Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 15:01


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: GHIDUL MIRESEI la emisiunea TEO
MesajScris: 31 Mai 2006, 22:01 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetelor, v-a placut? Ati vazut? Ce ziceti de colega noastra?

Asteptam pareri....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GHIDUL MIRESEI la emisiunea TEO
MesajScris: 31 Mai 2006, 22:48 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Fetelor, v-a placut? Ati vazut? Ce ziceti de colega noastra?

Asteptam pareri....



am vazut si mi-a placut de colega voastra ;)... ce nu mi-a placut (ca nu ma pot abtine) e ca nu a apucat sa spuna mai multe. si cu mai mult entuziasm (probabil emotiile :flowers:), fiindca ghidul miresei e o lume vie, e o comunitate intreaga de mirese, miri, nasi, prieteni, furnizori, etc... e un amestec de sentimente, emotii, trairi (de toate felurile). si cand spun asta nu ma refer doar la site sau la forum, ci ma refer la intreaga lume "ghidul miresei", in toate formele ei (fizica si virtuala)... hai ca am dat-o pe aratura :D :~*
stii ce nu mi-a placut? ca teo habar n-avea despre ce e vorba :D... si nici nu cred ca s-a lamurit, fiindca nu v-a acordat mai mult timp si mai multa atentie :mellow: ca meritati! :lips:
asta cred eu! :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GHIDUL MIRESEI la emisiunea TEO
MesajScris: 31 Mai 2006, 22:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

am vazut si mi-a placut de colega voastra ;)... ce nu mi-a placut (ca nu ma pot abtine) e ca nu a apucat sa spuna mai multe. si cu mai mult entuziasm (probabil emotiile :flowers:), fiindca ghidul miresei e o lume vie, e o comunitate intreaga de mirese, miri, nasi, prieteni, furnizori, etc... e un amestec de sentimente, emotii, trairi (de toate felurile). si cand spun asta nu ma refer doar la site sau la forum, ci ma refer la intreaga lume "ghidul miresei", in toate formele ei (fizica si virtuala)... hai ca am dat-o pe aratura :D :~*
stii ce nu mi-a placut? ca teo habar n-avea despre ce e vorba :D... si nici nu cred ca s-a lamurit, fiindca nu v-a acordat mai mult timp si mai multa atentie :mellow: ca meritati! :lips:
asta cred eu! :D


tind sa cred ca teo acorda mai multa atentie invitatilor mai "grei" care ii ridica ratingul...si in egala masura si salariul!!! Imi pare rau ca nu am reusit sa vad....chiar sunt curioasa de ceea ce s-a intamplat la emisiune!!(?)(?)(?)(?):):)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GHIDUL MIRESEI la emisiunea TEO
MesajScris: 31 Mai 2006, 23:06 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

tind sa cred ca teo acorda mai multa atentie invitatilor mai "grei" care ii ridica ratingul...si in egala masura si salariul!!! Imi pare rau ca nu am reusit sa vad....chiar sunt curioasa de ceea ce s-a intamplat la emisiune!!(?)(?)(?)(?):):)


nici eu nu am apucat sa vad..insa ma voi uita in reluare diseara.. sper sa fie frumos..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GHIDUL MIRESEI la emisiunea TEO
MesajScris: 01 Iun 2006, 01:26 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

nici eu nu am apucat sa vad..insa ma voi uita in reluare diseara.. sper sa fie frumos..


mai e un subiect la diverse pe tema asta...

da, pacat ca nu s-a dat destula importanta...
mie colega voastra mi s-a parut emotionata...teo nu o prea lasa sa vorbeasca...din pacate :)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România