si cu useri care au avut deja nunta, dar si cu ceilalti care o vor avea in viitor... se mai poate..pe baza acestei poze sa se faca un articol unde se povesteste cat de folositor a fost site-ul..cat de folositoare e revista cand e vorba de pregatirea nuntilor..cum au fost ajutate miresele prin programele speciale care le are ghidul..sunt multe chestii care pot fi incluse..depinde ce se doreste
va pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 17 Iul 2006, 23:45 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetelor, ideile cu poze din comunitatea Ghidul Miresei (plus povestile nuntilor lor, plus scrisori de la ei, etc) sunt SUPER dar merg in interiorul revistei, nu pe COPERTA. Si chiar vom face asa ceva! Imagini de la cuplurile din COMUNITATEA GHIDUL MIRESEI!

COPERTA este pentru exteriorul comunitatii noastre, de regula pe coperta (stiti si voi) se pune o figura cunoscuta! In asta consta succesul oricarei reviste. Revistele de profil (de la noi si de afara) pun de regula femei tinere (vedete) imbracate in rochii de mireasa.

Noi o avem pe ADINA (din Heaven) pe coperta la acest numar. Si doreamn sa ne sugerati VOI (pentru ca revista va fi cumparata de viitoare mirese, ca si voi) ce vedeta v-ar placea sa vedeti pe o coperta de revista cu nunti!

Asa ca.... spuneti voi cateva nume romanesti, pentru ca sa putem face sondaj cu ele!

Multumim!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 18 Iul 2006, 13:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Fetelor, ideile cu poze din comunitatea Ghidul Miresei (plus povestile nuntilor lor, plus scrisori de la ei, etc) sunt SUPER dar merg in interiorul revistei, nu pe COPERTA.

COPERTA este pentru exteriorul comunitatii noastre, de regula pe coperta (stiti si voi) se pune o figura cunoscuta! In asta consta succesul oricarei reviste. Revistele de profil (de la noi si de afara) pun de regula femei tinere (vedete) imbracate in rochii de mireasa.

Noi o avem pe ADINA (din Heaven) pe coperta la acest numar. Si doreamn sa ne sugerati VOI (pentru ca revista va fi cumparata de viitoare mirese, ca si voi) ce vedeta v-ar placea sa vedeti pe o coperta de revista cu nunti!

Asa ca.... spuneti voi cateva nume romanesti, pentru ca sa putem face sondaj cu ele!

Multumim!


in primul rand vreau sa stiu cand o sa apara revista? eu am nunta pe 9 septembrie si poate ma mai ajuta cu ceva idei.
nume:
TEO - am citit ca se casatoreste
ANDRA - la fel, se pregateste de nunta
CORINA DANILA
CRISTINA RUS
momentan cam atat. daca imi mai vin idei, comunic


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 18 Iul 2006, 14:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Ideea asta are un mare dezavantaj pentru cele care nu au fost inca mirese si vor aparea in rochia proprie: o sa vada viitorii miri rochia lor. Si se spune ca nu e bine.
Mie nu mi-ar placea.


chiar crezi ca viitorii miri vor cumpara revista asta? Hai sa ne trezim la realitate...vor prefera sa-si ia un Playboy, un Hustler, un PC Magazine, ori reviste cu masini....d-aia nu mai pot ei!! Chiar mai rau ...o sa pastreze banii pt. o bere la terasa decat sa cumpere revista!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 18 Iul 2006, 16:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

chiar crezi ca viitorii miri vor cumpara revista asta? Hai sa ne trezim la realitate...vor prefera sa-si ia un Playboy, un Hustler, un PC Magazine, ori reviste cu masini....d-aia nu mai pot ei!! Chiar mai rau ...o sa pastreze banii pt. o bere la terasa decat sa cumpere revista!


evident ca nu se omoarta ei sa cumpere revista. noi miresele suntem amatoare de reviste.
gina, nu uita de emisiunea de diseara...cea cu nuntile...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PE CINE DORITI PE COPERTA?
MesajScris: 18 Iul 2006, 16:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

evident ca nu se omoarta ei sa cumpere revista. noi miresele suntem amatoare de reviste.
gina, nu uita de emisiunea de diseara...cea cu nuntile...
aaaaaaaa
mercic!! Sa stii ca uitasem de ea!!:D:D :lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1444 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România