Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mai 2024, 08:15


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2036 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 102  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 01 Mar 2010, 23:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
clarut scrie:

norocoaso! ador sa merg la spa :drool:
adina, stiu ca mi-ai recomandat tu mai demult 2 spa-uri in bucuresti. unul era eden spa. mai stii care era celalalt? era parca intr-un hotel...stiu ca m-am uitat atunci si vazusem o oferta cu relaxare pt grupuri (nu va ganditi la prostii :p ) care acum m-ar interesa. as vrea sa rezerv pt o petrecere a burlacitelor.
ps: am fost la eden spa. f frumos...ar fi fost buna si o piscina, jacuzzi ceva....dar tratamentul a fost super! multumesc de pont!


1 martie zambitor, va aduce-un martisor si de la noi:)..
si mie imi place maxim clarut...si m-am rasfatat :)....o sa ma duc de cate ori ajung in tg mures...:)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 00:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:
sunt acasa :had_d: ......dupa inca o sesiune de 2 zile de perfuzii......exact cum a spus si Anca sper sa nu fac parte din categoria acelor femei care o tin langa asa pana la 9 luni,dar daca asa va fi,nu am ce face,sunt sigura ca voi face fata situatiei....e greu,dar sunt optimista si vreau sa imi tin minunea intr-o zi in brate.........mi-am dorit asa de mult acest copil ca nimic nu ma poate opri sa-l am,voi lupta cat ma tin puterile......
va pupic si sper sa ne auzim mai des cu vesti numai bune,ca de rele ne-am cam saturat


si eu sunt sigura ca vei face fatza si ca totul o sa fie bine. ma bucur sa te vad optimista si asa cum spui tu am gandit si eu, as fi trecut peste orice pt copil, si inca as trece si pt al doilea daca voi avea aceleasi stari , important sa ajungi cu bine la sfarsitul sarcinii si sa nasti un copil sanatos, ca restul le uiti. te pup si iti doresc numai bine :flowers:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 00:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
am uitat sa va spun la multi ani de martisor si va doresc o primavara minunata !

deja ma simt bine numai stiind ca am intrat in martie :njump:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 08:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
buna!ieri am fost prea ocupata,nu am reusit sa intru sa va urez o primavara frumoasa de Martisor!
Multumesc de explicatii,Clarut!Parca am vazut ceva in gen,nu stiu daca era asa de complex insa.
Eu azi sunt baba,Carlita! :-`

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 09:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
Buna dimineata fetele. :)
Ely,ma bucur ca esti bine..sa te ajute dumnezeu sa treci cu bine peste sarcina. :hug:
Eu in 8 martie mi-am ales "baba". :hap_w:
si la noi e primavaraaaa. :had_d:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 09:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
corina1 scrie:
Buna dimineata fetele. :)
Ely,ma bucur ca esti bine..sa te ajute dumnezeu sa treci cu bine peste sarcina. :hug:
Eu in 8 martie mi-am ales "baba". :hap_w:
si la noi e primavaraaaa. :had_d:


neata

Corina, dar cum ti-ai ales-o tu? nu e in functie de data nasterii? eu asa stiam :)

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 09:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
nu,eu stiu ca trebuie sa-ti alegi o zi..intre 1 si 9 martie..si cum e in ziua aia asa o sa-ti mearga tot anul..poate nu stiu eu bine??? :unsure:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 09:58 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Buna dimineata :flowers:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:04 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Eu sunt foarte happy :had_d:
Am fost aseara in Polus cu Mihai sa se uite dupa adidasi si eu dupa pantaloni de trening si m-am intors acasa cu o plasa plina de accesorii superbe, am intrat intr-un magazin de accesorii unde m-am intalnit cu o prietena iar ea mi-a spus ca se inchide magazinul pentru ca au dat faliment si toate produsele sunt la 5 lei....produse de la 40-50 lei au ajuns la 5 lei, mi-am cumparat 2 perechi de saboti(slapi) ce or fi, 3 perechi de balerini, 1 caciula, 1 fular, 3 perechi de cercei, 4 curele, 2 bratari, 1 colier dragut, o canadiana si 2 perechi de dresuri groase :had_d:

Fetele din Cluj daca vreti sa mergeti sa-mi spuneti sa va zic numele magazinului :D

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
carlita scrie:
Eu sunt foarte happy :had_d:
Am fost aseara in Polus cu Mihai sa se uite dupa adidasi si eu dupa pantaloni de trening si m-am intors acasa cu o plasa plina de accesorii superbe, am intrat intr-un magazin de accesorii unde m-am intalnit cu o prietena iar ea mi-a spus ca se inchide magazinul pentru ca au dat faliment si toate produsele sunt la 5 lei....produse de la 40-50 lei au ajuns la 5 lei, mi-am cumparat 2 perechi de saboti(slapi) ce or fi, 3 perechi de balerini, 1 caciula, 1 fular, 3 perechi de cercei, 4 curele, 2 bratari, 1 colier dragut, o canadiana si 2 perechi de dresuri groase :had_d:

Fetele din Cluj daca vreti sa mergeti sa-mi spuneti sa va zic numele magazinului :D

:woow: Pffffffffffff norocoasa mica ce esti !!!!!!!!
Hai ca sunt deja in gara vin si eu :hap_w:
Sa le stapanesti sanatoasa pe toate..te cred si eu ca esti happy la asa achizitii multeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wacko:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
carlita scrie:
Eu sunt foarte happy :had_d:
Am fost aseara in Polus cu Mihai sa se uite dupa adidasi si eu dupa pantaloni de trening si m-am intors acasa cu o plasa plina de accesorii superbe, am intrat intr-un magazin de accesorii unde m-am intalnit cu o prietena iar ea mi-a spus ca se inchide magazinul pentru ca au dat faliment si toate produsele sunt la 5 lei....produse de la 40-50 lei au ajuns la 5 lei, mi-am cumparat 2 perechi de saboti(slapi) ce or fi, 3 perechi de balerini, 1 caciula, 1 fular, 3 perechi de cercei, 4 curele, 2 bratari, 1 colier dragut, o canadiana si 2 perechi de dresuri groase :had_d:

Fetele din Cluj daca vreti sa mergeti sa-mi spuneti sa va zic numele magazinului :D


si eu am mers intr-o zi intr-un magazin si am vazut lumea cu bratele pline de haine,nu am stiut ce se intampla,scria ca e reducere,dar nu am stiut care-i treaba,ca de fapt se pregateau sa-l inchida..si mi-am ales si eu niste margele,pe ele scria 15 lei,dar era taiat si nu avea trecut alt pret..si la casa a zis vanzatoarea..1 LEU.. :eek: nu mi-a venit sa cred,si tot asa si aici,blugi 5 lei..etc :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna dimineatza.......elly ma bucur sa aud ca esti din nou acasa...si sa aud ca esti o luptatoare...totusi sper sa nu iti fie asarau pana la sfarsitul sarcinii......, carlita chiar ca esti norocoasa......eu daca vin pana acolo dau pe drum mai mult decat ma costa alea aici:D hihi....va urez o zi minunata..,.ca a me e cam stresanta , merg lka fac.pana la 8....:(:(:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
nu stiu fetelor ce se intampla,dar nu-i a buna..ieri am fost in oras sa-i cumpar nasei mele cadou...mai ca nu mai este nimic prin oras...magazinul nostru cel mai mare..era pe jumatate gol..erau desfiintate o gramada de magazine...la carefour,mai sunt cateva magazine,restul faliment..pe centru unde stiam magazine de haine ..second hand...ingrozitor,am umplat tot orasul si nu am gasit nimic.cred ca vreo 4 sau 5 magazine sunt pe centru de second... :eek: :wall:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:25 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
puffy_is scrie:
buna dimineatza.......elly ma bucur sa aud ca esti din nou acasa...si sa aud ca esti o luptatoare...totusi sper sa nu iti fie asarau pana la sfarsitul sarcinii......, carlita chiar ca esti norocoasa......eu daca vin pana acolo dau pe drum mai mult decat ma costa alea aici:D hihi....va urez o zi minunata..,.ca a me e cam stresanta , merg lka fac.pana la 8....:(:(:(



eh, nici chiar...toate calculate la pretul care il au trecut pe ele costa 630 lei :) ...totusi e magazin de mall.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:27 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
corina1 scrie:
nu stiu fetelor ce se intampla,dar nu-i a buna..ieri am fost in oras sa-i cumpar nasei mele cadou...mai ca nu mai este nimic prin oras...magazinul nostru cel mai mare..era pe jumatate gol..erau desfiintate o gramada de magazine...la carefour,mai sunt cateva magazine,restul faliment..pe centru unde stiam magazine de haine ..second hand...ingrozitor,am umplat tot orasul si nu am gasit nimic.cred ca vreo 4 sau 5 magazine sunt pe centru de second... :eek: :wall:




Si la noi s-au inchis multe magazine, chiar ieri vroiam sa ma duc in calliope sa vad ce gasesc pe acolo pentru ca au preturi destul de bunicele pe langa alte magazine, e inchis...iar terranova care are acelasi patron e doar pe jumatate si toate hainele sunt la reducere, din pacate nu m-am ales cu nimic de acolo...am gasit doar o pereche de pantaloni dar nu aveau marimea mea.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
buna fetelor!!! eu sunt fericita pt ca au inceput sa ma incapa hainele :ndance: astazi ma duc la dr de familie si ma cantaresc sa vad cat mai am

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 10:48 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
lily scrie:
buna fetelor!!! eu sunt fericita pt ca au inceput sa ma incapa hainele :ndance: astazi ma duc la dr de familie si ma cantaresc sa vad cat mai am



felicitari :napplause:
Lili, acum trebuie sa-ti schimbi ticker-ul :,

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 11:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
carlita scrie:
felicitari :napplause:
Lili, acum trebuie sa-ti schimbi ticker-ul :,

pai am tot incercat dar nu am reusit

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 13:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Ayrun scrie:

si eu sunt sigura ca vei face fatza si ca totul o sa fie bine. ma bucur sa te vad optimista si asa cum spui tu am gandit si eu, as fi trecut peste orice pt copil, si inca as trece si pt al doilea daca voi avea aceleasi stari , important sa ajungi cu bine la sfarsitul sarcinii si sa nasti un copil sanatos, ca restul le uiti. te pup si iti doresc numai bine :flowers:

multumesc Anca ptr incurajare........am sa te i-au exemplu pe tine,desi ai trecut prin asa ceva,iti doresti f mult si al2lea copil.......eu in momentul de fata cred cu tarie ca acesta este unicul nostru copil.........dar e posibil cum zici tu sa se intample....ferice ca exista uitare :hug: :heart:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. VI
MesajScris: 02 Mar 2010, 16:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
carlita scrie:



Si la noi s-au inchis multe magazine, chiar ieri vroiam sa ma duc in calliope sa vad ce gasesc pe acolo pentru ca au preturi destul de bunicele pe langa alte magazine, e inchis...iar terranova care are acelasi patron e doar pe jumatate si toate hainele sunt la reducere, din pacate nu m-am ales cu nimic de acolo...am gasit doar o pereche de pantaloni dar nu aveau marimea mea.


in ce magazin ai fost in Polus Carlita?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2036 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 102  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România