Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 15:05


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 239 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 14 Oct 2006, 12:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

Eu stiu sa conduc dar nu ma pasioneaza. Ciudat, nu?(?)


Nu e ciudat deloc. Fiecare cu placerile proprii.
Eu sunt innebunita sa conduc. De cate ori iesim undeva eu conduc si iubi meu e fericit ca poate sa si bea.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 10 Noi 2006, 18:50 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
fetelor, eu nu imi fac plauri de rev, ca nu e puiutul acasa, si fara el nu am chef de nimic. dar noi am vrea sa mergem intr-o vacanta de doua saptamani cand vine el acasa, adica prin februarie. puteti sa imi recomandati ceva? merci


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 13 Noi 2006, 15:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
fetelor, eu nu imi fac plauri de rev, ca nu e puiutul acasa, si fara el nu am chef de nimic. dar noi am vrea sa mergem intr-o vacanta de doua saptamani cand vine el acasa, adica prin februarie. puteti sa imi recomandati ceva? merci


hai nu fii suparici!!sarbatorile voastre vor fi in februarie, nu?:) doar voi doi..atmosfera romantica..stiu ca e greu dar tb sa te gandesti ca nu mai e mult pana vine, ok? eu ti-as sugera paris..eu la toata lumea sugerez paris:) sunt si alte locuri, desigur! si in tara ma gandesc la moeciu..desi am fost de prea multe ori:wacko: nu ma satur de linistea si mancarea buna de acolo:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 13 Noi 2006, 15:20 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

hai nu fii suparici!!sarbatorile voastre vor fi in februarie, nu?:) doar voi doi..atmosfera romantica..stiu ca e greu dar tb sa te gandesti ca nu mai e mult pana vine, ok? eu ti-as sugera paris..eu la toata lumea sugerez paris:) sunt si alte locuri, desigur! si in tara ma gandesc la moeciu..desi am fost de prea multe ori:wacko: nu ma satur de linistea si mancarea buna de acolo:)


offfffffff, soro, ma omori cu parisul tau!!!!! :D... asa de tare, incat am inceput sa-l bazai pe al meu sa mergem de ziua mea (februarie) la paris :D :D... asa ca... rugaminte :p (daca taceai, filosof ramaneai :D): zi si mie, pe privat, unde as putea sa ma cazez sau unde ai stat/costuri/zona, etc (pe privat, normal, ca nu facem reclama aici :D)...
pliiiiiiiiiiizzzzzzzzzz :D :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 13 Noi 2006, 15:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

offfffffff, soro, ma omori cu parisul tau!!!!! :D... asa de tare, incat am inceput sa-l bazai pe al meu sa mergem de ziua mea (februarie) la paris :D :D... asa ca... rugaminte :p (daca taceai, filosof ramaneai :D): zi si mie, pe privat, unde as putea sa ma cazez sau unde ai stat/costuri/zona, etc (pe privat, normal, ca nu facem reclama aici :D)...
pliiiiiiiiiiizzzzzzzzzz :D :-*


done!ce zodie esti? eu sunt nascuta in martie pesti:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 13 Noi 2006, 16:06 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

done!ce zodie esti? eu sunt nascuta in martie pesti:)


eu sunt unul din varsatorii atat de... comentat aici, pe site :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 14 Noi 2006, 14:30 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:

hai nu fii suparici!!sarbatorile voastre vor fi in februarie, nu?:) doar voi doi..atmosfera romantica..stiu ca e greu dar tb sa te gandesti ca nu mai e mult pana vine, ok? eu ti-as sugera paris..eu la toata lumea sugerez paris:) sunt si alte locuri, desigur! si in tara ma gandesc la moeciu..desi am fost de prea multe ori:wacko: nu ma satur de linistea si mancarea buna de acolo:)

am vrea sa mergem neaparat afara! si de preferat intr-o zona unde e cald in perioada aia a anului. ne gandeam egipt, sau, de ce nu, in antalia, ca am auzit ca e misto acolo. sau si de tunisia...
si mie mi-ar placea la paris si speram sa facem acolo luna de miere,dar nu s-a putut si am fost la bran, moeciu, busteni, o mica tura prin zona aia. cred ca o sa lasam totusi parisul pentru o perioada calduroasa a anului... :love: mie nu imi place frigul deloc ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 14 Noi 2006, 14:35 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:

done!ce zodie esti? eu sunt nascuta in martie pesti:)

daca mergi la paris, vezi ca ei au niste pliante gen revista unde ai programe si preturi la absolut toate obiectivele din paris. mi se pare ca e gratuit, nu mai tin minte. eu am fost in 2004 si nu prea mai stiu bine. dar o sa caut acasa si iti spun si cum se numeste. in paris poti gasi hoteluri de 3 stele la preturi acceptabile. noi am stat la unul care se numea Printannia si era undeva pe bul. victoriei, parca. o sa caut cartea de vizita acasa si iti dau detalii. daca o gasesc, bineinteles.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 14 Noi 2006, 14:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
am vrea sa mergem neaparat afara! si de preferat intr-o zona unde e cald in perioada aia a anului. ne gandeam egipt, sau, de ce nu, in antalia, ca am auzit ca e misto acolo. sau si de tunisia...
si mie mi-ar placea la paris si speram sa facem acolo luna de miere,dar nu s-a putut si am fost la bran, moeciu, busteni, o mica tura prin zona aia. cred ca o sa lasam totusi parisul pentru o perioada calduroasa a anului... :love: mie nu imi place frigul deloc ...

sau maldive...sunt niste oferte last minute tentante

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 15 Noi 2006, 18:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
deci..ce pregatiti pt vacanta de iarna? in afara de sarmale, carnati...:food: mi-e foame:)


craciunul il vom face acasa, iar de revelion mergem cu nasii in apuseni, la arieseni.
abia astept...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 15 Noi 2006, 19:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

craciunul il vom face acasa, iar de revelion mergem cu nasii in apuseni, la arieseni.
abia astept...


ah, sa va spun si eu..de revelion mergem in bulgaria..si m-a apucat frica..o sa am nevoie de vesta antiglont?:ninja: am niste colegi bulgari care mi-au spus ca lucrurile s-au imbunatatit..nu se mai impusca pe strada..(X)(X) a mai fost cineva la borovets?
cristina, sa ne povestesti si noua cum e acolo! la anul vreau eu sa organizez revelionul si as vrea undeva in apuseni..asta dc ma mai intorc din bulgaria(X)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 15 Noi 2006, 19:28 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

craciunul il vom face acasa, iar de revelion mergem cu nasii in apuseni, la arieseni.
abia astept...


(X)Aaaaaaaaaa Cristina unde ai fost frumusete pana acum?Miss and kiss u. Craciunul neaparat in famiele:D(e traditie) iar revelionul..........habar n-am.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 15 Noi 2006, 19:29 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

ah, sa va spun si eu..de revelion mergem in bulgaria..si m-a apucat frica..o sa am nevoie de vesta antiglont?:ninja: am niste colegi bulgari care mi-au spus ca lucrurile s-au imbunatatit..nu se mai impusca pe strada..(X)(X) a mai fost cineva la borovets?
cristina, sa ne povestesti si noua cum e acolo! la anul vreau eu sa organizez revelionul si as vrea undeva in apuseni..asta dc ma mai intorc din bulgaria(X)


Oh comme on Clarut ca nu cred ca e atat de neagra situatia.Nu stiu dc vei avea de-a face cu gloantele.Relax!!!!:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 15 Noi 2006, 19:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Oh comme on Clarut ca nu cred ca e atat de neagra situatia.Nu stiu dc vei avea de-a face cu gloantele.Relax!!!!:ndance:


pai nu..ca pot sa-mi iau vesta antiglont roz:D

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 15 Noi 2006, 19:32 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

pai nu..ca pot sa-mi iau vesta antiglont roz:D


A corect.Roz, sa nu uiti.....:rocker:;)Super tare frate!!!:nlol::njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Planuri de vacanta
MesajScris: 15 Noi 2006, 20:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

pai nu..ca pot sa-mi iau vesta antiglont roz:D
hai ca e belea avatarul .....:neyes::neyes::neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 239 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România