Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 15:54


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 162 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 22 Noi 2010, 17:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
elyt1000 scrie:
pai le-am cumparat eu pe toate :lol: ...doar stii ca am obsesie la winnie de Pooh.....hai mai ca glumesc....sper sa o gasesti in bv....

sper dar sincer cred ca sunt putine sanse ca ajung tocmai luna viitoare...am mai rugat pe cineva sa-mi caute si in Bucuresti dar nu stie sigur daca ajunge ca este cam departe magazinul de ea...eu nu am obsesie numai ca mi s-a pus pata pe masinuta asta si mie cand mi se pune...acum daca nu gasesc asta sincer nici nu stiu ce sa-i iau altceva...parca acum nu-mi mai place nimic cu toate ca sunt o gramada de jucarii faine, dar asa sunt eu...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 22 Noi 2010, 17:07 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
lily scrie:
sper dar sincer cred ca sunt putine sanse ca ajung tocmai luna viitoare...am mai rugat pe cineva sa-mi caute si in Bucuresti dar nu stie sigur daca ajunge ca este cam departe magazinul de ea...eu nu am obsesie numai ca mi s-a pus pata pe masinuta asta si mie cand mi se pune...acum daca nu gasesc asta sincer nici nu stiu ce sa-i iau altceva...parca acum nu-mi mai place nimic cu toate ca sunt o gramada de jucarii faine, dar asa sunt eu...



Unde ai cautat in Sibiu Lili?
Daca vrei pot sa caut aici la noi, eu saptamanal merg prin supermarket-uri, ma pot uita la standurile de copilasi :) sau la magazinele de copii din mall.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 22 Noi 2010, 17:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
lily scrie:
vreau o masinuta Winne The Pooh din oferta dar aici nu mai sunt...s-au vandut toate :(


o sa ma uit in carrfour, poate pe aici nu s-ua vandut :ok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 22 Noi 2010, 18:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
carlita scrie:
ce frumos :)
mie imi place sa impachetez cadouri...cred ca asta imi place cel mai mult defapt :)))

atunci Carlita te invit la mine la impachetat cadouri,eu urasc partea asta tare mult,de asta imi place aici cand merg sa cumpar un cadou ptr cineva mi-l impacheteaza frumos de la magazin,dar ptr sarbatori;e de iarna trebuie sa le fac singurica.....nu-mi place si gata...

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 22 Noi 2010, 20:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
carlita scrie:
Unde ai cautat in Sibiu Lili?
Daca vrei pot sa caut aici la noi, eu saptamanal merg prin supermarket-uri, ma pot uita la standurile de copilasi :) sau la magazinele de copii din mall.

am cautat peste tot ieri...chiar si pe net dar nu am gasit...era in carrfour dar s-au vandut...vineri cand am fost la cumparaturii mai erau dar am zis ca vin in alta zi sa le iau...chiar nu m-am gandit ca se vand toate...sambata mi-a venit si mie ideea ca ar trebuii sa le cumpar ca poate se vand dar am fost ocupati sa gasim cadourile pt noi si am intarziat cam mult si trebuia sa ajung acasa sa-i dau sa pape la Erika si nu am mai trecut prin carrfour si duminica nu mai erau

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 23 Noi 2010, 15:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
lily scrie:
am cautat peste tot ieri...chiar si pe net dar nu am gasit...era in carrfour dar s-au vandut...vineri cand am fost la cumparaturii mai erau dar am zis ca vin in alta zi sa le iau...chiar nu m-am gandit ca se vand toate...sambata mi-a venit si mie ideea ca ar trebuii sa le cumpar ca poate se vand dar am fost ocupati sa gasim cadourile pt noi si am intarziat cam mult si trebuia sa ajung acasa sa-i dau sa pape la Erika si nu am mai trecut prin carrfour si duminica nu mai erau


in carrfour bv mai erau destul de multe masinute cu winnie the pooh ( daca ce am vazut eu este ceea ce vrei tu) la 178 lei sau ceva de acest gen, nu am tinut minte pretul

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 23 Noi 2010, 15:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
SweetNicoleta scrie:
in carrfour bv mai erau destul de multe masinute cu winnie the pooh ( daca ce am vazut eu este ceea ce vrei tu) la 178 lei sau ceva de acest gen, nu am tinut minte pretul

este la 129 lei...cred ca nu ai tinut minte pretul pt ca nu stiu o alta masinuta la pretul asta...este si in oferta de jucarii...multumesc frumos Nico si sper din tot sufletul sa nu se dea pana ajung eu cu toate ca ma indoiesc

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 23 Noi 2010, 16:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
lily scrie:
este la 129 lei...cred ca nu ai tinut minte pretul pt ca nu stiu o alta masinuta la pretul asta...este si in oferta de jucarii...multumesc frumos Nico si sper din tot sufletul sa nu se dea pana ajung eu cu toate ca ma indoiesc


da, cred ca asta e pretul, am incercat sa-l tin minte dar l-am uitat de aseara si pana azi :love:
Sper sa nu se dea, aveau vreo 7-8 masinute expuse

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 23 Noi 2010, 16:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
SweetNicoleta scrie:

da, cred ca asta e pretul, am incercat sa-l tin minte dar l-am uitat de aseara si pana azi :love:
Sper sa nu se dea, aveau vreo 7-8 masinute expuse

ce bine ar fii...cred ca acelea sunt toate...de obicei le expun pe toate

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 23 Noi 2010, 16:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
lily scrie:
ce bine ar fii...cred ca acelea sunt toate...de obicei le expun pe toate

hei lily daca iti doresti asa mult masinutza asta ptr Erika sigur o vei gasi pana la urma,sa speram doar ca Erikai ii va placea....ca asa ii cumpar si eu tot felul de jucarii Veroniquei si doar sper cand va fi mai mare sa ii placa

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 23 Noi 2010, 16:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
elyt1000 scrie:
hei lily daca iti doresti asa mult masinutza asta ptr Erika sigur o vei gasi pana la urma,sa speram doar ca Erikai ii va placea....ca asa ii cumpar si eu tot felul de jucarii Veroniquei si doar sper cand va fi mai mare sa ii placa

ma mie mi s-a pus pata pe ea si o vreau...asa sunt eu :p acum incerc sa gasesc pe cineva sa mi-o cumpere...eu cred ca ii va placea...daca nu acum cu siguranta mai tarziu da...are mai multe functii si poate fii folosita si mai tarziu...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 28 Noi 2010, 23:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Ayrun scrie:

si noi am luat o parte, inca nu au intrat in posesia noastra, le astept cam pe sapt viitoare :nblink:


eu inca nu am cumparat nimic de sarbatori.Oricum, ca si anul trecut, in familie fac calendar cu Alexandru , si asta e cadoul.
Doar Ionut si Alexandru vor primi cadouri substantiale.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 28 Noi 2010, 23:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
elyt1000 scrie:
Aici copii cred in Sinter Klaas care este pe 5 decembrie si nu in Mos Craciun,asa ca a trebuit sa ma adaptez si eu,desi in fiecare an am avut si de Craciun cate un cadouas ptr mine si sot sub bradutz...as vrea sa o invat pe Veronique si despre Mos Craciun ,dar cred ca va fi cam greu,dar am sa incerc
eu sunt aproape gata cu cadourile,la mine e mai rapid ,doar ca mai am sa le impachetez si asta imi i-a timp si rabdare :wall: ...partea asta ma oboseste
de obicei aici cand cumperi cate un cadou ti-l si impacheteaza dar la mine e diferit :) ....in fiecare an sarbatorim Sinter Klaas cu familia sotului si avem un joc super atat ptr noi cat si ptr copii.....ptr asta trebuie sa impachetam toate cadourile cu aceeasi hartie si cu cate un sticher cu numele persoanei a carui cadou este.....aruncam cu zarul pe rand,cine da cifra 6 merge dupa un cadou,ele sunt puse in asa fel incat sa nu vedem numele, luam la intamplare.....a cui nume sta pe pachet isi deschide cadoul,este fff amuzant,distractiv si binenteles fiecare are cadouri......



super.Pare foate frumos :)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 12:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
laura_sandu scrie:
eu inca nu am cumparat nimic de sarbatori.Oricum, ca si anul trecut, in familie fac calendar cu Alexandru , si asta e cadoul.
Doar Ionut si Alexandru vor primi cadouri substantiale.

ce fain...o idee foarte buna...o sa fac si eu cu Erika...tu cum le faci, o singura pagina cu toate lunile sau fiecare luna pe o pagina cu poze diferite cu el?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 13:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:

eu inca nu am cumparat nimic de sarbatori.Oricum, ca si anul trecut, in familie fac calendar cu Alexandru , si asta e cadoul.
Doar Ionut si Alexandru vor primi cadouri substantiale.


e super ideea cu calendar, cum il faci? noi de data asta cadouri doar pt ai mei si binenteles Silviu si Sabin, cadoul pt toti va fii cu siguranta Isabela care sper sa vina sanatoasa pe lume, asta e tot ce vreau de sarbatori. :D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 13:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
calendarul il fac la o tipografie din Sibiu.Le fac pt birou,cu 12 pagini si cu sina.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 14:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:
calendarul il fac la o tipografie din Sibiu.Le fac pt birou,cu 12 pagini si cu sina.


super misto, poate iti fur si eu ideea anul acesta, sa ma uit pe net la ce oferte sunt :nblink:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 14:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
laura_sandu scrie:
calendarul il fac la o tipografie din Sibiu.Le fac pt birou,cu 12 pagini si cu sina.

daca te rog frumos imi poti spune si mie la ce tipografie? :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 15:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Ayrun scrie:
e super ideea cu calendar, cum il faci? noi de data asta cadouri doar pt ai mei si binenteles Silviu si Sabin, cadoul pt toti va fii cu siguranta Isabela care sper sa vina sanatoasa pe lume, asta e tot ce vreau de sarbatori. :D

sigur ca Isabela( sa stii ca prima data am ezitat,am scris cu z si apoi am sters si am scris cu s,oricum nu conteaza,numele este frumos)va veni sanatoasa pe lume si totul va fi bine si cu mamica ei......un cadou minunat ptr toata familia de Craciun..un mic ingeras

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri de Mos Craciun
MesajScris: 29 Noi 2010, 23:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
http://sory.ro/personalizari/calendare

aici fac eu calendarele.Poate va ajuta :)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 162 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 51 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România