Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 11:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 31 Mar 2010, 20:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
[quote="Cat_Eyes]
fetele de pe forum - cele plecate - pot sa-ti spuna ca nici in alte tari nu e totul chiar roz in aceste domenii..[/quote]

inseamna ca America chiar e taramul fagaduintei pt ca eu chiar nu ma pot plange de prea multe aici...iubesc tot ce e in jurul meu :)) si toata lumea e super nice si super vesela si super saritoare oriunde ma duc si orice am nevoie...chiar am stat vreo cateva minute sa ma gandesc ce as avea sa ma plang si deocamdata nu am gasit nimic rau...

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 31 Mar 2010, 22:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Bamba scrie:

inseamna ca America chiar e taramul fagaduintei pt ca eu chiar nu ma pot plange de prea multe aici...iubesc tot ce e in jurul meu :)) si toata lumea e super nice si super vesela si super saritoare oriunde ma duc si orice am nevoie...chiar am stat vreo cateva minute sa ma gandesc ce as avea sa ma plang si deocamdata nu am gasit nimic rau...



cred ca ai nimerit tu unde trebuie:)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 01 Apr 2010, 01:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna seara fetelor////cu toate ca.....e buna dmineatza....eu am 1 ora jumatate de cand am ajuns de la munca si parca nu mie somn.... ca puiu meu e la sercivi de noapte si imi e tare urat da trev sa ma obisnuiesc......offffffff....asta e....simo chestia asta cu servitu nyu ai de undesti....eu am ajuns sa vad oameni care incearca sa isi bata joc de mien cais mica de statura si.....vai oare asta imi afecteaza mie profesionamul? sau cum ii servesc?eu incerc sa ii servesc cat mai bine pe toti....si dau buna ziua si la revedere .....si strig dupa ei xcand uitarestul....dar chestia asta nu e apredciata....sunt oameni care se satura si eucateodatal.....dar totusi sunt de acord cu tine xanspun ca m-am satuirat de romania.....nu scriu cu litera mare ca deja e decazuta tare de tot....
oricum in momentul asta sunt fericita chia5r daca e tare tarziu....tata ma intelege mai bine ca oricand.;....isi doreste si nepoti....poate pe la anul o sa vada diferentaa burtcii mele:d bine ca avem servici....madutz pacat ca nu am reusit sa citsac ce ai scris mai inainte ....poate reusesc sa te sun maine....::P ce face bbe.....sper sa ajung la otez....ca imi doresc tare,......da r in septembrie e greu......dar incerc din toate puterile mele....
am o chestie car4e vreau sa va o impartasesc fetelor....
nush cum sunt eu dar sufar tare pt feratele meu,.....l s-a despartit de prietena fr 7 ani cu care a fost....l
cu care nu avea nici un viitor dupa parerea mea si s-a adeverit...............si acuma sunt amenintaru din partea feratelui ei..... unuia di9ntre ei.....el a luat un leptop si cik nu ar vreq sa plateasca......dar o sa facem noi tot posibilul sa il ajutrai,./....sper sa scapam de ei....ca a amenintat si asa tare ma doare,....e fratele meyu ma inteklegti nu?
nushy cat de bine am scris dar sunt foartetare obosoita.............si sper sa adorm fara sotul emu langa mine....e rpima data i mie greu tare....imi vine sa urlu.....lcut lote ca stiu ca e pentru noi....ne-am vazut azi 2 min....inainte sa plek la servici ca eu cand termin el pleaca la servici...abia astep0t sa tyreaca saptamana asta....:P
fetelor care aveti nuntra vzuerez tot6 binele din klume...asi sa fiti celer mai happy in ziua respectia,.../..
cele cu copii...asept,poze cu bebe cat mai repede ....noi sa fie....lqutra vtreqau sa uiti zic ca esti su[perba in poza de la statusuul tau.l......nu m reusi sa zic asta pana acum......nici nu zici9 ca esti mamica./....sa te mentii asa....cred ca ai u8n sot tare mandru....madutz abioa asteoptr sa vad bebele in brate,,,,acum,a nu stiu cums a ajung lagalatyi dar sigur voi9 fi acolo sa il tin in brate o zi doua....imi foresc bebe foarte mult chiar daca sunt tanara,...........si poate la anul voi avea satofactie dar tre sa urmez un tratament.....
fetelor....tin la topate3 foarte mult ciu toate ca nu ne-am intalnit .....am invatat multe de la voin si am avuitno nunta superba.....si doresc acest lucru la toate fetele....nu cred ca voim p0-arasi reodata ghidul miresei....si oi vb cu7 tIATE....
aspropo
MI-AM FACUT SUVITE FOARTE DESE BLONDE ......PE YREI SFERTYURI IS BLINDA O SA PUN POZE PE HI5...............VA PUP VISE PLACUTE VA UREZ.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 01 Apr 2010, 10:00 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
pufilico ai innebunit?? scrii la ce am enerveaza in Romania?? incearca sa scrii cat de cat normal, sincer nu am inteles mare lucru din msj tau :eek:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 01 Apr 2010, 12:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
puffy_is scrie:
buna seara fetelor////cu toate ca.....e buna dmineatza....eu am 1 ora jumatate de cand am ajuns de la munca si parca nu mie somn.... ca puiu meu e la sercivi de noapte si imi e tare urat da trev sa ma obisnuiesc......offffffff....asta e....simo chestia asta cu servitu nyu ai de undesti....eu am ajuns sa vad oameni care incearca sa isi bata joc de mien cais mica de statura si.....vai oare asta imi afecteaza mie profesionamul? sau cum ii servesc?eu incerc sa ii servesc cat mai bine pe toti....si dau buna ziua si la revedere .....si strig dupa ei xcand uitarestul....dar chestia asta nu e apredciata....sunt oameni care se satura si eucateodatal.....dar totusi sunt de acord cu tine xanspun ca m-am satuirat de romania.....nu scriu cu litera mare ca deja e decazuta tare de tot....
oricum in momentul asta sunt fericita chia5r daca e tare tarziu....tata ma intelege mai bine ca oricand.;....isi doreste si nepoti....poate pe la anul o sa vada diferentaa burtcii mele:d bine ca avem servici....madutz pacat ca nu am reusit sa citsac ce ai scris mai inainte ....poate reusesc sa te sun maine....::P ce face bbe.....sper sa ajung la otez....ca imi doresc tare,......da r in septembrie e greu......dar incerc din toate puterile mele....
am o chestie car4e vreau sa va o impartasesc fetelor....
nush cum sunt eu dar sufar tare pt feratele meu,.....l s-a despartit de prietena fr 7 ani cu care a fost....l
cu care nu avea nici un viitor dupa parerea mea si s-a adeverit...............si acuma sunt amenintaru din partea feratelui ei..... unuia di9ntre ei.....el a luat un leptop si cik nu ar vreq sa plateasca......dar o sa facem noi tot posibilul sa il ajutrai,./....sper sa scapam de ei....ca a amenintat si asa tare ma doare,....e fratele meyu ma inteklegti nu?
nushy cat de bine am scris dar sunt foartetare obosoita.............si sper sa adorm fara sotul emu langa mine....e rpima data i mie greu tare....imi vine sa urlu.....lcut lote ca stiu ca e pentru noi....ne-am vazut azi 2 min....inainte sa plek la servici ca eu cand termin el pleaca la servici...abia astep0t sa tyreaca saptamana asta....:P
fetelor care aveti nuntra vzuerez tot6 binele din klume...asi sa fiti celer mai happy in ziua respectia,.../..
cele cu copii...asept,poze cu bebe cat mai repede ....noi sa fie....lqutra vtreqau sa uiti zic ca esti su[perba in poza de la statusuul tau.l......nu m reusi sa zic asta pana acum......nici nu zici9 ca esti mamica./....sa te mentii asa....cred ca ai u8n sot tare mandru....madutz abioa asteoptr sa vad bebele in brate,,,,acum,a nu stiu cums a ajung lagalatyi dar sigur voi9 fi acolo sa il tin in brate o zi doua....imi foresc bebe foarte mult chiar daca sunt tanara,...........si poate la anul voi avea satofactie dar tre sa urmez un tratament.....
fetelor....tin la topate3 foarte mult ciu toate ca nu ne-am intalnit .....am invatat multe de la voin si am avuitno nunta superba.....si doresc acest lucru la toate fetele....nu cred ca voim p0-arasi reodata ghidul miresei....si oi vb cu7 tIATE....
aspropo
MI-AM FACUT SUVITE FOARTE DESE BLONDE ......PE YREI SFERTYURI IS BLINDA O SA PUN POZE PE HI5...............VA PUP VISE PLACUTE VA UREZ.....



puffi....esti sigura ca esti ok? :woow: :-S

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 01 Apr 2010, 12:22 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
laura_sandu scrie:
puffi....esti sigura ca esti ok? :woow: :-S



:rofl: eu am citit vreo 2 randuri si m-am lasat pagubasa.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 01 Apr 2010, 12:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
:woow: :woow: :woow:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 01 Apr 2010, 13:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
da....din pacate si eu am citit tot doar primele 2 randuri si ultimele......sincer nu am inteles nimic.....oana,ori erai obosita ffff rau ,ori ffff suparata.....imi pare rau sa-ti spun ,dar nu am inteles nimic.....ai batut,pur si simplu campii....
cel mai tare ma enerveaza in Romania cum se conduce,e o jungla totala.....te feresti sa nu intre in tine pe dreapta si intra pe stanga......sunt ffff dezamagita,deprimata,suparata

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 01 Apr 2010, 14:41 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
:rofl: sincer, incercand sa citesc a 2 oara, is lesinata de ras, oana nu era in mintea ei, nu e nici o logica, pe langa faptul ca abia te chinui sa citesti, tot nu pricepi nimic :blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 03 Apr 2010, 18:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
:)) da...eram ingrozitor de obosita.....nu aveam elly de ce sa fiu suparata....si eu am ras cu lacrim cand am vazut ce am scris a doua zi....am scris foarte repede , stateam si de vb u tata.......si nu m-am itat sa vad daca am apasat mai multe litere deodata pe tastatura....nu maiconta la ora aia....ziceam ca .....m-am facut blonda.....nu total dar suvitze foarte dese....ca am vorbit cu tata despre copii...si spre mirarea mea isi dorste nepotei repede...si ca poate la anul o sa vada
apoi ziceam ca laura iesti foarte frumoasain poza asta nici nu zici ca esti mamica.......nu reusisem saiti spun pana acuma.....elly ziceam ca uneori lumea reactioneaza ciudat...eu sunt luata de multe ri in ras din cauza staturii sau ma rog....ori ca in mall vin oameni cu multe fitze si se asteapta sa taci pur si simplu din gura.eu ma comport frumos cu toata lumea dar de multe ori imi ies din minti la prostiile care le fac unii......
in mre parte despre asta am scris....sper sa intelegi de data asta:)):)):)) oricum si eu m-am amuzat tare de mesajul anterior .......dar se repara:))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 03 Apr 2010, 18:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
aaaaa.si mai ziceam ceva de frate-miu dar acuma e pe langa mine si nu pot sa povestesc iara......:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 16 Iun 2010, 16:17 
Nou Venit

Membru din: 07 Iun 2010, 15:31
Mesaje: 1
pe mine ma enerveaza oamenii inceti :wall: :wall:

_________________
http://www.masajerotic.org


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 17 Iun 2010, 01:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
masajerotic scrie:
pe mine ma enerveaza oamenii inceti :wall: :wall:


la ce?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 17 Iun 2010, 07:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
inceti.punct.ce nu e clar? :-`

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 17 Iun 2010, 08:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
ral_ct scrie:
inceti.punct.ce nu e clar? :-`


ma distram si eu aseara.am inteles mesajul :)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 02 Aug 2011, 10:02 
Nou Venit

Membru din: 25 Iul 2011, 11:44
Mesaje: 6
oamenii care pun intrebari anapoda sau cei inapoiati sau inceti de minte! :curse:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 02 Aug 2011, 10:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
cristipescaru scrie:
oamenii care pun intrebari anapoda sau cei inapoiati sau inceti de minte! :curse:


si crezi ca astia sunt doar in Romania?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 02 Aug 2011, 21:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
anidaaa scrie:

si crezi ca astia sunt doar in Romania?

:rofl: :rofl: sa vezi aici unde stau eu,iti pun o intrebare anapoda de 15 ori asa ca sa nu te plictisesti

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 05 Aug 2011, 20:01 
Nou Venit

Membru din: 10 Oct 2010, 15:27
Mesaje: 22
nesimtirea grasa,,,e din plin in romanica:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce ma enerveaza in Romania!
MesajScris: 05 Aug 2011, 22:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
raluca_dumi scrie:
nesimtirea grasa,,,e din plin in romanica:(


este este, peste tot nu numai in romanica.dar e nesimtire crasa, nu grasa O:)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România