Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 08:25


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 162 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 23:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
laura_sandu scrie:
super.Pare foate frumos :)

este...numai ca e tare mult stres inainte......ptr ca nu stii cu adevarat ce sa cumperi ptr fiecare in parte,chiar si o nimica toata costa timp si bataie de cap,dar pana la urma va fi bine....inc anu sunt gata si duminica vineeeeeeee...Sinterklaas,mai sunt si -10 grade afara si ninsoare.....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 30 Noi 2010, 12:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
laura_sandu scrie:
http://sory.ro/personalizari/calendare

aici fac eu calendarele.Poate va ajuta :)

multumesc frumos!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 02 Dec 2010, 20:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Laura,foarte faina ideea ta cu caledarele ,imi place mult.cum procedezi mai exact?faci comanda si iti trimit ei prin curier ceva?eu am intrat acolo pe site dar nu prea m-am lamurit.am trimis si un mail dar tot nu m-au lamurit :( mi-au spus doar ca pot trimite poze pt fiecare luna si detalii despre pret gasesc pe site.eu nu as vrea decat vreo 2,3 bucati,mi-e sa nu fie niste cheltuieli postale imense :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 03 Dec 2010, 00:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
ral_ct scrie:
Laura,foarte faina ideea ta cu caledarele ,imi place mult.cum procedezi mai exact?faci comanda si iti trimit ei prin curier ceva?eu am intrat acolo pe site dar nu prea m-am lamurit.am trimis si un mail dar tot nu m-au lamurit :( mi-au spus doar ca pot trimite poze pt fiecare luna si detalii despre pret gasesc pe site.eu nu as vrea decat vreo 2,3 bucati,mi-e sa nu fie niste cheltuieli postale imense :)


iti fac cate bucati vrei tu.LA calendare se adauga transportul 25-30 de lei.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 03 Dec 2010, 18:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
aha..mersi mult!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 09 Dec 2010, 18:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
ral_ct scrie:
aha..mersi mult!


si noi am primit de la sora mea calendare cu noi (cu mine si Andrei adica, in tot felul de ipostaze haioase) iar noi le-am facut cadou socrilor, de mos, anul trecut, calendare de birou cu poze de prin calatorii :) au fost super bucurosi si mandri! si eu il tin la birou pe cel primit de la sora mea, e f dragut.

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 17 Dec 2010, 10:58 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
In sfarsit am cumparat si eu cadouri :mrgreen:
Altadata le cumparam cu ceva timp inainte dar acum nu prea am avut timp sa ma plimb, sa ma uit.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 17 Dec 2010, 22:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
carlita scrie:
In sfarsit am cumparat si eu cadouri :mrgreen:
Altadata le cumparam cu ceva timp inainte dar acum nu prea am avut timp sa ma plimb, sa ma uit.

si eu abia azi am terminat de cumparat cadourile.....norocul meu ca anul asta il tinem pe Mos Craciun ca altfel nu stiu ce ma faceam......mai am sa le impachetez si gata.....
abia astep sa vad ce primesc eu :had_d:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 17 Dec 2010, 22:26 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
elyt1000 scrie:
si eu abia azi am terminat de cumparat cadourile.....norocul meu ca anul asta il tinem pe Mos Craciun ca altfel nu stiu ce ma faceam......mai am sa le impachetez si gata.....
abia astep sa vad ce primesc eu :had_d:



Ce ai cumparat Eli? :D
Ce cadouri?

Eu nu stiu daca mai primesc cadou de Craciun, am primit si astazi un cadou si maine mergem sa ridicam de la magazin cadoul cel mare care a venit pe comanda :D (care este pt noi 2, pentru camera noastra )

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 17 Dec 2010, 22:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
carlita scrie:
Eu nu stiu daca mai primesc cadou de Craciun, am primit si astazi un cadou si maine mergem sa ridicam de la magazin cadoul cel mare care a venit pe comanda :D (care este pt noi 2, pentru camera noastra )



si ce cadouri? :D , dar v-ati mutat impreuna? de cand? eu te stiam acasa la ai tai

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 17 Dec 2010, 22:42 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Ayrun scrie:
si ce cadouri? :D , dar v-ati mutat impreuna? de cand? eu te stiam acasa la ai tai



Eu locuiesc impreuna cu parintii mei si cu Mihai de 3 ani de zile.
Sora mea locuia dinainte sa se casatoreasca la prietenul ei, iar acum in 10 decembrie s-au mutat la casuta lor.

Am primit astazi un set de bijuterii foarte dragute(cercei si pandativ) din argint si cristale swarosky rosii in forma de floare...si am si garantie la ele 1 an de zile "cica" (apoi nu stiu ce s-ar putea strica la ele, oricum nu le port zilnic :D )

Si ca si cadou pentru noi ne-am cumparat un alt lcd, e un model mai nou, aparut in octombrie cu mai multe functii decat avea celalalt, si acesta vechi, care l-am luat acum 2 ani de zile il dam surorii mele si sotului ei "cadou", ei deocamdata nu au nici un fel de tv pentru ca au fost nevoiti sa-si ia altele mai utile(plita,cuptor, frigider, mobila...etc, stiti si voi :D ) ...dar cu ocazia asta ii ajutam si noi putin.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 17 Dec 2010, 23:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
carlita scrie:

Eu locuiesc impreuna cu parintii mei si cu Mihai de 3 ani de zile.
Sora mea locuia dinainte sa se casatoreasca la prietenul ei, iar acum in 10 decembrie s-au mutat la casuta lor.

Am primit astazi un set de bijuterii foarte dragute(cercei si pandativ) din argint si cristale swarosky rosii in forma de floare...si am si garantie la ele 1 an de zile "cica" (apoi nu stiu ce s-ar putea strica la ele, oricum nu le port zilnic :D )

Si ca si cadou pentru noi ne-am cumparat un alt lcd, e un model mai nou, aparut in octombrie cu mai multe functii decat avea celalalt, si acesta vechi, care l-am luat acum 2 ani de zile il dam surorii mele si sotului ei "cadou", ei deocamdata nu au nici un fel de tv pentru ca au fost nevoiti sa-si ia altele mai utile(plita,cuptor, frigider, mobila...etc, stiti si voi :D ) ...dar cu ocazia asta ii ajutam si noi putin.


Foarte frumos din partea voastra.Este un cadou destul de costisitor si daca le este si necesar cu siguranta se vor bucura foarte tare.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 17 Dec 2010, 23:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
carlita scrie:
Ce ai cumparat Eli? :D
Ce cadouri?

Eu nu stiu daca mai primesc cadou de Craciun, am primit si astazi un cadou si maine mergem sa ridicam de la magazin cadoul cel mare care a venit pe comanda :D (care este pt noi 2, pentru camera noastra )

azi am mai cumparat la nepotei cate o pereche de blugi ca erau super faini si la reducere :lol: , 2 perne decor ptr soacra mea,un parfum ptr cumnata mea si binenteles 2 perechi de cizmulite si una de incaltari sport ptr printesica mea.....cam atat :lol: ......ai spus ca tie iti place sa impachetezi cadouri,eu am oroare,te astept pe la mine sa-mi dai o mana de ajutor
super tare....si ce ai primit azi???????
p.s......acum am citit ce ai primit...super frumos.....si cadoul pe care vreti sa-l faceti surorii tale cred eu ca e minunat

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:01 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
elyt1000 scrie:
azi am mai cumparat la nepotei cate o pereche de blugi ca erau super faini si la reducere :lol: , 2 perne decor ptr soacra mea,un parfum ptr cumnata mea si binenteles 2 perechi de cizmulite si una de incaltari sport ptr printesica mea.....cam atat :lol: ......ai spus ca tie iti place sa impachetezi cadouri,eu am oroare,te astept pe la mine sa-mi dai o mana de ajutor
super tare....si ce ai primit azi???????
p.s......acum am citit ce ai primit...super frumos.....si cadoul pe care vreti sa-l faceti surorii tale cred eu ca e minunat


Multe cadouri ai luat :D
Eu anul asta, recunosc...nu m-am prea implicat si am luat aproape toate cadourile odata din lipsa de timp.
Pentru cei 2 cumnati ai mei am luat seturi de cosmetice, cumnatei o esarfa, surorii mele o pereche de cercei din argint, tatalui meu manusi de piele, soacrei un portofel si a mai ramas mama :) ...ii cautam si ei maine ceva.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:
p.s......acum am citit ce ai primit...super frumos.....si cadoul pe care vreti sa-l faceti surorii tale cred eu ca e minunat


da, frumos din partea voastra :) !!!

eu am cumparat jucarele si hainute/incaltaminte pt Sabin si pt finuta nostra , pt restul familiei, mici atentii , curele, ceasuri, portofele,pt ca avem alte cheltuieli acum, iar pt noi , ne dorim sa fim sanatosi cu totii, sa apara si Isa bine sa fie ok si o casuta noua poate asa la inceput de an, vedem cum se aranjeaza lucrurile

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Ayrun scrie:
da, frumos din partea voastra :) !!!

eu am cumparat jucarele si hainute/incaltaminte pt Sabin si pt finuta nostra , pt restul familiei, mici atentii , curele, ceasuri, portofele,pt ca avem alte cheltuieli acum, iar pt noi , ne dorim sa fim sanatosi cu totii, sa apara si Isa bine sa fie ok si o casuta noua poate asa la inceput de an, vedem cum se aranjeaza lucrurile

absolut ,asta e cel mai important...sanatatea....daca o avem putem sa le facem pe toate...si sigur ca da,voi aveti alte prioritati acum....nu vreti sa va mai mutati in alta tara Anca? am uitat tara,sper sa nu spun prostii dar este una, Suedia sau Danemarca,nu?
eu sper sa reusiti in tot ceea ce v-ati propus

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:08 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
daaaa....sanatosi sa fim cu totii !!!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
carlita scrie:
daaaa....sanatosi sa fim cu totii !!!

da sa stiti ca eu tot imi vreau cadoul de Craciun :rofl: sunt curioasa cat de cuminte am fost :rofl:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
mai..eu sincer nu ma omor niciodata cu cadourile de Craciun.Fac tot restul anului cand imi vine la persoane dragi.
De Craciun imi place sa am familia aproape si multa dragoste si sanatate.In rest...mici atentii.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:
absolut ,asta e cel mai important...sanatatea....daca o avem putem sa le facem pe toate...si sigur ca da,voi aveti alte prioritati acum....nu vreti sa va mai mutati in alta tara Anca? am uitat tara,sper sa nu spun prostii dar este una, Suedia sau Danemarca,nu?
eu sper sa reusiti in tot ceea ce v-ati propus


sigur ca plecam, toate raman la fel, doar ca acest apartament in care stam acum se va vinde si vrem sa ne luam unul doar al nostru (acesta fiind mostenire pt silviu si fratele lui) chiar daca plecam, il lasam in chirie, nu e asta o problema si este vb despre Suedia :D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 162 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România