Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 02 Iul 2007, 23:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Parca te apucasei intr-un timp de calarit, sau tin eu minte gresit?
Ba da....sa fie de la asta?!?!?!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 02 Iul 2007, 23:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Ba da....sa fie de la asta?!?!?!



:nlol::nlol::nlol:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 03 Iul 2007, 03:57 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Ba da....sa fie de la asta?!?!?!


uneori ni se intampla sa visam seara ceva la care ne-am gandit sau facut in acea zi sau in altele...nu cred ca ar avea vreo semnificatie faptul ca visezi cai...dar cine stie:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 02 Dec 2008, 21:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

uneori ni se intampla sa visam seara ceva la care ne-am gandit sau facut in acea zi sau in altele...nu cred ca ar avea vreo semnificatie faptul ca visezi cai...dar cine stie:nwink:

Mie mi se intampla sa visez anumite chsetii iar la scurt timp sa le vad pe strada sau la televizor.Foarte ciudat ,dar totusi e adevarat.nu cred in toate visele dar am visat o data ca am nascut gemeni si tatal viitorului sot a suferit o criza in acea zi si a fost luat cu ambulanta.Ciudat ....dar tocmai cand nu te astepti visele se adeveresc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 03 Dec 2008, 03:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
tatal mamei mele a murit cand ea avea 15 ani. mereu m-am intrebat daca m-ar fi iubit ( era foarte dur) si intr-o noapte am visat ca intru la bunica in camera si il vad pe el la fereastra. s-a apropiat m-a luat in brate, telepatic mi-a spus ca m-ar fi iubit daca ar fi trait si credeti-ma ca imbratisare ca aia, plina de dragoste, tandrete, protectie, nu stiu, nu pot descrie, nu am simtit in viata mea. ideea e ca atunci cand i-am povestit mamei visul si i-am descris cum era imbracat mi-a spus ca in hainele acelea fusese inmormantat. a fost unul dintre visele care m-a marcat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 03 Dec 2008, 16:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
tatal mamei mele a murit cand ea avea 15 ani. mereu m-am intrebat daca m-ar fi iubit ( era foarte dur) si intr-o noapte am visat ca intru la bunica in camera si il vad pe el la fereastra. s-a apropiat m-a luat in brate, telepatic mi-a spus ca m-ar fi iubit daca ar fi trait si credeti-ma ca imbratisare ca aia, plina de dragoste, tandrete, protectie, nu stiu, nu pot descrie, nu am simtit in viata mea. ideea e ca atunci cand i-am povestit mamei visul si i-am descris cum era imbracat mi-a spus ca in hainele acelea fusese inmormantat. a fost unul dintre visele care m-a marcat.

sa stii ca tocmai atunci cand nu crezi...se intampla ceva care te marcheaza.eu nu credeam prea mult in vise si nici acum nu cred in toate ca undele nu sutn realiste....dar pana intr-un punct.Eu am mai patit sa il visez pe unchiul meu care a murit ca ma chema la el sa ma stranga in brate si sa ma duca la plimbare , eu il urmam, iar i mei mi-au povestit ca intrasem intr-o stare de criza si s-au speriat.M-am trezit intr-un final...sa stii ca e greu de imaginat ca visele te fac sa iti pierzi mintea ...dar putem sa le controlam..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 12 Dec 2008, 16:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
eu nu cred in vise si nici superstitioasa nu sunt.dar altora li se intampla.cunosc pe cineva careia i-a plesnit verigheta de cununie in 2 si in acel an i-a murit sotul,desi erau tineri si era sanatos :ninja:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 12 Dec 2008, 19:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
eu nu cred in vise si nici superstitioasa nu sunt.dar altora li se intampla.cunosc pe cineva careia i-a plesnit verigheta de cununie in 2 si in acel an i-a murit sotul,desi erau tineri si era sanatos :ninja:

Doamne fereste


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 13 Dec 2008, 00:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:
Doamne fereste

asa am zis si eu cand am auzit..dar se prea poate sa fie o simpla coincidenta si atat!!!fiecare priveste cum vrea...(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 13 Dec 2008, 10:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
asa am zis si eu cand am auzit..dar se prea poate sa fie o simpla coincidenta si atat!!!fiecare priveste cum vrea...(?)

M-au trecut toate frigurile in momentul asta....Foarte ciudat...bine nici eu nu cred foarte mult in vise dar sunt unele care ma pun pe ganduri si in special cele urate .......


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 13 Dec 2008, 13:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:
M-au trecut toate frigurile in momentul asta....Foarte ciudat...bine nici eu nu cred foarte mult in vise dar sunt unele care ma pun pe ganduri si in special cele urate .......

asa e...mereu ne gandim ca ar putea exista o legatura...dar stand asa si temandu-ne nu facem altceva decat sa provocam noi insine evenimentul...sau poate ca nu...eu stiu...e prea complicata chestia asta pentru mine...chiromantismul nu m-a preocupat niciodata:wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise
MesajScris: 13 Dec 2008, 15:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
asa e...mereu ne gandim ca ar putea exista o legatura...dar stand asa si temandu-ne nu facem altceva decat sa provocam noi insine evenimentul...sau poate ca nu...eu stiu...e prea complicata chestia asta pentru mine...chiromantismul nu m-a preocupat niciodata:wacko:

De speriat ne mai speriem noi , dar eu una sunt una din cele mai optimiste persoane si tot timpul consider ca va fi mai bine si ca voi reusi sa trec peste orice...acuma numai D-zeu mai stie cum e....


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România