Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 14:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 139 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 13:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
pt ca aici e coltul suparatilor ..........postez si eu ......azi sunt cam trista si suparata! Pe viata! Am aflat niste chestii pe mail care m-au socat! Acum vreau sa-mi schimb meseria! Le invidiez p-alea care practica cel mai vechi job din lume!:ermm::ermm::ermm::ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 14:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
pt ca aici e coltul suparatilor ..........postez si eu ......azi sunt cam trista si suparata! Pe viata! Am aflat niste chestii pe mail care m-au socat! Acum vreau sa-mi schimb meseria! Le invidiez p-alea care practica cel mai vechi job din lume!:ermm::ermm::ermm::ermm:

Ce te-a deprimat asa tare ??? :blink:
Nu se poate sa le invidiezi pe alea... sunt vai de capul lor... Gandeste-te macar ca ele nu prea au sanse sa fie mirese :D!

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 15:55 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
ce ai aflat pe mail? zi-ne si noua...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 16:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
pt ca aici e coltul suparatilor ..........postez si eu ......azi sunt cam trista si suparata! Pe viata! Am aflat niste chestii pe mail care m-au socat! Acum vreau sa-mi schimb meseria! Le invidiez p-alea care practica cel mai vechi job din lume!:ermm::ermm::ermm::ermm:


zi-ne si noua!! si eu sunt trista si deprimata, dar incerc sa trec peste. am dormit doar 2 ore din cauza unei dureri incredibile de masea. e urat afara...m-am cam saturat de jobul meu de organizator evenimente. adica, nu m-am saturat sa fiu organizator, insa mi s-a acrit de seminarii economice, unde se bat campii...
aseara m-am cam ciondanit cu alex, care era ffff obosit, legat de faptul ca eu vreau un bebe...il enerveraza ca am programat chestia asta si mi-a spus nervos ca mai bine nu mai facem deloc...:unsure:
stiu ca nu simte asta...dar m-a intristat...am plans...o sa-l bag in sedinta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 17:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
:D:D:D stiu ca v-am tinut ca pe jar ! O sa va dau un citat! Un amic d-al meu ...mi-a dat forward la un mail:nlol::nlol::nlol:primit de la una dintre "alea"!El s-a aratat interesat de serviciile pe care dansa i le-ar putea oferi! Si uite ce raspuns i-a dat !!!



OANA COJOCARIU to me
More options Oct 16 (20 hours ago)

SERVICII(SERVICES): o...+n.....+a... s.x:
TOATE SERVICIILE SUNT PROTEJATE(ALL SERVICES WITH CONDOM)
PRETURI(PRICES): 150 lei/ora(50 euro/hour),500 lei/noaptea(150 euro/all night),1500lei/weekend(450euro/weekend)
LOCATIE(AVAILABILITY):BUCURESTI-CALEA VICTORIEI(BUCHAREST)
TELEFON(PHONE):00000072648091200000(000004072648091200000)0000074294124000000(000004074294124000000) OANA


X-ulescu Buna , relatzii ..... ma intereseaza!Am ceva de spus de la inceput, imi place la nebunie sa fac ..., ne putem intalni, astept raspuns, esti tu cea din poza, esti super tare!Astept sa te am!Paapapapa



asta e unul din mailuri ...ca are 2!
si al 2-lea : " Cu mine poti face s.x timp de o ora la pretul de 120 ron.Fac s..x o..l dar cu finalizare pe fata sau pe s...i...Sper sa iti convina" Rog webmasterul sa stearga ce am postat eu .....daca considera acest mesaj deplasat!

Ideea era urmatoarea! Fetele astea iau 15 mil in 3 zile ...se distreaza ....isi fac de cap, iar noi ajungem la aceste 15 mil in 31 de zile, in care numai noi stim la ce ora plecam de la birou si cate chestii induram de la colegi/sefi/terte persoane.

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 17:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

zi-ne si noua!! si eu sunt trista si deprimata, dar incerc sa trec peste. am dormit doar 2 ore din cauza unei dureri incredibile de masea. e urat afara...m-am cam saturat de jobul meu de organizator evenimente. adica, nu m-am saturat sa fiu organizator, insa mi s-a acrit de seminarii economice, unde se bat campii...
aseara m-am cam ciondanit cu alex, care era ffff obosit, legat de faptul ca eu vreau un bebe...il enerveraza ca am programat chestia asta si mi-a spus nervos ca mai bine nu mai facem deloc...:unsure:
stiu ca nu simte asta...dar m-a intristat...am plans...o sa-l bag in sedinta

si tu ....of! Trebuie sa-l iei cu frumosul....nu asa trosc pleosc "Vreau plod"! Poate ca mai bine astepti ca el sa vina cu ideea! Uf! Imi place de baiatul tau! Nu se grabeste la schimbat scutece!:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 17:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Ideea era urmatoarea! Fetele astea iau 15 mil in 3 zile ...se distreaza ....isi fac de cap

Asa distractie, mai bine lipsa, Ginutzo. Cine stie cu ce fel de libidinosi, burtosi, cheliosi, mirosind a bautura au ele parte de "distractie". Ca doar nu crezi ca BradPitt-ii au nevoie sa plateasca pe cineva pentru asta...:ermm:
So, nu-ti face sange rau pentru cat castiga. Sunt convinsa ca in cazul lor, banii chiar nu aduc fericirea!!! :D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 19:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

zi-ne si noua!! si eu sunt trista si deprimata, dar incerc sa trec peste. am dormit doar 2 ore din cauza unei dureri incredibile de masea. e urat afara...m-am cam saturat de jobul meu de organizator evenimente. adica, nu m-am saturat sa fiu organizator, insa mi s-a acrit de seminarii economice, unde se bat campii...
aseara m-am cam ciondanit cu alex, care era ffff obosit, legat de faptul ca eu vreau un bebe...il enerveraza ca am programat chestia asta si mi-a spus nervos ca mai bine nu mai facem deloc...:unsure:
stiu ca nu simte asta...dar m-a intristat...am plans...o sa-l bag in sedinta


mie mi se pare interesant job-ul tau..cam stresant, dar te ajuta sa devii f organizat..cat despre bebe..decizia tre sa fie luata de comun acord...si sunt convinsa ca vei reusi sa-l convingi ca e ceea ce si-a dorit intotdeauna;)%%-

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 19:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
:D



Ideea era urmatoarea! Fetele astea iau 15 mil in 3 zile ...se distreaza ....isi fac de cap, iar noi ajungem la aceste 15 mil in 31 de zile, in care numai noi stim la ce ora plecam de la birou si cate chestii induram de la colegi/sefi/terte persoane.

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:


deci, vrea cineva sa se reprofileze?:p

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 17 Oct 2006, 23:19 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
ginuto...ce faci? doar nu te lasi tu influentata de asa ceva, nu? hai ca tu esti un exemplu de femeie cu picioarele pe pamant, nu o da cu bata in balta acum...:)

fetelor...sincer, eu am fost total pe dinafara cu subiectul asta...annamarie...sau cum o chema...

nu stiu...dar eu devin cam sceptica in privinta fiecarui nou utilizator...de unde stim ca e serios sau nu? pe cealalta anna maria, desi n-am fost nici pentru nici impotriva ei, am luat-o de buna dar cum zice gina_d, n-am cum sa o uit...chiar nu mai vreau o chestie ca asta...dar e la risc, nu? :unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 18 Oct 2006, 00:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Eu nu am fost de fata la incidentul cu ana-maria the first, dar din ceea ce am gasit dup-aia pe forum m-am cam prins eu de situatie... Imi dau seama ca fiecare dintre noile venite are de suferit de pe urma celor intamplate cu ea, dar nu cred ca e o chestie de durata. Mai devreme sau mai tarziu, fiecare isi da arama pe fatza...
Cred ca si aici, pe forum, e ca si in viata, fiecare trebuie sa acorde incredere si sa castige incredere... atata cat simte...
Dar pana la urma, nu trebuie sa lasi problemele psihice ale altora sa te afecteze pe tine personal. :D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 18 Oct 2006, 00:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Parerea mea umila este ca genul asta de femei au existat de mii de ani si or sa existe totdeauna...nu ai de ce sa le invidiezi sau sa invidiezi banii care ii fac. Ai putea sa faci ce fac ele? Eu nu si nu am nici cea mai mica dorinta...Da, intr-adevat viata lor privita de dinafara pare usoara si de invidiat dar nu cred ca e asa...e un lucru degradant care il fac ele si nu cred ca merita invidiate...mai devreme sau mai tarziu platesc in alt mod pt stilul asta de viata si pt banii astia "usori" pe care ii castiga.

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 18 Oct 2006, 00:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Ai judecat foarte bine situatia, si ai dreptate, cam "suflam si in iaurt" de atunci. Sau, ma rog, nu mai suntem asa de credule.
De ce credeti ca cerem noi poze! Sa nu mai vedem alta poveste scenariu de film si alte poze de pe net. Sa fie omul real!


Apropo de poze, nu am putut sa nu observ ca ea pretindea ca e din New York si in poza avea pe fundal Opera din Sidney.:nlol::nlol: Sunt curioasa ce explicatie ar fi avut pentru asta...:unsure:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 18 Oct 2006, 00:14 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Eu nu am fost de fata la incidentul cu ana-maria the first:D


n-ai pierdut nimic...:)

ce chestie...dupa atat de mult timp vorbim inca de ea...se pare ca si-a atins scopul...a devenit o vedeta, ne-a castigat atentia...acum, ce mai conteaza daca e negativa sau pozitiva?

intr-adevar...viata merge inainte...si nu ma las afectata de asa ceva doar ca mai am momente de melancolie...da' trec repede...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 139 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România