Ultima vizită a fost: Acum este 23 Mai 2024, 06:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 276 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 17:12 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Abia asteptam!
Desi nu stiu cat o sa intru eu mai pe seara, ca maine am examen (tineti-mi pumnii, pls).



La ce ai examen? Ce studiezi?
Si bineinteles ca-ti tin pumnii.Bafta multa, dar nu te stresa prea tare. O vorba de la mama: Ce stii stii, ce nu nu.Si cu asta basta.:lol:(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 17:23 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
La microeconomie aplicata (sunt anul iv la Management - ASE); ultimul partial, ca din 6 mai intru in sesiune (ultima, yupiii!)
:rocker:


Ma alaturi tie cu uralele ca si io am ultima sesiune!!!Yeeee.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 17:23 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

Ma alaturi tie cu uralele ca si io am ultima sesiune!!!Yeeee.


si ei...si eu..sunt ultimul an...(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 17:53 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Si noi (cred ca si la tine e la fel daca dai licenta anul asta) facem nunta si inainte de licenta.
Eu am pe 29 iulie nunta si intre 30 iulie si 5 august licenta. Daca ma programeaza pe 30 iulie dimineata ma duc in rochie de mireasa! :lol:


Vei fi destul de aglomerata saraca de tine.Eu de aia am ales august pe 26(si din alte motive bineinteles) sa nu-mi bat capu cu licenta.O dau inainte si gata, prin iulie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 17:54 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
Si noi (cred ca si la tine e la fel daca dai licenta anul asta) facem nunta si inainte de licenta.
Eu am pe 29 iulie nunta si intre 30 iulie si 5 august licenta. Daca ma programeaza pe 30 iulie dimineata ma duc in rochie de mireasa! :lol:


eu is mai norocoasa...am licenta pana pe 7 iulie...si gata am terminat
si apoi nunta!!!!!!si apoi luna de miere!!!!!!:lol:si eu am nunta pe 29 iulie!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 18:15 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
Dar macar eu termin mai repede, ca n-am vrut s-o duc din emotie in emotie. In plus 29 iulie era singura sambata din zodia leului in care se si fac cununii religioase si spun astrele ca e si 100% buna pentru inceperea unei casnicii ("da"-ul de la cununia civila).

eu initial am vrut pe 19 aug...dar era ocupata...si am gasit pe 29...oricum e bine..ca e distanta de 3 saptamani intre licenta si nunta...destul sa ma desmeticesc...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 18:19 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
Sa te desmeticesti dupa una si sa ametesti pentru urmatoarea...

mai bine ca dupa nunta...pot sa ma duc linistita in luna de miere...si sa ma bucur de maritis...nu de licenta..ar fi naspa...sincer.
Asa scap de licenta....si pos sa ma bucur de nunta..cum trebuie,ca nici decum nu o sa ametesc...e o super bucurie...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
La microeconomie aplicata (sunt anul iv la Management - ASE); ultimul partial, ca din 6 mai intru in sesiune (ultima, yupiii!)
:rocker:


ai pus-o ....cea mai de kkt facultate ..cu cei mai de kkt profesori (si colegi)..asta e impresia pe care ASE-ul mi-a lasat-o mie! Bine ca am scapat de ea...cel putin!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Si eu am avut colegi naspa. Si ce-am invatat acolo nu mi-a folosit la absolut nimic:D :D

deci nu sunt singura cu parerea asta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Adevarul e ca nu prea avem facultati, nu numai la ASE,si la alte universitati, care sa ne pregateasca pentru ce se intampla in "campul muncii", sa folosesc o expresie din timpurile in care au ramas facultatile noastre:D


asa e............teorie ....cat cuprinde ..si practica cucu!! Iar cand ajungi la birou ..te sperii de ozn-urile scrise in hartii! Si d-aia e mai experimentat unu cu liceul , decat unul care a terminat facultatea!!! :D:.:.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:26 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

asa e............teorie ....cat cuprinde ..si practica cucu!! Iar cand ajungi la birou ..te sperii de ozn-urile scrise in hartii! Si d-aia e mai experimentat unu cu liceul , decat unul care a terminat facultatea!!! :D:.:.

apropo de chestia asta...vine matusamea la mine..care e contabina...si se uita pe cartea de contabilitate...si zicea ca eu nu fac nimik din ce scrie acolo...ca e cu totul altceva practica...asa ca...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
apropo de chestia asta...vine matusamea la mine..care e contabina...si se uita pe cartea de contabilitate...si zicea ca eu nu fac nimik din ce scrie acolo...ca e cu totul altceva practica...asa ca...
:D:D:D:D:p:p:p Si cand te gandesti ca cei care au scris cartea sunt doctoranzi!!:p:p:p De rasul curcilor!!!!:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 276 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România