Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 21:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 14:29 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:

multumesc pt invitatia de a lua parte la discutiile de pe acest topic. probabil o voi face in momentul in care as avea cea mai vaga idee despre ce faceti sau cine sunteti. iar daca as sta sa povestesc unui grup restrans de persoane intamplarile cotidiene sau despre cum mi-am petrecut ziua, sa fii sigura ca nu ar interesa pe nimeni. tocmai de aceea este topicul vostru. eu..as fi o intrusa mai ales pt ca nu va cunosc de pe alte forumuri. amuzamntul tocmai in asta consta: sunteti voi cu voi.


Cand am inceput sa scriem aici chiar am precizat ca nu este numai forumul "nostru" prin faptul ca am invitat si alte doritoare sa ni se alature. Eu sper ca am inteles bine care este menirea acestui topic, daca nu, rog pe una dintre moderatoare (sau supermoderatoare :nblink: ) sa ma "lumineze" :)
Asa cum a spus si Sydonia, nu cred ca e cazul sa fiti rautacioase, la urma urmei nu vad de ce deranjeaza faptul ca scriem aici O:)
Prin urmare...hai sa "ne imprietenim" :hap_d:

PS: daca vrei putem incepe prin a dezbate legea care ti-a inspirat citatul din semnatura :p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 14:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

Cand am inceput sa scriem aici chiar am precizat ca nu este numai forumul "nostru" prin faptul ca am invitat si alte doritoare sa ni se alature. Eu sper ca am inteles bine care este menirea acestui topic, daca nu, rog pe una dintre moderatoare (sau supermoderatoare :nblink: ) sa ma "lumineze" :)
Asa cum a spus si Sydonia, nu cred ca e cazul sa fiti rautacioase, la urma urmei nu vad de ce deranjeaza faptul ca scriem aici O:)
Prin urmare...hai sa "ne imprietenim" :hap_d:

PS: daca vrei putem incepe prin a dezbate legea care ti-a inspirat citatul din semnatura :p


adica sa facem o mica analiza literara a citatului din Coelho?:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 14:53 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:

adica sa facem o mica analiza literara a citatului din Coelho?:)

Da..desi am citit Alchimistul (sper ca zic bine) cam de multisor :) Eu ma refeream la The Secret (atat filmul, dar si cartea), pe care daca nu l-ai vazut/ai citit-o, iti recomand. Este dezbatuta pe larg aceasta lege a atractiei universale si pot spune ca functioneaza (din propria-mi experienta desigur):wok:

In alta ordine de idei, am vazut cateva poze de la nunta voastra si ati fost f frumosi :) Casa de piatra si multa fericire!
Sala a fost cea de la Turabo?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 15:02 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2009, 19:05
Mesaje: 14
Citat:
Buna fetele mele!
Cristina, La Multi Ani cu saaanatate, sa iti dea Domnul tot ce doresti..." :napplause::ndance: din toata inima mea, care... bate in sincron!!!!!!
:heart: DAAAAA!!! AVEM BB in burtic!!!
As atasa o poza cu testul, dar habar n-am cum se face!
Va pup si va astept sa povestim!!!!

:rofl:;):lips::lips::lips::lips::lips::ncake:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 15:02 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mai 2007, 02:23
Mesaje: 413
Citat:

Fetelor! de ce suneti asa de rautacioase?
Desigur ca ne cunoastem, suntem fete care au trecut prin emotiile si frumusetile nuntii, si am cautat un loc unde putem sa ne continuam relatia si sa facem noi cunostinte.
N-a zis nimeni ca nu sunteti bine venite.
:hug:


Sydonia in primul rand felicitari pentru bebic si multa sanatate.
Referitor la fetele veterane de pe acest forum (nu toate) eu zic sa nu va suparati, asa sunt ele unice :D eu tot din cauza asta nu mai postez pe acest forum. Daca va simtiti bine aici faceti-o in continuare, daca administratorul nu v-a atras atentia ca nu e bine :ok: te-am pupat

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 15:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
Da..desi am citit Alchimistul (sper ca zic bine) cam de multisor :) Eu ma refeream la The Secret (atat filmul, dar si cartea), pe care daca nu l-ai vazut/ai citit-o, iti recomand. Este dezbatuta pe larg aceasta lege a atractiei universale si pot spune ca functioneaza (din propria-mi experienta desigur):wok:

In alta ordine de idei, am vazut cateva poze de la nunta voastra si ati fost f frumosi :) Casa de piatra si multa fericire!
Sala a fost cea de la Turabo?

multumim.
nu. sala a fost Balada de la Intrcontinental, iar in legatura cu cartea, de care zici, nu am citit-o dar, daca imi spui autorul, promit sa o citesc



Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 16:42 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Rhonda Byrne e autoarea cartii :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 17:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
Rhonda Byrne e autoarea cartii :)


multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 17:29 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2009, 18:55
Mesaje: 23
de ce sunteti atat de rautacioase? :nscmoll::hap_w:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 19:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

Buna Dj... scuze... Shadow!:njump: bine ai venit!
Ce frumos, aveti balcon! sa caut niste pozici cu amenajari florale, sa vezi ca va veti simti ca intro gr.botanica primavara, cand stati la o cafea.:wok:



Buna fetelor !

am si eu o intebare, pana la urma Dj sau Shadow? esti defapt Dj?

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 20:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Sydonia in primul rand felicitari pentru bebic si multa sanatate.
Referitor la fetele veterane de pe acest forum (nu toate) eu zic sa nu va suparati, asa sunt ele unice :D eu tot din cauza asta nu mai postez pe acest forum. Daca va simtiti bine aici faceti-o in continuare, daca administratorul nu v-a atras atentia ca nu e bine :ok: te-am pupat


iar incepem aceeasi discutie si aici?...
oricum...ne mandrim ca suntem unice:D.tu nu esti?:D

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 20:54 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2009, 14:34
Mesaje: 14
In primul rand multumesc pentru mesaje frumoase:heart:
In al doilea rand, am inceput sa scriem aici pt ca am vazut ca e un topic "parasit" si am crezut ca nu vom deranja pe nimeni.. se pare ca nu e intocmai asa, desi nu inteleg de ce? ati putea incerca sa ne cunoasteti, cien stie ce iese?
Sa stiti ca suntem niste fete foarte de treaba, care au legat o prietenie pe neve, adica nu ne-am intalnit niciodata in viata, dar nicicand rautatea sau invidia sau alte chestii urate nu si-au pus cuvantul intre noi, si suntem tare mandre de asta.
Am cautat un locsor, care ne fie oaza de liniste si relaxare, dorim sa va cunoastem si noi, dar va rog, lasati rautatea la o parte,deoarece chiar nu suntem persoane care reactioneaza la asa ceva.
:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 20:55 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2009, 14:34
Mesaje: 14
Citat:


Buna fetelor !

am si eu o intebare, pana la urma Dj sau Shadow? esti defapt Dj?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 20:57 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Constat ca desi nu am initiat si nici nu am intretinut certuri sau alte rautati, ele tot apar din diverse "surse". Dragelor, daca nu aveti nimic interesant de spus, daca nu aveti nici cea mai mica intentie de a socializa si a va "imprieteni" cu noi cele care ne-am apucat sa ne conversam aici, de ce continuati sa va legati de tot felul de lucrusoare? Inca o data, deranjeaza cu ceva ce postam noi aici, supara cu ceva? Daca da, de ce continuati sa ne cititi si sa veniti cu fel de fel de rautati? Cu tot respectul, dar altceva mai bun de facut nu aveti?
Eu va urez seara frumoasa si..mai ganditi-va :hap_w: Daca nu si nu, ce pot spune, din partea mea numai bine si mai vorbim cand vom avea cu adevarat ce vorbi!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 21:00 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2009, 14:34
Mesaje: 14
Citat:


Buna fetelor !

am si eu o intebare, pana la urma Dj sau Shadow? esti defapt Dj?

:wacko: n-am zis Dj, am zis Dj..., ceea ce inseamna ca persoana respectiva are un nume pe care noi, care o stim de mai de mult il cunoastem.. dar care pt voi n-ar zice nimic, deci ignorati acest mic aspect neinsemnant, adica ce inseamna numele aici? nu? doar un mijloc de mediere.
Pe mine de ex ma cheama Melinda si fetele imi spun Mel, dar acest username fiind ocupat mi-am ales numele catelusei mele preferate.
Atat.:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 21:13 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mai 2007, 02:23
Mesaje: 413
Citat:

iar incepem aceeasi discutie si aici?...
oricum...ne mandrim ca suntem unice:D.tu nu esti?:D


Nici nu ma indoiam ca nu va mandriti cat de unice sunteti :hap_w::hap_w:
Eu sunt unica pentru mine, pentru familia mea, pentru sotul meu dar pentru restul sunt normala sau mai putin normala in functie de parerea fiecaruia :D:D:D
Iar referitor daca incepem iar vreo discutie stai linistita nici nu aveam de gand, mi-au ajuns :-`mi-am exprimat doar parerea O:)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 21:48 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2009, 19:05
Mesaje: 14
Buna seara fetili!
Mel abia astept sa vaz prima eco a bebeusului sau bebelusei! Tare m-am bucurat ca in sfarsit esti doi in unu cum imi placea mie sa spun. Sincer ma apuca pofta sa mai fac cun bebe dar momentan ma abtin.
Mada fa abstractie de micile rautati.
Ayrun Dj sau Shadow sunt aceasi persoana adica eu. Am renuntat la primul nick ca sa pot discuta liber ce ma doare si e nu fara sa ma trezec ca se tine careva de coada mea.
Din pacate in lumea asta misto a internetului intalnim si oameni care au una bucata problema cu viata altuia. Asa ca am fost nevoita sa renunt la nick-ul vechi si sa il iau pe asta care de fapt e si mai vechi. E de pe vrea cand eu eram in liceu si forumurile abia incepusera. Atunci eu ca un gamemaniac - a ce eram stateam pe forumuri in care se discuta despre jocuri pc .
Intre timp mania jocurilor pc nu a trecut doar ca timpul e limitat . Nu de alta dar tero ( e baietelul meu de 3 ani ) e acum centrul universului meu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 21:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Buna seara fetili!
Mel abia astept sa vaz prima eco a bebeusului sau bebelusei! Tare m-am bucurat ca in sfarsit esti doi in unu cum imi placea mie sa spun. Sincer ma apuca pofta sa mai fac cun bebe dar momentan ma abtin.
Mada fa abstractie de micile rautati.
Ayrun Dj sau Shadow sunt aceasi persoana adica eu. Am renuntat la primul nick ca sa pot discuta liber ce ma doare si e nu fara sa ma trezec ca se tine careva de coada mea.
Din pacate in lumea asta misto a internetului intalnim si oameni care au una bucata problema cu viata altuia. Asa ca am fost nevoita sa renunt la nick-ul vechi si sa il iau pe asta care de fapt e si mai vechi. E de pe vrea cand eu eram in liceu si forumurile abia incepusera. Atunci eu ca un gamemaniac - a ce eram stateam pe forumuri in care se discuta despre jocuri pc .
Intre timp mania jocurilor pc nu a trecut doar ca timpul e limitat . Nu de alta dar tero ( e baietelul meu de 3 ani ) e acum centrul universului meu.


atunci bine ai revenit DJ.:p.Ne bucuram sa vedem ca de fapt nu ai ceva cu acest forum si ca supararea ta nu a tinut o vesnicie:)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 22:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
Buna seara fetili!
Mel abia astept sa vaz prima eco a bebeusului sau bebelusei! Tare m-am bucurat ca in sfarsit esti doi in unu cum imi placea mie sa spun. Sincer ma apuca pofta sa mai fac cun bebe dar momentan ma abtin.
Mada fa abstractie de micile rautati.
Ayrun Dj sau Shadow sunt aceasi persoana adica eu. Am renuntat la primul nick ca sa pot discuta liber ce ma doare si e nu fara sa ma trezec ca se tine careva de coada mea.
Din pacate in lumea asta misto a internetului intalnim si oameni care au una bucata problema cu viata altuia. Asa ca am fost nevoita sa renunt la nick-ul vechi si sa il iau pe asta care de fapt e si mai vechi. E de pe vrea cand eu eram in liceu si forumurile abia incepusera. Atunci eu ca un gamemaniac - a ce eram stateam pe forumuri in care se discuta despre jocuri pc .
Intre timp mania jocurilor pc nu a trecut doar ca timpul e limitat . Nu de alta dar tero ( e baietelul meu de 3 ani ) e acum centrul universului meu.


intreb , pt ca a existat aici pe site o fata cu acest id si nu stiam daca tu esti aceea persoana. atata tot, pana la urma esti dj miresica de iulie 2006 sau e doar o coincidenta de id-uri?

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 24 Feb 2009, 22:07 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

intreb , pt ca a existat aici pe site o fata cu acest id si nu stiam daca tu esti aceea persoana. atata tot, pana la urma esti dj miresica de iulie 2006 sau e doar o coincidenta de id-uri?

Din controverse se nasc ideile bune. Daca nu facem decat sa aprobam nu ne alegem cu nimic. Ne oprim din evolutie. Asa ca nu inteleg ce tot atata suparare. Cum pune cineva o intrebare sau raspunde mai acid, cum gata punem botul. Chiar asa sensibile suntem noi femeile in ziua de azi? Hai sa fim serioase si sa ne sustinem punctele de vedere cat sa nu devenim penibile, apoi sa schimbam subiectul. Lasati sensibilitatile!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 41 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România