Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 02:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 45 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor !!!
MesajScris: 09 Iun 2006, 01:10 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Eu stiu ca da. De fapt acolo gasesti lucruri de foarte buna calitate pe diverse marimi, in general marimi mai mari. Eu care port 38 - 40 am probleme in a imi gasi ceva pe masura acolo.



fetelor, mersi pentru informatii...dar mi-ati putea da niste date mai exacte? pe cel de pe langa universitate il gasesc sigur dar celalalt...habar n-am...

vreun centru comercial? inafara de unirea sau bucuresti mall, sau cocor...alea le stiu...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor !!!
MesajScris: 09 Iun 2006, 02:29 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


fetelor, mersi pentru informatii...dar mi-ati putea da niste date mai exacte? pe cel de pe langa universitate il gasesc sigur dar celalalt...habar n-am...

vreun centru comercial? inafara de unirea sau bucuresti mall, sau cocor...alea le stiu...


nu, Eva e langa Romana spre Universitate (ca sa nu cauti aiurea :))... si, din cate tin eu minte, era un No. 36 chiar vis-a-vis de Eva (daca l-au mutat, sorry, nu intentionez sa dau "wrong directions" :~*)... succes :lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor !!!
MesajScris: 09 Iun 2006, 14:05 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

nu, Eva e langa Romana spre Universitate (ca sa nu cauti aiurea :))... si, din cate tin eu minte, era un No. 36 chiar vis-a-vis de Eva (daca l-au mutat, sorry, nu intentionez sa dau "wrong directions" :~*)... succes :lips:


aaaa, si hai sa va zic o faza haioasa legata de No. 36 :D :D... eu nu am intrat niciodata in magazinul ala... fiindca (ma apuca rasul cand imi dau seama cat sunt de curca :D) credeam ca sunt numai marimi mici (36 adica :mellow: :D) si eu port 44-46 :D :D :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor !!!
MesajScris: 09 Iun 2006, 14:33 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
No. 36 mai e si in Mall Vitan, nu fetele?

Gina, ai fost mortala! :D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 45 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 38 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România