Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 14:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 17 Mar 2009, 11:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
La asta ne-am gandit si noi...mai multi invitati vor fi din Galati.Am familie numeroasa,multe rude...Ca locatie si ca pret,in Galati ar fi ideal...dar daca gasimceva convenabil si in Buuresti,e mai mult decat perfect..Pentru ca vorba mamri mele,oriunde as face nunta tot aceeasi invitati vin.Si daca ar fi sa ne luam dupa traditii,nunta s-a r face in Bucuresti,cica ar trebui sa urmez barabatul.Important e sa iasa nunta,chiar daca nu ii pot multumi pe toti.


nu stiam chestia sta cu urmatul barbatului. sotul meu e din braila dar nu s-a pus vreodata problema sa facem nunta la Braila desi invitatii erau jumate jumate


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 18 Iun 2009, 15:02 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2009, 22:24
Mesaje: 6
Dragele mele,buna ziua...nu am mai intrat de mult, dar asta si din cauza timpului. Am platit o parte din avansul la restaurant si data nuntii va fi pe 4 septembrie 2010. Nunta va fi in Galati pana la urma, la un restaurant pe faleza Dunarii, asa cum mi-am dorit. Abia astept.....
Va pup si sa aveti o zi superba


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Restaurantul de nunta
MesajScris: 23 Mar 2010, 12:32 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2010, 22:49
Mesaje: 4
Buna

Sunt noua aici si am nevoie de ajutor. Ne-am hotarat si noi sa facem nunta in august 2011, dar inca nu am gasit nici un restaurant pe placul nostru si destul de accesibil.
Daca se poate sa-mi dati si mie cateva idei

Multumesc!
Va pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 23 Mar 2010, 13:19 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
claudia_gabi1985 scrie:
Buna

Sunt noua aici si am nevoie de ajutor. Ne-am hotarat si noi sa facem nunta in august 2011, dar inca nu am gasit nici un restaurant pe placul nostru si destul de accesibil.
Daca se poate sa-mi dati si mie cateva idei

Multumesc!
Va pup



Din ce oras esti? In ce perioada ai vrea sa faci nunta?
Uita-te si la alte subiecte, este un topic subiect cu toate orasele din tara...acolo poti sa vorbesti cu fetele care sunt din acelasi oras cu tine, si mai este un subiect cu restaurante de nunta unde este si un topic cu cedari de restaurante. Poate gasesti ceva interesant.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 07 Apr 2010, 11:58 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2010, 22:49
Mesaje: 4
Din ce oras esti? In ce perioada ai vrea sa faci nunta?
Uita-te si la alte subiecte, este un topic subiect cu toate orasele din tara...acolo poti sa vorbesti cu fetele care sunt din acelasi oras cu tine, si mai este un subiect cu restaurante de nunta unde este si un topic cu cedari de restaurante. Poate gasesti ceva interesant.[/quote]



Sunt din Bucuresti.
Ne-am gantit sa facem nunta in august 2011.

Multumesc mult pentru informatii!
Pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 10 Apr 2010, 12:54 
Nou Venit

Membru din: 04 Mar 2010, 22:49
Mesaje: 4
Buna

Am gasit in sfarsit un restaurant pe placul meu, se numeste Templul lui Dionysos, insa nu stiu prea multe despre el.
Daca ma poate ajuta cineva cu informatii? Cei de acolo sunt ok?
Mai face cineva nunta acolo?

Va pup !
Claudia


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 26 Mai 2010, 13:36 
Nou Venit

Membru din: 20 Iun 2009, 19:03
Mesaje: 2
Va rog sa-mi spuneti despre ce restaurant este vorba. Multumesc!

mangaiko scrie:
Nu stiu daca e un criteriu universal valabil in alegerea restaurantului sa aiba meniul cel mai ieftin... Cred ca invitatii cand merg la o nunta vor sa vada ceva deosebit, sa manance ceva deosebit,samd. E drept ca rudele, mama , tata, etc. soacra,nu concep nunta fara aperitiv rece, aperitiv cald, sarmale si mixt grill... Dar nu e pacat? Nu sunt din cauza sarmalelor si a mixt grill-ului toate nuntile la fel? Restaurantele ofera variante deosebite la preturi foarte apropiate, chiar egale, cu varianta clasica, de care eu m-am saturat!!!
Mi-am sfatuit finii pe care i-am avut luna trecuta sa incerce un meniu mai deosebit, au platit TOTUL INCLUS(ma refer si la bauturi, tort, sampanie, piscoturi, cafea,fructe)-250 Ron/persoana si a fost excelent. Toata lumea a fost impresionata. Credeti-ma : cand meniul e foarte bun si muzica e buna, nunta e reusita cu siguranta si invitatii sunt cu totii multumiti. Pe de alta parte, merita sa platesti meniu all inclusive ca sa uiti de griji, mai ales in ceea ce priveste bauturile: au ajuns tariile pentru toata lumea, a ramas vin, au luat ospatarii din bauturi si multe altele, sunt SUBIECTE UITATE!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 27 Mai 2010, 22:45 
Nou Venit

Membru din: 28 Mai 2010, 01:38
Mesaje: 1
Buna ziua,
Suntem nevoiti sa cedam locul rezervat pentru nunta in cadrul centrului de evenimente ARISTOCRAT EVENTS HALL - SALON MILANO din motive personale. Data rezervata pentru eveniment este 06.11.2010.
Pentru o vizita virtuala a locatiei puteti accesa pagina de internet: http://www.aristocrat-events.ro/
Dan Ricu
Tel: 0724342099 sau 0747499070


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 21 Dec 2011, 16:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Interesant pont,sunt sigura ca unele mirese iti vor multumi!Dar ne subestimezi daca crezi ca nu suntem capabile sa intelegem un mesaj din prima, a trebuit sa il scrii de vreo 5 ori :eek:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nou in Romania
MesajScris: 19 Iun 2012, 15:21 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Nu stiu daca ati aflat inca de Momentos!

Sunt cativa baieti isteti care au reusit sa faca ravagii la toate evenimentele unde au participat atat nunti cat si alte evenimente corporate.

Vin la eveniment cu echipamentul necesar, prelucreaza pozele pe loc si in final le afiseaza pe 1 -2 panouri magnetice iar toti invitatii isi aleg propria poza .

Mai multe detalii gasiti pe www.momentos.ro si bineinteles pe facebook
http://www.facebook.com/momentosmagnets


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 22 Ian 2013, 16:13 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Miresici, am vazut pe site-ul de la Salon du Mariage ca sunt singurii care au toaleta speciala pentru miresica. Interesanta rau aceasta idee si plus de asta este foarte ajutatoare cu siguranta :). Ma intreb cum arata :nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 30 Apr 2013, 13:49 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Inca putin si vine si cel mai important moment , abia astept! :nparty: :nparty: Cei de la restaurant, Salon du Mariage mi-au prezentat sapt trecuta un album de foto de la alte nuntii si sunt ffffff incantata!!!Nu mai am rabdare :))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 25 Iun 2013, 22:05 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Fetelor , eu am fost recent la Salon du Mariage sa mai vedem una alta si ne-am inteles de minune cu managerul si am primit pe langa multe idei noi si niste reduceri la aranjamentele florale :ncouple: :nparty:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Restaurantul de nunta
MesajScris: 25 Iun 2013, 22:06 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
diana_m scrie:
Miresici, am vazut pe site-ul de la Salon du Mariage ca sunt singurii care au toaleta speciala pentru miresica. Interesanta rau aceasta idee si plus de asta este foarte ajutatoare cu siguranta :). Ma intreb cum arata :nblink:


iti dai seama ca fiind speciala pt mriesici are toate dotariile puse la dispozitie si spatiuuuu , muult spatiu :hap_w:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România