Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 01:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 128 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 15 Dec 2006, 20:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
:D:D:D ce nebunatica esti! mai sunt 5 zile pana la plecare! Nici nu imi vine sa cred ce repede a trecut timpul!!:-*:-*


pleci saptamana viitoare deja?!eu mai am o saptamana...nu mai am rabdare:drool:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 15 Dec 2006, 20:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
chiar sper .... am mare nevoie de o pauza! sunt epuizata din toate punctele de vedere! In timpul saptamanii : work; in week-end : travel! Mi-a ajuns pana peste cap!!!! :x:x:x:x


o sa vezi asa multe locuri frumoase incat o sa uiti de toate problemele:wacko: unde mai pui ca in ianuarie tre sa inceapa si reducerile:D

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 01 Feb 2007, 17:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
fetelor, ce v-ati mai cumparat nou? ati profitat de reduceri? sau ele de voi?:p
eu m-am ales cu cate ceva...dar intotdeauna am o pb...oare la anu' se mai poarta?(?)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 29 Mar 2007, 21:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Eu m-am ales cu tricouri mai sport si mai largi. Ca doar trebuie sa incapa si burtica in plina expansiune.
Si studiem piata dupa lucrusoare de bebe. Ca doar la noi ele sunt "must have".:neyes:


eu am inceput sa-mi cumpar deja haine de vara in conditiile in care aici ploua si saptamana trecuta a nins:(( dar am o problema...de cate ori apare ceva nou la pentrumoda (pt cunoscatoare ;) ) parca sunt teleghidata: intru, probez, cumpar:lol: intotdeauna ma aleg cu ceva:nbump:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 30 Mar 2007, 14:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Azi mi-am luat material pentru rochita de nuntas cu burtica! E eu portocaliu stralucitor, organza cu saten. Abia astept sa fie gata rochita!


eu trebuie sa merg la o nunta pe 28 iulie ... si chiar habar n-am cu ce o sa ma imbrac ... parca nu as vrea sa iau o rochita neagra cu vesnicele materiale: matase, saten, sclipici, catifea....etc etc etc. Vreau o culoare mai nebuna ...mai plina de viata. Ma tot uit la galerie la rochii de nasa .. sunt unele superbe .... dar ... parca sunt prea pompoase, in conditiile in care io sunt un simplu invitat (nu nasa). :wacko: Mai caut, pana una alta!:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 30 Mar 2007, 14:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

eu trebuie sa merg la o nunta pe 28 iulie ... si chiar habar n-am cu ce o sa ma imbrac ... parca nu as vrea sa iau o rochita neagra cu vesnicele materiale: matase, saten, sclipici, catifea....etc etc etc. Vreau o culoare mai nebuna ...mai plina de viata. Ma tot uit la galerie la rochii de nasa .. sunt unele superbe .... dar ... parca sunt prea pompoase, in conditiile in care io sunt un simplu invitat (nu nasa). :wacko: Mai caut, pana una alta!:(


Si eu merg la o nunta tot pe 28 iulie si m-am gandit la acelasi lucru: sa renunt la negru , dar inca sunt in cautari

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 30 Mar 2007, 19:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Si eu merg la o nunta tot pe 28 iulie si m-am gandit la acelasi lucru: sa renunt la negru , dar inca sunt in cautari


:nblink::nlol::nlol: poate mergem la aceeasi nunta!:nlol::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 30 Mar 2007, 20:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

:nblink::nlol::nlol: poate mergem la aceeasi nunta!:nlol::nlol:


totul e posibil:nblink:, cine stie?:D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 23 Ian 2010, 16:05 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
auch....ce topic interesant am gasit...cred ca ar trebui sa scriem din nou pe el :p

Problema mea este ca anul acesta am foarte multe nunti, prima incepand cu luna mai...(tare as vrea sa imi cumpar o rochita/doua acum cat inca sunt reduceri, dar mie teama ca inainte de nunta nu o sa-mi mai placa). Ce sa fac? Sa cumpar sau sa nu cumpar?
Problema mea este ca la fiecare nunta mie imi trebuie sa imbrac altceva cand m-as putea duce cu o rochita si la 2/3 nunti. Anul acesta m-am gandit serios sa-mi modific rochitele vechi...poate iese ceva dragalas si as mai putea sa le port odata sau de doua ori.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 23 Ian 2010, 18:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
carlita scrie:
auch....ce topic interesant am gasit...cred ca ar trebui sa scriem din nou pe el :p

Problema mea este ca anul acesta am foarte multe nunti, prima incepand cu luna mai...(tare as vrea sa imi cumpar o rochita/doua acum cat inca sunt reduceri, dar mie teama ca inainte de nunta nu o sa-mi mai placa). Ce sa fac? Sa cumpar sau sa nu cumpar?
Problema mea este ca la fiecare nunta mie imi trebuie sa imbrac altceva cand m-as putea duce cu o rochita si la 2/3 nunti. Anul acesta m-am gandit serios sa-mi modific rochitele vechi...poate iese ceva dragalas si as mai putea sa le port odata sau de doua ori.

eu zic ca daca iti gasesti ceva dragut si la un pret ok cu siguranta o sa-ti placa si in mai...si eu sunt la fel imi cumpar cate o rochie pt fiecare nunta...foarte rar o port de mai multe ori...anul asta am si eu cateva evenimente pt care trebuie sa-mi iau ceva dar nu pot sa-mi iau de acum pt ca nu stiu cum o sa arat in momentul ala

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 23 Ian 2010, 19:02 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
lily scrie:
eu zic ca daca iti gasesti ceva dragut si la un pret ok cu siguranta o sa-ti placa si in mai...si eu sunt la fel imi cumpar cate o rochie pt fiecare nunta...foarte rar o port de mai multe ori...anul asta am si eu cateva evenimente pt care trebuie sa-mi iau ceva dar nu pot sa-mi iau de acum pt ca nu stiu cum o sa arat in momentul ala



Am vazut saptamana trecuta o rochita foarte frumoasa in Iulius Mall, nu stiu exact ce magazin era...o rochita foarte draguta, un roz deschis, era la 187 lei (destul de piperat si asa) la reducere, nici macar nu m-am uitat cat a costat inainte.
Dar am vazut si in alte magazine gen "Mango" - "Miss Miss" rochite de la 80 lei in sus foarte frumoase, care sunt si la 50% reducere.


Anul trecut mi-am cumparat o rochita crem sa ma duc la o nunta si pana la urma nunta s-a amanat si rochita nu am purtat-o...acum nu mai imi place, eventual o sa o iau la un botez daca o sa am ocazia.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 24 Ian 2010, 01:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
carlita scrie:


Am vazut saptamana trecuta o rochita foarte frumoasa in Iulius Mall, nu stiu exact ce magazin era...o rochita foarte draguta, un roz deschis, era la 187 lei (destul de piperat si asa) la reducere, nici macar nu m-am uitat cat a costat inainte.
Dar am vazut si in alte magazine gen "Mango" - "Miss Miss" rochite de la 80 lei in sus foarte frumoase, care sunt si la 50% reducere.


Anul trecut mi-am cumparat o rochita crem sa ma duc la o nunta si pana la urma nunta s-a amanat si rochita nu am purtat-o...acum nu mai imi place, eventual o sa o iau la un botez daca o sa am ocazia.



Carlita, nu inteleg de ce pt nunta nu iti place, dar pt botez da....care ii diferenta? :wacko:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 24 Ian 2010, 11:01 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
laura_sandu scrie:
Carlita, nu inteleg de ce pt nunta nu iti place, dar pt botez da....care ii diferenta? :wacko:



Pai nu mi se mai pare chiar atat de draguta sa ma duc la o nunta cu ea, e foarte simpla si cred ca la alt eveniment ar fi mai ok, m-as simti mai bine...asa sunt eu mai schimbatoare, azi imi place...maine nu :)

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 24 Ian 2010, 18:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 08 Iul 2009, 00:52
Mesaje: 1193
Localitate: Bucuresti
o poti schimba punandu-i o panglica mai lata..la mijloc.. si apoi te joci cu accesoriile.
nu stiu ce culori porti tu.. dar ar merge si cred ca ar si iesi frumos.

_________________
Mai ai un lucru sa-mi dai - un singur lucru mai ai si-astept momentul acela Perfect!
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 24 Ian 2010, 19:02 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Cat_Eyes scrie:
o poti schimba punandu-i o panglica mai lata..la mijloc.. si apoi te joci cu accesoriile.
nu stiu ce culori porti tu.. dar ar merge si cred ca ar si iesi frumos.



La aceasta rochita crem nu prea ar merge nimic dar la celelalte cu siguranta o sa schimb una alta.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 24 Ian 2010, 19:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 08 Iul 2009, 00:52
Mesaje: 1193
Localitate: Bucuresti
daca e crem poti pune un grena .. un maro inchis.. si sub san sa ii faci o fundita.
eu mi-am pus asa la o rochita, mi-a placut cum a iesit.

_________________
Mai ai un lucru sa-mi dai - un singur lucru mai ai si-astept momentul acela Perfect!
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: must have!!
MesajScris: 24 Ian 2010, 19:11 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Cat_Eyes scrie:
daca e crem poti pune un grena .. un maro inchis.. si sub san sa ii faci o fundita.
eu mi-am pus asa la o rochita, mi-a placut cum a iesit.



Da, poate ca in viitor as putea schimba ceva...deocamdata sper sa o port macar odata asa cum este la un eveniment iar apoi voi trece la modificari.

Idei am si eu...multe :p

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 128 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România