Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:15


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 38 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: REVISTA UNICA WEDDING-editia speciala
MesajScris: 07 Apr 2006, 02:10 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
eu iti pot oferi revistele mireasa si ideal mariaj...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: REVISTA UNICA WEDDING-editia speciala
MesajScris: 07 Apr 2006, 17:09 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Tocmai am cumparat revista Mireasa si recunosc ca sunt foarte dezamagita. Voi?


Care nr? Cel cu copertain alb-negru?
Acum depinde ce astepti de la revistele de nunta de la noi.Ca dupa mine nici una nu are de toate, dar din astea cea mai completa mi se pare totusi mireasa.Adica are destule poze cu flori, rochii, costume, torturi de unde sa te inspiri.Ca la articole, no comment. Nu exista pe piata la ora actuala o revista pt nunta asa cum sunt in alte tari.Chiar nu se poate inspira nici o editura???
Vad ca nu...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: REVISTA UNICA WEDDING-editia speciala
MesajScris: 07 Apr 2006, 17:49 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Sincer, as fi preferat mai putine poze si mai multe informatii - despre fotografii, filmari si nu numai nu spune nimic, in timp ce in Unica Wedding sunt articole relativ mari pe aceste teme. Pana la urma organizarea unei nunti nu se termina cu achizitionarea rochiei de mireasa.


Asa e.Tocmai de aia spuneam ca la articole..no comment.Le gasesti pe net.Ca in fiecare nr scrie istoria inelului, verighetei,etc.Boring!!!
In concluzie nu avem reviste de wedding.(si unica wedding apare de 2 ori pe an, la fel ca mireasa...ce reviste sunt astea??? N-au material??))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: REVISTA UNICA WEDDING-editia speciala
MesajScris: 07 Apr 2006, 18:38 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Totusi Unica Wedding e mai completa: are sfaturi despre cum sa iti alegi fotograful si cameramanul, machiajul, interviuri cu agentii de organizare de nunti etc. Pentru asta le-as da o bila alba, chiar daca numarul de pagini e mai mic.


By the way, voi ATI CITIT articolele de pe site-ul nostru, corect? Cele cu fotografi, cameramani, buchetele de flori, etc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: REVISTA UNICA WEDDING-editia speciala
MesajScris: 14 Apr 2006, 18:20 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
mie imi place unica wedding chiar f mult are articole interesante ce e drept ca se cam repeta articolele despre istoria verighetei etc...mi-ar place sa se scrie mai mult despre nuntile vedetelor pt ca eu cel putin in perioada aceasta sunt(X)dupa nunti imi place ma inspira...:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: REVISTA UNICA WEDDING-editia speciala
MesajScris: 07 Noi 2006, 19:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
Asa este ! Am cautat si pe internet, as vrea sa vad mai multe poze cu nuntile celebritatilor, nu exista un site care sa prezinte nunti, sau poate nu l-am gasit eu!help!Poate stie cineva! mi-ar placea sa vad........


Am sa postez la linkuri interesante...

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 38 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România