Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 05:26


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 13 Iun 2006, 02:56 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
am pus si eu la instrumente ceva poze de la nunta noastra. nici pana acum nu s-au aprobat, desi sunt puse de dimineata. acum, nu ca m-as grabi, dar vreau sa stiu daca am gresit cu ceva, ca sa pot remedia situatia. chestia e ca acum vreo ora am pus ceva poze la galerie si au fost aprobate imediat :blink:... dar alea de dimineata nu :wacko:... daca pur si simplu nu ati avut timp sau ati avut probleme tehnice, e ok. dar daca e din cauza mea chestia asta (poate sunt prea mari, poate formatul, etc) va rog sa-mi spuneti, ca sa pot face ceva O:)
merci frumos... :lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 14 Iun 2006, 00:15 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Nu ai gresit cu nimic. Pur si simplu sunt persoane diferite cele care aproba! Si una dintre ele a intrat mai repede, cealalta nu!

De regula termenul e 24 h in timpul programului de lucru... :-` Acuma insa cred ca sunt deja aprobate.

Ah, si ....din partea intregii echipe:

CASA DE PIATRA! Sa fie intr-un ceas bun!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 25 Iun 2006, 02:12 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Nu ai gresit cu nimic. Pur si simplu sunt persoane diferite cele care aproba! Si una dintre ele a intrat mai repede, cealalta nu!

De regula termenul e 24 h in timpul programului de lucru... :-` Acuma insa cred ca sunt deja aprobate.

Ah, si ....din partea intregii echipe:

CASA DE PIATRA! Sa fie intr-un ceas bun!!!


merci mult de tot. atat pentru urari, cat mai ales pentru faptul ca existati, ca faceti tot posibilul sa ne faceti toate mofturile, pentru faptul ca ne-ati adunat pe toate aici si ne ajutati atat de mult :love: :lips: :lips: :lips:
dupa cum vedeti, eu sunt dependenta de forumul asta (si nu sunt "internet addicted" de felul meu, il folosesc de obicei pt serviciu :ninja:) :D dar de voi pur si simplu m-am indragostit :love: imi sunteti foarte dragi si-mi vine sa va pup pe toate :D :D :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 27 Iun 2006, 13:45 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:

merci mult de tot. atat pentru urari, cat mai ales pentru faptul ca existati, ca faceti tot posibilul sa ne faceti toate mofturile, pentru faptul ca ne-ati adunat pe toate aici si ne ajutati atat de mult :love: :lips: :lips: :lips:
dupa cum vedeti, eu sunt dependenta de forumul asta (si nu sunt "internet addicted" de felul meu, il folosesc de obicei pt serviciu :ninja:) :D dar de voi pur si simplu m-am indragostit :love: imi sunteti foarte dragi si-mi vine sa va pup pe toate :D :D :D
:heart::lips::love::heart::lips::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 28 Iul 2006, 18:43 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
am si eu o problema! nu imi primeste poza la avatar! si are doar 3kile! Please help!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 28 Iul 2006, 18:48 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:


vezi sa fie 80x80 pixeli
(X) pai si cum o fac de 80x80? mica am facut-o, dar acum ii umblu si la pixeli? maaaammaaa. ma mai gandesc ....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 28 Iul 2006, 18:50 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:
(X) pai si cum o fac de 80x80? mica am facut-o, dar acum ii umblu si la pixeli? maaaammaaa. ma mai gandesc ....

mi-a iesit de 68x80. oare va merge?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 28 Iul 2006, 18:51 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:


incearca....

A MERS! sa vedem daca s-o vedea ceva .... merci!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 08 Aug 2006, 13:46 
Nou Venit

Membru din: 16 Iun 2006, 15:27
Mesaje: 9
Citat:
Nu inteleg ce se intampla cu pozele pe care le-am postat aseara la galerie; o parte din cele postate la sectiunea Noi si partenerii nostrii de viata au aparut dar restul si cele postate la alte sectiuni (Buchete si lumanari de nunta, Accesorii mireasa si Machiaj si coafura de nunta) nu apar nici acum. Puteti va rog sa imi spuneti ce se intampla?


Uitati-va acum daca au fost postate...daca nu v-as ruga sa le mai postati inca o data :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aprobarea pozelor 3
MesajScris: 16 Aug 2006, 12:18 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
M-am uitat, le-am mai postat o data, si nimic! Ce se intampla?


Dupa ce ai postat iti spune ca poza a fost incarcata si ca a fost trimisa spre aprobare? Daca nu iti spune asta, atunci mai mult ca sigur ca pozele despre care vorbesti nu sunt JPG sau nu au SUB 2MB.

Te rugam sa verifici aceste doua chestiuni!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România