Ultima vizită a fost: Acum este 03 Iun 2024, 22:52


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 276 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Rochia - vol III
MesajScris: 26 Mar 2006, 00:38 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetelor primele parti sunt:

vol 1:
https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... 3&mid=1794

vol 2:
https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... 3&mid=6910

Acuma puteti continua discutiile despre rochii! :devil:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 26 Mar 2006, 22:01 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
mi-am luat rochia si sunt happy:rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker:
e frumoasa ca este a mea:D:D:D



vrem detalii...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 27 Mar 2006, 12:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
mi-am luat rochia si sunt happy:rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker:
e frumoasa ca este a mea:D:D:D



ma bucur ....sa pui si poze ..pls!!! Sa fie intr-un ceas bun!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 27 Mar 2006, 13:36 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


ma bucur ....sa pui si poze ..pls!!! Sa fie intr-un ceas bun!!


felicitari laurita pt rochita dar pozele unde sunt?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 27 Mar 2006, 16:01 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
mi-am luat rochia si sunt happy:rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker::rocker:
e frumoasa ca este a mea:D:D:D



in continuare la replica de la subiectul "nasii"... si a mea are trena care se prinde cu nasturei in talie si se mai prinde si de deget, sa nu o tarai pe jos...
poti sa pui rochia la galerie, nu la instrumente. asa nu va sti iubitul tau care e a ta, cred ca nu se apuca sa se uite la fiecare cine a postat-o... nu? :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Mar 2006, 16:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Fetelor, vi se pare normal ca pe site-ul personal AT rochia scurta sa coste 340 E. si in magazine 15800000 lei? Stie cineva sa-mi explice care e motivul?
Iar daca o vrei la comanda este cu 30% mai mult!
Ce parere aveti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Mar 2006, 16:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Fetelor, vi se pare normal ca pe site-ul personal AT rochia scurta sa coste 340 E. si in magazine 15800000 lei? Stie cineva sa-mi explice care e motivul?
Iar daca o vrei la comanda este cu 30% mai mult!
Ce parere aveti?


parerea este urmatoarea : cei de la AT ar trebui ignorati , pt. ca produsele sunt varza ...personalul este varza ...TOTUL este varza! Nu stiu cine pompeaza bani in firma asta de 2 lei ..de inca mai este pe piata! Sau poate ca exista destule "distruse" si "distrusi" care chiar se imbraca de la ei! Eu una nu m-as impopotona cu sorcovele lor nici batuta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Mar 2006, 16:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

bine ai venit in clubul nostru. pretul de site e cel de producator, pretul de magazine e cu ...comisionul magazinului. si orice munca in atelier te va costa cu 30% mai mult. asa e peste tot. nu dispera.

eu am ales sa o fac la comanda la o croitoreasa de rochii si ma costa aprox 100 euro manopera + materialul (mi-e greu sa gasesc culoarea, dar gasesc eu)


Buna!
Sa stii, ca le-am scris pe site-ul personal si mi s-a spus ca acest pret este valabil in toate magazinele.(chiar si la ei)!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Mar 2006, 16:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
pai... cu o sorcova din aia ma voi impopotona eu la nunta! si sa stii ca sunt foarte mandra de sorcova mea! o sa pun o poza la mine in instrumente pentru cele care vor sa imi vada sorcova! :D intr-adevar modul angajatelor de a se purta cu clientii este jalnic dar produsele lor sunt de calitate asa ca mie sincer nu imi pare rau ca mi-am luat o sorcova si un voal de la ei!:ok:

ok ......inseamna ca ai gasit o sorcova mai putin sorcova:p:p:p si eu am cautat la ei si nu ma gasit nimik frumos! Unde era modelul mai acceptabil ..era materialul aiurea...unde era materialul dragutz...era modelul sau culoarea! Si m-am lasat pagubasa! Nu mai iau in calcul si preturile umflate (la costume ma refer)de parca eram in magazin la Pierre Cardin! Pana si alea sunt mai rezonabile uneori!:(:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Mar 2006, 16:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
m-am laudat degeaba cu pusul pozei pentru ca marimea ei depaseste 1 MG si nu pot sa o incarc la instrumente! imi pare rau ca nu pot sa va arat si eu rochita mea!


se poate miscora poza!! Cauta irfranview si poti face ce vrei cu ea!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Mar 2006, 16:31 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
m-am laudat degeaba cu pusul pozei pentru ca marimea ei depaseste 1 MG si nu pot sa o incarc la instrumente! imi pare rau ca nu pot sa va arat si eu rochita mea!


prelucreaz-o in photoshop, schimba-i dimensiunea :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 276 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România