Ultima vizită a fost: Acum este 04 Iun 2024, 06:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 21 Mar 2006, 15:32 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Magazinul de unde am cumparat eu rochia importa cate un model din fiecare. De-aia se numesc unicat.


apropo de rochie ca tot vorbim aici de subiectul asta,voi la cununia civila ce purtati? rochie sau costum? care ar fi mai potrivit ,eu as vrea o rochie de vara . in cazul in care nu gasesc ceva pe gustul meu atunci imi iau costum. ce ziceti?(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 21 Mar 2006, 15:44 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Eu o sa port fie bluza subtire cu pantalon (ambele culoarea untului) fie imi fac o rochita de vara. Inca nu stiu.


eu as vrea o rochita mai de vara sau costum sa vedem.am vazut ieri ceva prin magazine dar mai astept sa vad ce mai apare.:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 22 Mar 2006, 12:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Nu este un model "de serie". Am spus deja ca nu aveau decat o rochie din fiecare model, atat. Nu aveau mai multe. Acum nu stiu daca nu aduceau ei decat cate unul sau nu se fabrica decat cate unul, dar oricum ce era on display era de vanzare. De-aia erau asa de atenti cu atinsul si aveau manusi pt toata lumea. Vorbim totusi de un oras de provincie unde nu stiu ce sanse au sa vanda prea multe rochii....Si rochiile sunt aduse de undeva de afara...


hmm,mmm...interesant!!:p:o ai dreptate aici!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 22 Mar 2006, 13:46 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

hmm,mmm...interesant!!:p:o ai dreptate aici!!


pe cuvant de nu incepe sa deruteze nunta asta,imi fac o gramada de draci si crize,imi vine sa-mi bat si iubitul . asa ca merita.:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 22 Mar 2006, 17:52 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

fa-te pretena cu distonocalmu...exgerez si eu dar sunt printre putinele norocoase care nu are nici draci nici crize si logodnicul meu e un inger, ca mereu...dar iti recomand sa iei o pauza de cate zile si sa nu vorbesti sau sa te gandesti la asta! :)


da ,dar vezi tu el se gandeste doar la el de parca ar fi doar nunta lui nu e si a mea.pana la urma in loc de distonocalm ii trag una de nu se vede.):(:mellow::mellow::mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:04 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Lasa ca va intelegeti voi pana la urma. Daca ati ajuns pana aici, inseamn ca de obicei ajungeti la un consens.
Mai lasa de la tine, da nu face nici pre multe compromisuri. Fetele viseaza mai mult la ziua nuntii decat baietii, deci ar trebui sa fie mai intelegator


:D


de cele mai multe ori eu fac pe suparata dar ajungem sa ne impacam daca nu vede el.
stie ca sunt razbunatoare.
m-am certat ca eu vroiam cameraman si ne cerea 150 euro pt o camera si 250 euro pt doua,aseara zicea sa dam avansul si azi cica e prea mult si mai bine ne filmeaza niste prieteni de-ai lui,in concluzie niste amatori.ee sa vedem .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:15 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Da de ce vrei 2 camere? Cati invitati ai?
Eu am 200, da tot n-am luat 2 camere...


eu am vrut cu o camera si ne costa 150 euro si nu mai vrea ca zice el ne costa prea mult .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:37 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

de acord, e unul dintre domeniile in care amatorii fac tampenii. am vazut eu nunta filmata de un asa-zis profesionist , camera se misca, in loc de miri la poze era in centru dita mai cosu de gunoi..ce mai, dc mie mi s-a parut oribil, cand a vazut DVD-ul cameramanu nostru s-a imprastiat de ras (X)(X) doar ca e ...de plans. plus ca o camer a e super suficient si in general filmat+monaj+ poze ajunge la 250 ore (chiar cu o camera) asa ca iubi tau e cam exagerat


nu prea a exagerat ca vezi tu eu nu sunt ca majoritatea fetelor de pe forum care se marita dar ele avand un apartament al lor deja,voi faceti decat nunta. in schimb eu pe langa nunta mai trebuie sa ne mobilam si casa unde vom sta dupa nunta si aranjat zugravit tot. deci si asta necesita bani asa ca nu ma pot arunca la niste bani aiurea.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România