Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 16:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2093 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 105  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 18:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
SweetNicoleta scrie:
Micutza, la multi ani sotului tau si la multi ani impreuna :hug: :hug: .

Azi am fost de dimineata la festivitatea de deschidere a scolii. Nepotica mea cea mare este bobocel in clasa I. Maine face 7 ani. E atat de frumoasa in uniforma... Am lasat toata oboseala de dimineata ( am lucrat toata saptamana trecuta de luni pana duminica, iar acum sunt tot la munca ) numai ca sa o vad pe printesica mea la scoala. Nu avea nici cea mai mica emotie, vroia doar sa se apuce sa vada ce contin cartile primite :) . Ce repede a trecut timpul....

Voi ce mai ziceti, ce mai faceti?

Ce frumos iubito,deja ai activat "senzorul" MAMICA..vorbesti cu atat dragoste de nepotica ta :flowers:
Ce face minunea din burtica ta ? :hug:
Eu tot acasa deocamdata...inca nu-mi caut de munca,invat,ma odihnesc,gatesc tot felul de bunatati,fac curat ca o turbata in casa si-mi ocup timpul cu prietenii si familia....am program de dansat cate 2,3 ore pe zi(vreau sa slabesc vreo 5 kg) iar planul meu de viitor este sa intru in barou dupa care bebe !
Mami este binisor insa eu din punctul asta de vedere plang in fiecare noapte si nu pot sa adorm decat dupa 3,4 dimineata...am ajuns sa urasc noaptea dar...asta e viata,mergem mai departe orice-ar fi nu ? :npray:
Pup burtica iubi :lips:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 18:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
SimoBobo scrie:
Ce frumos iubito,deja ai activat "senzorul" MAMICA..vorbesti cu atat dragoste de nepotica ta :flowers:
Ce face minunea din burtica ta ? :hug:
Eu tot acasa deocamdata...inca nu-mi caut de munca,invat,ma odihnesc,gatesc tot felul de bunatati,fac curat ca o turbata in casa si-mi ocup timpul cu prietenii si familia....am program de dansat cate 2,3 ore pe zi(vreau sa slabesc vreo 5 kg) iar planul meu de viitor este sa intru in barou dupa care bebe !
Mami este binisor insa eu din punctul asta de vedere plang in fiecare noapte si nu pot sa adorm decat dupa 3,4 dimineata...am ajuns sa urasc noaptea dar...asta e viata,mergem mai departe orice-ar fi nu ? :npray:
Pup burtica iubi :lips:


Intotdeauna am avut o slabiciune pentru copii, in special pentru nepotelele mele, sunt innebunita dupa ele si le iubesc enorm. De fapt stii si tu cum e, ca si tu esti inebunita dupa nepotelul tau :hug: .
Pana sa ma mut la sotul meu si stateam cu ai mei, petreceam foarte mult timp cu nepotele mele (in special cu cea mare, e singura care sta in acelasi oras), surorile mele aduc des copii la ai mei si daca eram acasa si aveam timp ma ocupam de ele, fie le pregateam masa, le citeam povesti de somn usor, baita, plimbare, role, parc, jocuri....mi-e dor de perioada asta.
Minunea din burtica creste, are program de somn si de joaca. Mi-a crescut si burtica, in sfarsit se vede si la mine ca sunt gravida si as sta ore in sir sa admir burtica in oglinda. Miercuri ma duc la un ecograf 4D, sper sa aflu daca e bebelin sau bebelina.

Iti doresc multa putere sa treci peste momentele acestea grele si sper sa te poti odihni noaptea, Incearca sa te linisteti si sa te gandesti numai la lucruri frumoase si eventual incearca sa bei seara ceai de tei sau lapte cald. Poate te ajuta...Trebuie sa fi tare atat fizic cat si psihic mai ales daca te pregatesti de bebe. :hug: :hug: :hug:
Spor cu invatatul si cu programul de slabit! :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 19:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
SweetNicoleta scrie:
Mi-a crescut si burtica, in sfarsit se vede si la mine ca sunt gravida si as sta ore in sir sa admir burtica in oglinda. Miercuri ma duc la un ecograf 4D, sper sa aflu daca e bebelin sau bebelina.



pai ia sa pui cateva poze sa te vedem cu burtica :flowers:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 19:28 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 17 Dec 2009, 01:00
Mesaje: 258
Bine v-am regasit, doamnelor!

Nunta mea a fost un vis, cea mai fericita, cea mai minunata zi din viata mea...Nici macar nu gasesc cuvinte sa descriu, tot ce pot sa va spun este ca m-am simtit ca o printesa alaturi de printul meu, de parintii nostri iubiti si de nasii nostri dragi, de toti cei care au fost langa noi in acele clipe mirifice!!Am simtit ca zbor, am trait o stare de euforie din care nu imi mai revin. Toti cei din jurul nostru au avut grija ca ziua aceasta sa fie unica pentru noi si asa a fost. A fost o nunta perfecta, ca in povesti, nici nu stiu cand a trecut ziua...si noaptea, a trecut mult prea repede...
Va multumesc pentru urari si va doresc si voua, miresici dragi, o casnicie fericita si tot ce este mai frumos pe lume!
Am pus cateva poze pe facebook, o sa atasez si aici cand o sa le micsorez si cand voi primi mai multe. Cele profi mai dureaza.
Va pup!

_________________
Nimic nu e mai dulce ca dragostea; nimic mai puternic, mai inaltator; nimic mai cuprinzator; nimic mai fericit, mai plin, mai bun...in cer sau pe pamant.

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 19:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
Ayrun scrie:
pai ia sa pui cateva poze sa te vedem cu burtica :flowers:


pai....trebuie sa-mi fac si o sa pun :clap:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 19:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
maddy8 scrie:
Bine v-am regasit, doamnelor!

Nunta mea a fost un vis, cea mai fericita, cea mai minunata zi din viata mea...Nici macar nu gasesc cuvinte sa descriu, tot ce pot sa va spun este ca m-am simtit ca o printesa alaturi de printul meu, de parintii nostri iubiti si de nasii nostri dragi, de toti cei care au fost langa noi in acele clipe mirifice!!Am simtit ca zbor, am trait o stare de euforie din care nu imi mai revin. Toti cei din jurul nostru au avut grija ca ziua aceasta sa fie unica pentru noi si asa a fost. A fost o nunta perfecta, ca in povesti, nici nu stiu cand a trecut ziua...si noaptea, a trecut mult prea repede...
Va multumesc pentru urari si va doresc si voua, miresici dragi, o casnicie fericita si tot ce este mai frumos pe lume!
Am pus cateva poze pe facebook, o sa atasez si aici cand o sa le micsorez si cand voi primi mai multe. Cele profi mai dureaza.
Va pup!


Ma bucur ca ai avut o nunta de vis :hug: . Din pacate, nu pot vedea acum pozele pe facebox ca sunt la munca, dar maine dimineta ma uit sigur.

Casa de piatra si multa fericire :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 22:09 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
Astăzi, împreună cu ziarul Click s-a dat cartea despre Mădălina Manole... se numeşte "Mădălina, viaţa şi moartea unei vedete"
recunosc că n-am urmărit cazul şi nici n-am avut azi răbdare să mă pun s-o citesc, dar am răsfoit-o şi m-am îngrozit !!! (X)
scrie, printre altele, despre cele 3 tentative eşuate... deci cum Doamne iartă-mă să-ţi injectezi AER ??? :eek:
nu înţeleg cum a avut puterea să facă aşa ceva... :blink:

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 22:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
mlcu7za scrie:
Astăzi, împreună cu ziarul Click s-a dat cartea despre Mădălina Manole... se numeşte "Mădălina, viaţa şi moartea unei vedete"
recunosc că n-am urmărit cazul şi nici n-am avut azi răbdare să mă pun s-o citesc, dar am răsfoit-o şi m-am îngrozit !!! (X)
scrie, printre altele, despre cele 3 tentative eşuate... deci cum Doamne iartă-mă să-ţi injectezi AER ??? :eek:
nu înţeleg cum a avut puterea să facă aşa ceva... :blink:


fata asta cu siguranta avea o buba maaaaaare la cap, ma mir cum de cei din jur nu au facut nimic. in sfarsit, ce a vrut , a obtinut , asa ca nimic nu mai conteaza acum, decat ca acel pui mic de om nu va mai avea cui sa-i spuna mami.............

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 23:05 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
Ayrun scrie:
fata asta cu siguranta avea o buba maaaaaare la cap, ma mir cum de cei din jur nu au facut nimic. in sfarsit, ce a vrut , a obtinut , asa ca nimic nu mai conteaza acum, decat ca acel pui mic de om nu va mai avea cui sa-i spuna mami.............

bubă mare poate e puţin spus... din câte am înteles, se "ascundea" fff bine de restul lumii, dar cine ştie...
în fine, cel mai puternic motiv să NU facă asta era copilaşul... după cât s-a chinuit să-l conceapă, acum l-a lăsat fără cea mai importantă persoană din viaţa lui... PĂCAT !!!

noapte bună, fetele :-*

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 23:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
Noapte buna micutza :hug: :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 13 Sep 2010, 23:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
Mda....asa e fetelor sunt intru totul de acord cu voi in privinta Madalinei ! :sad:
Pup Micutza noapte buna :-*

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 09:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
buna dimineata. :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 11:26 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:03
Mesaje: 397
Localitate: Bucuresti
buna diminieata :hug: :hug:

azi nu ne ofera nimeni o cafeluta? Hai ca ma sacrific eu. Va astept la o cafeluta :hug:

va pup pe toate si va doresc o zi superba. :-* :hug: :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 12:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
Buna dimi :flowers:
Azi fac primul meu tiramisu dupa reteta Laurei ...sa vedem daca-mi iese macar pe jumatate la fel de bun precum era al ei :unsure:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 12:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
SimoBobo scrie:
Buna dimi :flowers:
Azi fac primul meu tiramisu dupa reteta Laurei ...sa vedem daca-mi iese macar pe jumatate la fel de bun precum era al ei :unsure:

ce harnicuta esti tu Simo :clap: cred ca este foarte fericit sotul tau cu asa sotie :love: eu sunt sigura ca o sa-ti iasa la fel de bun ca al Laurei

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 12:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
lily scrie:
ce harnicuta esti tu Simo :clap: cred ca este foarte fericit sotul tau cu asa sotie :love: eu sunt sigura ca o sa-ti iasa la fel de bun ca al Laurei

Multumesc frumos lily pentru cuvintele dulci :hug:
Gata l-am bagat la frigider,arata demential...deseara cand vine iubi sa vedem,chiar sunt curioasa si eu :unsure:
Toate suntem speciale in felul nostru :flowers:
Eu una ADOR femeile,sunt o feminista convinsa si sunt mai mult decat sigura ca suntem cele mai tari fiinte de pe planeta asta !!!!!! :napplause:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 16:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
buna...

Simo, gospodina mica....sa ne spui cat de delicioasa a iesit prajitura ta :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 16:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
maddy8 scrie:
Bine v-am regasit, doamnelor!

Nunta mea a fost un vis, cea mai fericita, cea mai minunata zi din viata mea...Nici macar nu gasesc cuvinte sa descriu, tot ce pot sa va spun este ca m-am simtit ca o printesa alaturi de printul meu, de parintii nostri iubiti si de nasii nostri dragi, de toti cei care au fost langa noi in acele clipe mirifice!!Am simtit ca zbor, am trait o stare de euforie din care nu imi mai revin. Toti cei din jurul nostru au avut grija ca ziua aceasta sa fie unica pentru noi si asa a fost. A fost o nunta perfecta, ca in povesti, nici nu stiu cand a trecut ziua...si noaptea, a trecut mult prea repede...
Va multumesc pentru urari si va doresc si voua, miresici dragi, o casnicie fericita si tot ce este mai frumos pe lume!
Am pus cateva poze pe facebook, o sa atasez si aici cand o sa le micsorez si cand voi primi mai multe. Cele profi mai dureaza.
Va pup!

ma bucur maddy ca ai avut nunta mult visata....casa de piatra!!multa fericire alaturi de printul tau ptr tot restul vietii...
care este id-ul tau pe facebook?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 16:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
SimoBobo scrie:
Gata l-am bagat la frigider,arata demential...deseara cand vine iubi sa vedem,chiar sunt curioasa si eu :unsure:
Toate suntem speciale in felul nostru :flowers:
Eu una ADOR femeile,sunt o feminista convinsa si sunt mai mult decat sigura ca suntem cele mai tari fiinte de pe planeta asta !!!!!! :napplause:

eu sincer sunt o catastrofa mica in bucatarie,prefer sa cumpar prajiturile gata facute.....nu-mi ies niciodata......Simo sa ne spui daca a fost bun tiramisu...
sunt de acord cu tine....femeile sunt cele mai tari fiinte de pe planeta asta!!! yupi yupi :clap:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Off-topic miresici de iulie 2010 (V)
MesajScris: 14 Sep 2010, 19:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
SimoBobo scrie:
Buna dimi :flowers:
Azi fac primul meu tiramisu dupa reteta Laurei ...sa vedem daca-mi iese macar pe jumatate la fel de bun precum era al ei :unsure:


ha ha!abia astept feedback-ul.Desi sunt sigura ca ti-a iesit mai bun decat al meu. :love:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2093 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 105  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 44 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România