Ultima vizită a fost: Acum este 16 Apr 2024, 12:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 06 Aug 2010, 14:49 
Nou Venit

Membru din: 06 Aug 2010, 17:34
Mesaje: 2
Buna!

As vrea sa recomand cu caldura acest local, unde am fost acum 2 saptamani la nunta prietenei mele. S-a deschis in iunie si au avut deja cateva nunti. Mancarea este delicioasa, iar sala este nemaipomenita. Am vazut ca au si site http://www.crystalpalaceballrooms.ro. Deja am vorbit cu cei de acolo si saptamana viitoare merg cu logodnicul meu sa rezervam pentru nunta noastra.

Toate bune!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 16 Aug 2010, 15:33 
Nou Venit

Membru din: 12 Aug 2010, 18:57
Mesaje: 1
cherrydream scrie:
Buna!

As vrea sa recomand cu caldura acest local, unde am fost acum 2 saptamani la nunta prietenei mele. S-a deschis in iunie si au avut deja cateva nunti. Mancarea este delicioasa, iar sala este nemaipomenita. Am vazut ca au si site http://www.crystalpalaceballrooms.ro. Deja am vorbit cu cei de acolo si saptamana viitoare merg cu logodnicul meu sa rezervam pentru nunta noastra.

Toate bune!



buna, cherrydream

am auzit si eu de locatia asta. au bucataria lor cumva sau trebuie sa aduci tu catering? sunt dragute pozele de pe site. ai facut rezervarea? stii cumva daca mai au ceva liber pentru septembrie anul viitor?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 27 Aug 2010, 10:06 
Nou Venit

Membru din: 06 Aug 2010, 17:34
Mesaje: 2
Au bucataria lor, iar servirea si modul de prezentare impecabil. Cel mai bine cred ca ar fi daca mergi si vizitezi localul. Eu am rezervat tot pentru septembrie in sala Atena. Dar mai au si alte sali din care poti alege ;)

mult succes!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 09 Feb 2012, 00:18 
Nou Venit

Membru din: 05 Feb 2012, 17:23
Mesaje: 4
E cineva care a facut nunta de curand aici?? Eu as vrea sa fac in octombrie anul acesta si vad opinii diferite... Unele pro si altele contra. Mie mi-a placut foarte mult, sunt sali mari si frumoase si in plus am vazut ca nu impun un numar prea mare de invitati pentru contract.
Rog miresicile care au facut nunta la Crystal Palace Ballrooms sa ma ajute cu pareri si sfaturi.
Merciii!!
:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 11 Feb 2012, 02:51 
Nou Venit

Membru din: 01 Feb 2012, 21:13
Mesaje: 7
cherrydream scrie:
Buna!

As vrea sa recomand cu caldura acest local, unde am fost acum 2 saptamani la nunta prietenei mele. S-a deschis in iunie si au avut deja cateva nunti. Mancarea este delicioasa, iar sala este nemaipomenita. Am vazut ca au si site http://www.crystalpalaceballrooms.ro. Deja am vorbit cu cei de acolo si saptamana viitoare merg cu logodnicul meu sa rezervam pentru nunta noastra.

Toate bune!

Dap...si eu am facut cateva nunti al ei...se respecta....si merita sa va alegeti ca locatie pt nunta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 14 Feb 2012, 11:59 
Nou Venit

Membru din: 01 Feb 2012, 21:13
Mesaje: 7
Bridezilla8 scrie:
E cineva care a facut nunta de curand aici?? Eu as vrea sa fac in octombrie anul acesta si vad opinii diferite... Unele pro si altele contra. Mie mi-a placut foarte mult, sunt sali mari si frumoase si in plus am vazut ca nu impun un numar prea mare de invitati pentru contract.
Rog miresicile care au facut nunta la Crystal Palace Ballrooms sa ma ajute cu pareri si sfaturi.
Merciii!!
:nbump:

Tocmai am vorbit cu cineva seara la Ambasad'or Club otopeni si am inteles ca locatia lor din Militari este de top....este superba...cica se apropie de cea de la Ambasad'or! Nu stiu eu unu sali mai granduoase ca la otopeni nu am vazut nicaieri!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 14 Mar 2012, 17:03 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2012, 18:48
Mesaje: 3
buna locatia....aici si-a facut o verisoara a cumnatului meu si a spus ca a fost superb nu alta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 19 Mar 2012, 12:27 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2012, 14:17
Mesaje: 2
Am intrat pe site si arata frumos, deci il trecem pe lista :P :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nou in Romania
MesajScris: 19 Iun 2012, 15:20 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Nu stiu daca ati aflat inca de Momentos!

Sunt cativa baieti isteti care au reusit sa faca ravagii la toate evenimentele unde au participat atat nunti cat si alte evenimente corporate.

Vin la eveniment cu echipamentul necesar, prelucreaza pozele pe loc si in final le afiseaza pe 1 -2 panouri magnetice iar toti invitatii isi aleg propria poza .

Mai multe detalii gasiti pe www.momentos.ro si bineinteles pe facebook
http://www.facebook.com/momentosmagnets


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 12 Noi 2012, 23:29 
Nou Venit

Membru din: 05 Feb 2012, 17:23
Mesaje: 4
Buna,

Revin cu pareri despre nunta la Crystal Pallace Ballrom.
Noi am avut nunta anul acesta pe 13 Octombrie.

Organizarea evenimentului a fost super.
Noi am discutat cu Liliana Avesalon si cu Ciprian.
Nota 10 pentru ei si pentru ospatari, pentru chef & bucatari si pentru seful de sala si pentru toti. :)
Nunta a iesit foarte frumoasa, totul a fost extraordinar si aranjat pana la ultimul detaliu si a fost evident ca toata lumea si-a dat interesul ca sa iasa perfect. Servirea a fost impecabila si prompta. Nici nu apucau paharele sa se goleasca si erau iar umplute. Mancarea extraordinar de buna. Toata lumea a fost multumita si tuturor invitatilor le-a placut foarte mult. Sincer va zic ca a fost nunta cea mai frumos organizata dintre toate la care am participat pana acum. :)

Nu ni s-a cerut niciun ban in plus fata de ce am discutat inital, ca invitati trebuiau sa fie minim 70 persoane, ceea ce mi se pare rezonabil. Sala a fost superb aranjata. Iar raportul pret / caliate a fost foarte bun.

Si cel mai tare mi s-a parut ca fiul patronului a venit pe la 12 sa ne intrebe daca totul este ok si sa verifice.

Pentru oricine are vreo intrebare in legatura cu acest restaurant ii stau la dispozitie cu raspunsuri. Iar daca pare ca o lauda gratuita voi reveni cu poze pentru a sustine veridicitatea celor mai sus mentionate. :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crystal Palace Ballrooms
MesajScris: 21 Ian 2013, 12:47 
Nou Venit

Membru din: 21 Ian 2013, 13:57
Mesaje: 7
Multumim frumos

_________________
sali de nunti


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România