Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 162 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Ayrun scrie:

sigur ca plecam, toate raman la fel, doar ca acest apartament in care stam acum se va vinde si vrem sa ne luam unul doar al nostru (acesta fiind mostenire pt silviu si fratele lui) chiar daca plecam, il lasam in chirie, nu e asta o problema si este vb despre Suedia :D


pana la urma cand plecati, Anca?La inceputul anului pleaca Silviu?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Ayrun scrie:

sigur ca plecam, toate raman la fel, doar ca acest apartament in care stam acum se va vinde si vrem sa ne luam unul doar al nostru (acesta fiind mostenire pt silviu si fratele lui) chiar daca plecam, il lasam in chirie, nu e asta o problema si este vb despre Suedia :D

ok,acum am inteles.....Suedia,ei am fost pe aproape....eu sper sa va indepliniti toate visele si sa va iasa asa cum va doriti :hug:
Laura mie imi plac la nebunie cadourile de Craciun.....sunt ca un copil mic ,abia le astept,trebuie sa ma vezi cum le desfac :lol: ....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:

pana la urma cand plecati, Anca?La inceputul anului pleaca Silviu?


nu este fixata o data anume, mai intai sa nasc eu sa ne linistim putin si apoi luam decizii, daca pleaca el inainte sau cu totii, undeva pe la sf lui ian, sau in cursul lui feb, acum nu stim nici noi exact

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:
ok,acum am inteles.....Suedia,ei am fost pe aproape....eu sper sa va indepliniti toate visele si sa va iasa asa cum va doriti :hug:
Laura mie imi plac la nebunie cadourile de Craciun.....sunt ca un copil mic ,abia le astept,trebuie sa ma vezi cum le desfac :lol: ....


multumim mult Ely, speram si noi la fel.

mai, si mie imi plac de obicei cadourile, dar poate ca din cauza starii mele actuale, nu prea pun accent pe ele,si unde cred ca mi-am pierdut si verigheta, nu stiu cum si unde, dar nu o mai gasesc :cry: , si acum zice Silviu ca asta sa fie cadoul nostru, sa ne luam o pereche noua de verighete :( , in schimb ma bucur ca Sabin tot primeste cadouri, astept sa i le pun la brad :D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 00:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Ayrun scrie:

multumim mult Ely, speram si noi la fel.

mai, si mie imi plac de obicei cadourile, dar poate ca din cauza starii mele actuale, nu prea pun accent pe ele,si unde cred ca mi-am pierdut si verigheta, nu stiu cum si unde, dar nu o mai gasesc :cry: , si acum zice Silviu ca asta sa fie cadoul nostru, sa ne luam o pereche noua de verighete :( , in schimb ma bucur ca Sabin tot primeste cadouri, astept sa i le pun la brad :D


eu mi-am pierdut verigheta chiar inainte de nunta :)
Va cumparati altele si gata....si noi vrem sa le schimbam anul viitor cand facem 5 ani de la casatorie.O sa fie cadoul nostru pe Craciunul viitor.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 11:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:

eu mi-am pierdut verigheta chiar inainte de nunta :)
Va cumparati altele si gata....si noi vrem sa le schimbam anul viitor cand facem 5 ani de la casatorie.O sa fie cadoul nostru pe Craciunul viitor.


:(, da cu siguranta ne vom lua altele, doar ca mi-e asa ciuda, nu ca relatia noastra ar sta intr-o bucata de metal, dar asa ......poate de luna viitoare sa ma uita dupa vreun model ceva, si noi tot 5 ani facem de la casa, dar le luam mai devreme :))

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 11:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
oo ce de cadourii ati cumparat si primit...am inceput sa cumparam si noi din ele...cateva mici atentii pt parintii, jucarii pt Erika, nepoata mea si nasicul nostru...mai trebuie sa le luam ceva jucarii pt nosicii dar nu mai gasim ce vroiam noi...mai cautam si daca nu ne orientam spre altceva...noi am primit deja cadoul de mos craciun( ne-am luat si noi un alt lcd, dvd si o perie rotativa pt mine) acum asteptam sa vadem ce primim de la restul...si mie imi plac foarte mult cadourile dar uneori ma enervez cand imi ia ceva ce nu-mi place...eu prefer sa iau ceva simbolic si care sa nu depinda foarte mult de gustul cuiva daca nu stiu sigur ce gusturi are decat sa ii iau ceva care sa nu-i placa...in rest ne dorim multa sanatate si fericire

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 14:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
oficial aseara am terminat cu cadourile si eu...adi saracu a fost ultimul la care sa ii iau...am vrut sa ii fac surpriza cu un tv (vad ca multa lume a primit cadouri de mos craciun :) dar lui ii trebuie nu stiu ce hau bau de tv si decat sa dau banii si sa nu fie ala care ii trebuie lui mai bine lipsa...asa ca i-am luat un playstation...tot ma bate la cap sa ma duc sa il iau ca ii redus acum si tot ii zic ca nu...amu ii suparat pe mine ca n-am vrut sa ma duc sa il iau...nu are rabdare inca o sapt sa vada ce ii aduce mosu :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 20:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Bamba scrie:
oficial aseara am terminat cu cadourile si eu...adi saracu a fost ultimul la care sa ii iau...am vrut sa ii fac surpriza cu un tv (vad ca multa lume a primit cadouri de mos craciun :) dar lui ii trebuie nu stiu ce hau bau de tv si decat sa dau banii si sa nu fie ala care ii trebuie lui mai bine lipsa...asa ca i-am luat un playstation...tot ma bate la cap sa ma duc sa il iau ca ii redus acum si tot ii zic ca nu...amu ii suparat pe mine ca n-am vrut sa ma duc sa il iau...nu are rabdare inca o sapt sa vada ce ii aduce mosu :)


si ionut vrea ceva ghete de fotbal de Craciun si un telefon nou.O sa il pun sa aleaga unul dintre ele si ii pun sub brad cadoul...desi nu a fost prea cuminte anul asta.Eu chiar nu imi doresc nimic.Nu am nici un chef anul asta nici de sarbatori , nici de cadouri.Ma enerveaza ca suntem iar pe drumuri....de la zalau la mures....ca stam in cluj de rev.....abia astept sa vina vara... :cry: :wall:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 21:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
laura_sandu scrie:

si ionut vrea ceva ghete de fotbal de Craciun si un telefon nou.O sa il pun sa aleaga unul dintre ele si ii pun sub brad cadoul...desi nu a fost prea cuminte anul asta.Eu chiar nu imi doresc nimic.Nu am nici un chef anul asta nici de sarbatori , nici de cadouri.Ma enerveaza ca suntem iar pe drumuri....de la zalau la mures....ca stam in cluj de rev.....abia astept sa vina vara... :cry: :wall:

sincer nici eu nu am chef de sarbatori...ma enerveaza ca trebuie sa stau acasa de rev

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 22:04 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
lily scrie:
sincer nici eu nu am chef de sarbatori...ma enerveaza ca trebuie sa stau acasa de rev



Eu abia astept sarbatorile :love:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 22:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
mie imi plac sarbatorile de iarna ffff mult...si anul asta abia astept si rev...mergem in sfarsit si noi undeva sa petrecem...dans...muzica :)) abia astept...tot numai pe la unii si altii in sezatoare m-am saturat...parca nici nu simteam ca trec intr-un an nou...singura chestie care nu prea imi place ii ca de ajun de craciun mergem la niste prieteni...si or sa fie si prietenii aia cu care nu mai vorbim (povestea cu fetele care s-au certat etc etc)...sper sa nu apara alte incidente de tura asta sa imi strice cheful :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 18 Dec 2010, 23:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Bamba scrie:
mie imi plac sarbatorile de iarna ffff mult...si anul asta abia astept si rev...mergem in sfarsit si noi undeva sa petrecem...dans...muzica :)) abia astept...tot numai pe la unii si altii in sezatoare m-am saturat...parca nici nu simteam ca trec intr-un an nou...singura chestie care nu prea imi place ii ca de ajun de craciun mergem la niste prieteni...si or sa fie si prietenii aia cu care nu mai vorbim (povestea cu fetele care s-au certat etc etc)...sper sa nu apara alte incidente de tura asta sa imi strice cheful :)


si eu abia astept acum sarbatorile, nu stiu dc, dar asa simtim amandoi, de data asta craciunul si reve vor fi la noi, asta daca nu vom face reve la spital :D , nu conteaza

Gabi, eu zic sa incerci sa te simti bine chiar daca vin "prietenii", nu are rost sa va stricati sarbatorile

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 19 Dec 2010, 07:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
incerc sa nu ma gandesc prea mult la ei si sa ma concentrez la lucrurile frumoase :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 19 Dec 2010, 19:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Ayrun scrie:
:(, da cu siguranta ne vom lua altele, doar ca mi-e asa ciuda, nu ca relatia noastra ar sta intr-o bucata de metal, dar asa ......poate de luna viitoare sa ma uita dupa vreun model ceva, si noi tot 5 ani facem de la casa, dar le luam mai devreme :))

chiar asa....luati altele si gata....a mea nu imi mai vine ,e prea mica,trebuie sa merg sa o largesc ori sa slabesc brusc ca sa o pot purta :lol: ,cred ca nu am purtat-o de 7-8 luni....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 19 Dec 2010, 19:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Bamba scrie:
incerc sa nu ma gandesc prea mult la ei si sa ma concentrez la lucrurile frumoase :)

exact....nu trebuie sa te gandesti prea mult,lasa totul sa vina de la sine,simtete bine,distreazate si nu baga in seama rautatile gratuite....va fi bine,sigur

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 20 Dec 2010, 13:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
elyt1000 scrie:
chiar asa....luati altele si gata....a mea nu imi mai vine ,e prea mica,trebuie sa merg sa o largesc ori sa slabesc brusc ca sa o pot purta :lol: ,cred ca nu am purtat-o de 7-8 luni....



eu nu am purtat 1 an si ceva verigheta.Ionut zicea ca nu mai vreau sa o port :love: , dar chiar ma strangea.Acum e din nou la locul ei....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 20 Dec 2010, 14:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:
eu nu am purtat 1 an si ceva verigheta.Ionut zicea ca nu mai vreau sa o port :love: , dar chiar ma strangea.Acum e din nou la locul ei....



am gasit deja un model care sa ne placa la amandoi , dupa ce nasc si imi revin voi face comanda la ele, asta daca nu vad altele si tot asa :nlol:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 20 Dec 2010, 14:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Ayrun scrie:


am gasit deja un model care sa ne placa la amandoi , dupa ce nasc si imi revin voi face comanda la ele, asta daca nu vad altele si tot asa :nlol:



sunt sigura ca va descurcati.Normal ca nu e placut sa iti pierzi verigheta...stiu ca m-am suparat si eu.Dar chiar nu e un capat de tara.Se rezolva :)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 20 Dec 2010, 15:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:

sunt sigura ca va descurcati.Normal ca nu e placut sa iti pierzi verigheta...stiu ca m-am suparat si eu.Dar chiar nu e un capat de tara.Se rezolva :)


da exact, nu e placut, m-a intristat, dar vb ta, nu e un capat de tara, ne luam altele, mi-a zis Silviu ca vom merge cu ele la biserica( cu toate ca stii ca nu imi surade, dar na) sa fie ca la carte :D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 162 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România