Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 23 Aug 2006, 23:39 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Colegele mele au stat destul de mult de vorba cu ea pentru interviul din revista. Si toate au zis ca e foarte cu picioarele pe pamant, si fara pic de fite inutile in ea. Nici nu e vreo fufa de 15 ani sa i se fi suit la cap succesul. E o fata muncita, si are mai spre 30 de ani (desi pare mult mai tanara).

Si sa stiti ca noi din cate am citit prin presa se pare ca barbatul casei ar fi de vina de ruptura si ca si=a gasit pe altcineva...acuma stiti si voi cum e: cand se produce o ruptura de regula ambii parteneri au o parte din vina. (apropos, si barbatul ei am impresia ca e tot vedeta...a cantat si el printr-o formatie, deci nu s-ar pune problema ca EA a uitat de unde a plecat, pentru ca amandoi erau in bransa ):((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 11 Sep 2006, 20:03 
Nou Venit

Membru din: 17 Dec 2005, 17:59
Mesaje: 14
De ce stiam eu ca el era preot. Atunci cand a fost "Alege ASIA", chiar stiu ca m-am mirat eu cu mama mea. Si ma gandeam ... ce naiba cauta asta casatorita cu sotul preot sa ajunga sa cante in Asia si nu lasa locul unor fete nemaritate. In fine, asta nu este o regula, dar ma refeream la casnicia ei ca ar fi putut fi compromisa ceea ce s-a si intamplat ce-i drept. Acum fiecare face ce vrea cu viata lui, sunt de acord dar inseamna ca nu am citit ca si el avusese chestii dintr-astea de "parte artistica



Mesaj scris de ramoncita(cel de jos).Imi pare rau ca am intrat peste o alta forumista...nu mi-am dat seama

Mie una imi pare rau pt Adina...,Doamne fereste i se poate intampla oricui..Nu cred ca este cazul s-o barfim pe Adina....ce daca esti maritata nu poti avea si cariera, chiar de este artistica?
Sotul ei trebuia sa pretuiasca ce are langa el si s-o sprijine in tot ceea ce face(ca de-asta erau sot si sotie),si nu sa caute la alta ce putea gasi la sotia lui...,dar in fine.....eu una am cumparat prima editie a revistei si mi s-a parut ok.Eu cred ca sunt buni si furnizorii pt ca putem apela mai cu incredere la ei decat la unii de pe net care nu stii nimic despre ei.Asta este parerea mea...
Intr-adevar cred ca ar trebui sa existe in revista mai multe sfaturi,ca asa se pot informa si cei fara net.
Calitatea este exceptionala.....si ca un sfat...:este ideala ideea de a aparea mai multe poze in revista cu miresicile forumului:)si sa le luati un mic interviu si lor(care au fost pasii in realizarea nuntii lor,cu cat timp inaintea marelui eveniment si-au achizitionat rochita,de unde au luat-o,cat au costat accesorile...etc)si de ce nu..ar fi ideal ca o miresica dintre noi sa apara pe prima pagina a ghidului;):


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 04 Iun 2007, 18:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
innaa
Citat:
Acum mai bine de o luna cred citeam despre concursul "Cadoul meu de nunta" ..si m-am gandit ca ar fi bine sa particip si eu, sa imi spun povestea...(pe care o gasiti aici : https://www.ghidulmiresei.ro/articles.ph ... &filter=-1 )

Nu credeam ca aceste concursuri sunt "pe bune" ....mai ales pe net, unde cred eu este mai greu de verificat daca se respecta regulile...

Dar ieri am avut o surpriza...am putut sa imi citesc povestea in paginile G M. si sa constat ca mai multe persoane au citit-o.

Nu vreau cu acest subiect decat sa spun ca m-ati surprins placut si daca mai exista miresici ca mine care cred ca sunt aranjate concursurile acest mesaj ar trebui sa le schimbe parerea!

O nunta de vis va doresc eu, sotul si puiul nostru!

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 07 Iun 2007, 12:39 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
pe cand noul Ghid? chiar il astept cu nerabdare...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 07 Iun 2007, 16:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
pe cand noul Ghid? chiar il astept cu nerabdare...:)

Va anunt cu bucurie ca am revista noua in maini si este SUPEEER. In doua, trei zile o sa o vedeti si pe piata, dar pregatiti-va pentru o mare surpriza... E un look cu totul diferit de ce ati vazut pana acum :D.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 07 Iun 2007, 19:37 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Va anunt cu bucurie ca am revista noua in maini si este SUPEEER. In doua, trei zile o sa o vedeti si pe piata, dar pregatiti-va pentru o mare surpriza... E un look cu totul diferit de ce ati vazut pana acum :D.


asa reactie mai zic si eu...:napplause::flowers::flowers::flowers:
acum sunt si mai curioasa...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 12 Iun 2007, 03:21 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

asa reactie mai zic si eu...:napplause::flowers::flowers::flowers:
acum sunt si mai curioasa...


arata...interesant, in orice caz, culoarea mi se pare super...chiar daca Andreea nu e chiar o preferata de a mea...sa vedem continutul...si, lipici la public...:napplause::flowers::flowers::flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 12 Iun 2007, 18:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
As critica-o eu dar n-am cum ca la mine nu ajunge..:mellow:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 14 Iun 2007, 02:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
As critica-o eu dar n-am cum ca la mine nu ajunge..:mellow:

Intr-adevar, revista nu ajunge la Orastie, dar ajunge la Hunedoara... Ai aici lista puncelor de distributie:
http://ghidulmiresei.ro/forum_display.p ... &mid=18153
Sau poti sa o comanzi si de pe net.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 14 Iun 2007, 21:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
Intr-adevar, revista nu ajunge la Orastie, dar ajunge la Hunedoara... Ai aici lista puncelor de distributie:
http://ghidulmiresei.ro/forum_display.p ... &mid=18153
Sau poti sa o comanzi si de pe net.


Hunedoara e destul de departe si financiar nu stau chiar asa de bine hunedorenii. de ce nu incercati sa o aducetzi macar la Deva?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: din libertatea de azi
MesajScris: 16 Iun 2007, 20:24 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Hunedoara e destul de departe si financiar nu stau chiar asa de bine hunedorenii. de ce nu incercati sa o aducetzi macar la Deva?


pana la urma nici nu e vorba de marimea orasului respectiv...ci de oameni...de ex, eu am cautat-o in Satu Mare si Baia Mare si nu aveau niciunde (in Satu Mare o tipa mi-a zis ca nici numarul de luna trecuta nu a venit, nici atat nu stia, ca e semestriala :mellow: )...si surpriza...am gasit-o in Bistrita...intr-o trecere pe acolo....aveau acolo 9 exemplare(le-am numarat)...din care 4 au ajuns la mine...:p (mama, soacra si nasii au vrut neaparat sa aiba exemplarul lor personal, doar se vad si ei pe-acolo, ce mai, eveniment egalat doar de nunta :))... recunosc, inca n-am citit-o, am rasfoit-o doar...prima impresie e BUNA (cum putea sa fie altfel cu mine in ea?!!! :nblink: )...
Felicitari !


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România