Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 11:52


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: concurs Gala Ghidul Miresei Topul Profesionistilor in nunti
MesajScris: 20 Sep 2010, 20:50 
Nou Venit

Membru din: 24 Mai 2010, 00:36
Mesaje: 2
Buna seara

Vreau sa intreb si eu cand se afiseaza castigatorii?
Si daca e obligatoriu sa fie prezenti la Bucuresti pe 23 octombrie 2010 la Gala Ghidul Miresei?

Multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: concurs Gala Ghidul Miresei Topul Profesionistilor in nunti
MesajScris: 01 Oct 2010, 08:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
marialuisa scrie:
Buna seara

Vreau sa intreb si eu cand se afiseaza castigatorii?
Si daca e obligatoriu sa fie prezenti la Bucuresti pe 23 octombrie 2010 la Gala Ghidul Miresei?

Multumesc


Castigatorii se vor anunta pe 23 octombrie, in cadrul petrecerii de la Zilele Miresei. Detalii: https://www.ghidulmiresei.ro/ZileleMiresei Tot acolo se va decide, prin tragere la sorti, ce primesc. Tragerea la sorti se face numai cu cei care sunt castigatori si exista cate un premiu pentru fiecare, deci fiecare castiga ceva :)
Nu este obligatoriu sa fie prezenti la petrecere, dar este de preferat. Premiul il vor primi si daca nu sunt de fata. Oricum, finalistii (atat furnizorii cat si miresele) vor primi invitatii la petrecere, deci vor avea intrarea libera.
In saptamana urmatoare, dupa petrecere, castigarorii vor fi publicati si pe site si ii vom contacta si noi, telefonic sau prin mail, in functie de caz.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: concurs Gala Ghidul Miresei Topul Profesionistilor in nunti
MesajScris: 26 Noi 2010, 20:15 
Nou Venit

Membru din: 03 Iun 2009, 00:00
Mesaje: 1
AM CASTIGAT si eu o pereche de pantofi de la Viflor..sper sa pot lua premiul deoareece nu sunt din Bucuresti...
multumesc Ghidul miresei...
felicitari castigatorilor
:njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: concurs Gala Ghidul Miresei Topul Profesionistilor in nunti
MesajScris: 21 Mai 2013, 11:42 
Nou Venit

Membru din: 20 Apr 2013, 20:33
Mesaje: 1
Administrator scrie:Raspundere legala: fotografiile trebuie sa fie originale si sa apartina utilizatorilor care le inscriu.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România