Ultima vizită a fost: Acum este 11 Mai 2024, 09:41


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 276 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Apr 2006, 20:39 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
am mai dat o fuga azi la A si N ...stiu ca voua nu prea va place dar am gasit niste modele minunate. prima data cand am fost nu vazusem toata colectia dar sunt super. ok, cam piparate ...dar dc nu o faci la comanda nu dai gaura in buget pentru ca modificarile sunt gratis. am zis ca ma limitez la 500$ pe rochie (Fara accessorii)...pana in august cand m-oi duce sa imi iau am timp dar oricum sunt suuuuppeeerr!!


eu ti-am zis ca vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt acri! :D :D
acu' serios vorbind, fiecare cu gustul si posibilitatile ei. chestia e ca cine le face le face bine, sunt lucrate super si au materiale bune. eu tin f mult la calitate :~* sunt curioasa ce ti-a placut :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Apr 2006, 21:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
am mai dat o fuga azi la A si N ...stiu ca voua nu prea va place dar am gasit niste modele minunate. prima data cand am fost nu vazusem toata colectia dar sunt super. ok, cam piparate ...dar dc nu o faci la comanda nu dai gaura in buget pentru ca modificarile sunt gratis. am zis ca ma limitez la 500$ pe rochie (Fara accessorii)...pana in august cand m-oi duce sa imi iau am timp dar oricum sunt suuuuppeeerr!!


si ce modele ti-au placut? detalii!:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 28 Apr 2006, 23:28 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

prea multe pentru ca nu am incercat inca ...cand le voi incerca ma voi decide. fetele de acolo au zis sa indraznesc sa probez toate felurile de rochii ca poate imi sta bine ce nu ma astept...dar am pus ochii pe ceva, iuby s-a uitat la pret dar eu nu am indraznit :) lol undeva la 400 euro cred (X)(X) dupa reactii lol

el a vazut un costum super cool la 7,5 mil (fara accessorii of course).

tot am zis initial ca imi fac la comanda la ceva croitoreasa dar pana la urma m-a lovit si pe fine fudulia sa imi iau de la ceva casa de moda mai cu staif! ce naiba, o data in viata ma marit. merit si eu ceva sa intoarca babele ochii dupa ea...de admiratie nu carcoteala nuh?:)


de cand bat eu apa-n piua sa probati, mai, fetelor, ca nu se stie de unde sare iepurele! dar eu vorbesc/scriu, eu aud :p :D
exact asa am patit si eu, mi-a placut o rochie, am probat-o, dar nu-mi statea prea bine. pe a doua am probat-o doar de kiki, ca nu prea ma omoram dupa ea; dar imi statea super, drept pentru care zace acum atarnata de usa, la 1 m de mine :D :p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 29 Apr 2006, 00:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

sa stii ca iti dau mare dreptate. oricum am zis ca nu ma duc acum la probat ca nu are rost. prin august asa e suficient de rpd/tarziu sa gasesc THE ONE:) la cate milioane de variante sunt acolo plus ca pe fetele le cunosc (foste colege de munca cu iuby meu) deci nu va fi problema de rabdare :)


Cand o sa incepi sa le probezi o sa stii cu siguranta care e THE ONE!

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 29 Apr 2006, 02:12 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Cand o sa incepi sa le probezi o sa stii cu siguranta care e THE ONE!


Normal ca doar atunci vei stii.Cred ca toate am trecut prin asta pana s-o gasim pe The one.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 29 Apr 2006, 12:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

eu ti-am zis ca vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt acri! :D :D
acu' serios vorbind, fiecare cu gustul si posibilitatile ei. chestia e ca cine le face le face bine, sunt lucrate super si au materiale bune. eu tin f mult la calitate :~* sunt curioasa ce ti-a placut :ok:


mie nu mi se pare ca a&n foloseste materiale mai bune decat alte case de moda care practica aprox ac preturi...diferente mari am vazut la demetrios..acolo sunt niste rochii de printesa:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 02 Mai 2006, 22:39 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
si a mea e gataaaaaaaaaaaaa!!!! sunt super happy pentru ca a iesit exact asa cum am vrut! nu va spun ce emotii am avut...cred ca stiti si voi..:D

felicitari...super marfa rochita...dc a iesit ca in poza...mi-a placut si mie...o am si eu in colectia mea de rochii de mireasa...dar pana la urma am ales-o pe cea din galeria mea...
Sper si eu din tot sufletul sa iasa cum imi doresc...
Dar tu unde ai facut-o si cat te-a costat?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 03 Mai 2006, 20:20 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Ana maria,da de ce nu ne spui si noua unde ai facut rochita....si cat a costat?
E secret cumva?
Ai spus ca a costat DESTUL...da cat de destul....?
Ca sie u imi fac rochita..si stiu cam in ce preturi se invart.Si eu o fac cu dantela aplicata si stiu ca este f mult...
dar totusi...spune-ne si noua un pret...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 03 Mai 2006, 20:36 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:


Ma lasi!!!! Mama...Daca aveam acu 5000 de euro...Intregeam avansul pt casa:D

mai si eu fac cu dantela aplicata..si inca destul de multa...si ma costa 24 mil...destul de bine...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol III
MesajScris: 04 Mai 2006, 15:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:


daaaa..si safire..si rubine..si smaralde......etc etc etc etc :unsure:


e super rochia ta! deosebita! s-o porti iubita si sanatoasa!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 276 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România